Neden eşcinselliği sadece cinsellikten ibaret görüyorsunuz?

Neden erkek eşcinselliği denilince aklınıza birbirini beceren erkekler getiriyorsunuz? Anal seks sadece bir ilişki biçimi. Heteroseksüellerde yapabilir, eşcinsellerde. Anal seks yapmayan eşcinsellerde vardır. Bizde aşık oluyoruz, aşk acısı çekiyoruz, sevdiğimiz kişiye dokunmaktan, tenini hissetmekten zevk alıyoruz. Ama siz aklına sadece cinsel ilişkiyi getiriyorsunuz. Neden herşeye bu kadar bacak arasından bakıyorsunuz? Heteroseksüel bir çift görünce onların nasıl seviştiğini hayal etmezken, eşcinsel bir çift görünce hayal edip iğrenç diyorsunuz. Dini inancınıza uymaması da size hakaret etme hakkını vermez. Eşcinsellik 40 yıldır hastalık olarak kabul edilmezken tıp ve psikoloji literatüründen bu kadar habersiz olup, hastalıktır tedavi edilmesi gerekir demenizde ayrı bir komedi.

Ve neyse soruya gelince neden eşcinselliği sadece cinsellikten ibaret görüyorsunuz?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir eşcinsel olarak üzüler söylüyorum ki bu sorunun cevabını ne yazık ki kendi içimizde aramamız gerekiyor. Göz önündeki eşcinsellerin neredeyse hepsinin tek amacı içlerine bir şey almak ya da birilerine bir şeyler sokmak olduğu için artk insanlar hepimizi öyle görüyor. Tabi ki bu şekilde davranan heteroseksüeller de var o ayrı bir konu. Ayrıca yine göz önündeki bir çok eşcinselin de kadınsı olması sebebiyle hepimiz "karı kılıklı" olarak nitelendiriliyoruz. Yapacak ne olduğunu da hiç bilmiyorum açıkçası. Ancak sana, bu şekilde bir soru açtığın ve duyarlı olduğun için teşekkür ediyorum. Tebrikler. Belki de hepimiz senin kadar duyarlı olsak bu dünya bizler için çok daha yaşanası bir yer olacaktır.

0|0
    0|0
  • maalesef bunu türkiyedeki eşcinseller yapıyor..türkiyede anlattığın gibi olması için 1 asır geçmesi lazım ancak öyle!

ama böyle düşünmeyi sağlayanlar zaten eşcinsellerin ta kendisidir..gay sitelerine bir bak hep seks arayan ya da sevgilisi olupta yatağa 3.cü arıyan,gay barlarda önüne gelene sakso çeken,bar tuvaletinde ilişkiye giren ama bir siteye girip kendini kaliteli ulaşılmaz olarak tanıtan i*ne çok maalesef!hatta herkes eşcinselleri kadın gibi kıvırtan olarak düşünüyor .alakası bile yok..

0|1
    0|0
Yükleniyor...