Sevgililer gününde sevgilimle sevişsek iyi bir hediye olur mu ?

4 aylık sevgiliyiz fakat hiç sevişmedik bakire değilim ama hemen öyle kolay vermek istemiyorum bunu sevgiler günü yapsak size nasıl olur ?

Erkekler sevgiliniz size böyle bir şey yapsa hoşunuza gider mi ?

Güncellemeler:
Bunu hediye olarak görmüyor kendimi mal yerine koyduğum yok sadece daha güzel bir gün olması acısından

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• Hımmmm,tam dört aydır sevgilinize vermediniz demek hem de bakire olmadığınız halde,sevgililer gününde sevindir çocuğu,en güzel hediye vermiş olursunuz,fakaaaatt o da sana güzel bir hediye alsın artık,mesela benim sevgilim falan yok,fakat bugün ve yarın bir sürpriz olsa,olmaz da farzetki olsa inanın üç sağında üç solunda çeyrek ,ortaya yarım altın, zincirli boynuna katılacak hediye hazır, ona hediye edeceğim,siz de böyle küçük güzel bir hediye alın ondan sonra diğer hediyeyi verin diye tavsiyede bulunuyorum,artık siz bilirsiniz.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• kolay vermek istemiyorum nedir ya :D

vermişin zaten bugüne kadar başkalarına. varsın o da girsin nolcak ne kaybetcen. olan olmş zaten. nasıl olsa vercen. ha 5 gün önce ha 8 gün sonra. çocuğu fazla bekletme bence :D

4|2
    0|0
  • Emin ol seni s.i.ktigi gün peşinde süründurecek :)

2|0
    1|2
  • gitmez mi gider ne güzel

0|0
    0|0
  • bi güzellik olurda, sevişmeyi ödül diye görmek nedir ya. sanki adam kendi başına yapıyo, kadınlar zevk almıyo bu işten. ben olsam sevişmeyi ödül olarak gören bir kadınla asla birlikte olmam.

0|1
    0|0
  • bence gayet muhteşem o da ve ondan daha fazla sen de mutlu olacaksınız...

0|0
    1|0
  • En güzel hediye olur ama bence yine verme son aşamaya kadar seviş oral seks yap mutlu et ama son aşamayı zamana sakla

1|0
    0|0
  • Aramızda bir Ezel ya da Karadayı olmadıgına göre hiç bir kimse hayır demez bu teklife,ama bir ciddiyet yoksa acele etme derim ben kolay teslim olan kızlar çabuk vazgeçilir...

0|0
    0|0
  • gitmez di kendi adıma resmen sevgilim böle bişey yapsa kendimi aşalanmiş hissederdim ve güvenimi kaybederdım tamam belki bakire olmaya bilirsiniz doğal ama niye sevgililer günü başka gün mü yok :)

0|0
    0|0
  • en güzel hediye daha güzeli var mı... bakirede değilmişsin tüm gecenin tadını çıkarın

0|0
    0|0
  • nerde boyle düşünceli sevgililer hep bizden hediye bekliyorlar.

0|0
    0|0
  • ver vermek iyidir zaten ne demişler veren el alanm elden sütdündür diye demi aferin

1|0
    0|0
  • olur tabi

0|0
    0|0
  • gayet mantıklı, en güzel hediye... senin gibisini bulacağımı bilsem bugün sevgili olurum :)

0|0
    0|0
  • Insan baska ne ister be :D

0|0
    0|0
  • tabikide hoşuma gider çok güzel bir hediye olur.

0|0
    0|0
  • bence harika bir hediye olur.güzel bir seks en güzel hediyedir boşver sen milleti

0|0
    0|0
  • senin gibi düşünceli sevgili yok be:)

0|0
    1|0
  • Yanacaksin :D

0|0
    0|2
  • direk nikahı basarım ;)

0|0
    0|0
  • bence cok saçma düşünüyosun sevgililer gününe özelmi olck bu bikere verdinmi hep ister demedi deme.;)

0|1
    0|0
  • Olur hemde çok güzel dahada güzelini vermek istiyosan kızlığını ver daha çok mutlu olur

0|1
    0|0
  • süper hediye olur bence.

0|0
    0|0
  • ya madem verecen niye bize soruyon

0|3
    0|0
  • Bu toplum duzeni ve kalitesi senin gibi kafadakiler yuzunden her gecen gun daha da kotuye gidiyor..Beynin deliginden daha kiymetli olmali..

3|0
    0|0
  • vermek istemiyorum ne demek ya :) sonrada dersiniz ki biz malmıyızda satın alır gibi konuşuyosunuz dersiniz erkeklere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vermek mi :D

çok verici olma canım

ben alacam

0|2
    0|0
    • vay deryamo sen neler yapıyorsun sevgililer gününde

sende sevgilini mutlu etmeyi düşünüyormusun

• böyle bir saçmalık yapma. bnce bir dur demelisin kendine. bir düşün evlendıgın zaman eşinle yaşadıklarının özeli olucak mı? vicdanın rahat bir sekılde mı davranıcaksın yoksa?

1|0
    0|0
  • Bu kadinlar hic akillanmiyor

0|1
    0|0
  • sevgilisler gününde baska birsey hediye et bence evlenene kadar bekleyin sevisme konusunda

0|1
    0|0
  • biliyomu bakire olmadığını

0|1
    0|0
Yükleniyor...