Adetten hemen sonra hamile kalinirmi?

Arkadaslar bir bir kaza yasadik kondom yirtildi okey sicak temas herbeyse ustunede bolca sivi yag surmustuk ve hamile kalmakta cok basariliyim... ne yazzikki daha 9 gunlukten teabit edilen ama dusukle sonuclanan ikinci bebegime Zevk suyuyla hamile kaldim. Acaba spremler olmusmudur veya adetten 1 bucuk gun snra hamile kalinirmi ayrica kan testinde dahi adet gunundrn iki gun once cikmiyor kendim tecrube ettim yaptirirsam bosuna olur.Olursada bebeis basimizin ustune ama korunma surrem vardi

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım ikidir aynı şeyi soruyorsun.Git bir test yaptır sende rahat et bizde rahat edelim.

0|1
    0|0
    • :)) estiriyosun bugün ablacım

• Spruyu okusaydin ayni soru olmadigini anlardin ikincisi ise ne yazikki kan testonde dahi cikmiyor adet gunundenbiki gun once adetime onbir gun kala yapirdim gecen ay 0.0 adetten iki gun once 17.02 cikti

• Yok yahu ben kaldırmadım.O kızda benden bilecek şimdi ama gelir sorusu zaten geri.

Erkekler Ne Diyor 3

• o değilde doğarsa yırtık kondom çocuğu derler :D

0|0
    0|0
  • pek sanmıyorum arkadasım aradan biraz zaman gecmesi gerekirdi . ama büyük basarı olur olursada sizinkisi

0|0
    0|0
  • senin kız olduğuna inanmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adetten önceki ve sonraki birkaç gün hami,le kalma ihtimali çok düşüktür.Yine de bu konudaki endişeliyseniz ve ilişkiden sonra aradan zaman geçmediyse ertesi gün hapı kullanabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • adetten sonra hamile kalmak imkansız..yumurtanın olgunlaşma oluşma dönemleri var..ayrıca ertesi gün hapı oldukça zararlıdır..sakın ama sakın alma..düşüklerin artar..kanamaların olur sakın..korunma yöntemleri zaten yüzde yüz etkili değil..doktorla görüşmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı atsaydın hemen.

0|0
    0|0
    • Dusunemedim hem adetimin yeni bitmesi hemde yag filan ölmustir dedim spremler ama gecen ay hisetigim ilk hamilelik belirtsini hisediyoum . olmayan istahim yine fena acildi ..

• Düşünemedim ne demek ya.

Resmen ihmal etmek bu.

Kim bunu düşünemez hele ki önceden hamile kalmış bir insan.

• Okeyin icinde sprem oldurucu var ustelik bizde sivi yag surduk adetimde yeni bitmiati ama. Haklisin zevk suyiyla bile hamile kalinabilecegini tecrube etmis bir kadin olarak ocmem gerekti ama hic onemli degil varsaa basimizin ustune zaten

• ertesi günü hapı içseydin keske. ceket atınca hamile kalanlardansın sanırım:)

0|0
    0|0
    • hahahah :D

• :)))) galiba yumurtalarim saglikli ertesi gunu hapina o an gerek duymadim adetimin yeni botti dedim bide spremler olmustur filan ama gecen hisetigim ilk hamilelik belirtsini hisediyyorum istahim cok acildi

• bence sen kısır kalmayı dene hem bebege hem sana yazık iki kere olmuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...