Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı erkek tarafından ? kesin kanama olur mu ?

kızlık zarı dikimi anlaşılır mı erkek tarafından ? kesin kanama olur mu ?

Güncellemeler:
ben bakireyim sadece meraktan sordum bişi yaptıysam sonuna kadar arkasında dururum zaten kimseyi kandırmam yalan üzerine evlilik kurulmaz

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bozulmuşsun işte ne uğraşıyorsun diktirmek için açık açık söyle

0|0
    1|0
    • demekki nıyetın var boyle bır seye ınsan durup dururken merak edermı boyle bır seyı

• orası da öyle :(

• takma fazla kafana bunları her sey olacağına varır

Erkekler Ne Diyor 6

• Bildiğim kadarıyla anlaşılamaz

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • öyle yöntemler var ki anlaşılmaz zar ama genişlik ele verir kendini tabi onada darlatma yapılmadıysa

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • duydugum kadarıyla dikilince anlaşılmıyor ve kanama oluyor aynı ilk kez yapıyor gibi :)

0|0
    0|0
  • Anlaşılır nasıl anlaşılır deme asla sölemem böyle bir düşüncen varsada inşallah ortaya çıkar

1|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• kızlık zarı dıkımı ıkı turludur bırı gecıcı dıerı ıse kalıcı. kalıcı olan dıktırdıkten sonra bırkez daha ılıskıye gırene kadar kalıcı sıcak suda falan cozulmez yanı. ama gecıcı olan bı kac hafta falan dayanıo evlenmeden once bı hafta once yaptır tahatlıkla gerdegıne gır. tabı ben kızım dersın ama ılıskıde kırk yıllık or*sbu gbı hareket ederse bayan erkek ztn anlar dıktırdıgını sıcak suya bıle gerek yok :)

1|2
    0|0
  • kızlık zarı dikim, anlasılmaz eger usta bır dr tarafından dikildi ise anlasılmaz ve kanama olur ama işini bilmeyen bırısı yaparsa ya da sen gereklı özenı göstermezsen tutmayabılır kanama olmaz anlasılabılır yanı garantısı yok ama dr u ıyı arastırmanız lazım bırde yapay kızlık zarı cıktı genelde hastalar bunu tercıh edıyor hem ucuz hemde dr gerekmıyor dıye ama ülkemızde netten satılanların çoğu çin malı sahte işe yaramıyor benım bır kac hastam bır yerden orjınalını bulmustu getırtıyordu bende merak amaclı ıncelemek için almıstım ilginc bır seydı

0|0
    0|0
    • ben doktorum dikim yaptıran ve olumsuz sonuc alan cok ınsan tanıyorum bır cok hastam yapay zar kullandı banaa gelıp anlatıyor sorular soruyorlardı bende onlardan öğrendıgım kadarı bu bahsettıgın ülkemızde nette satılan zar ve sahte işe yaramıyor orjınalının kullanımı bu sekılde degıl orjınal satan bır yer var hastalar ordan almıslar bende o sekılde öğrendım :) merak edenler ıcın bu zarın orjınal işe yarayanını satan yerden bır cok hastam almıs kullanmıs maıl adresı var vereyım ilgilenenler sorsun :) beyazkardelen122@outlook. com

Yükleniyor...