Bu sorun mu yoksa genelde olan bir durum mu?

Gunaydin arkadaslar :) oncelikle sunu belirteyim, karsi cinsle cinsel birliktelik yasayan, fiziki ozellikleri normal bir kadinim. Bir suredir bir sey farkettim, bazen penisim olsa biri oral yapsa diye hayal ediyorum, gay p*rnolari izlemekten hoslaniyorum ya da seks partnerimin baska bir erkekle oral seks yaptigini hayal edip inanilmaz haz duyuyorum :) Kadinlari da begeniyorum ama escinsel bir iliski henuz yasamadim. Bu durum normal mi? Benzer seyler hissedenler var mi? Fikirlerinizi almak istiyorum :)

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• eşcinsel olmadığına göre bu bir sorun değil, eşcinsel bile olsan sorun değil zaten ama toplum öyle düşünmüyor. ama gel gelelim bir erkeğin başka bir erkeğe oral yaptığını düşünmen ya da penisinin olmasını istemen biraz ilginç geldi bana. kadınsal hormonlarının yerine erkek hormonlarının daha fazla olması gibi bir durumun olabilir mi?

0|0
    0|0
    • sanmiyorum acikcasi

• sonuç olarak erkeklerden hoşlandığına göre bir problem yok demektir. ama bu bir erkeğin başka bir erkeğe oral seks yapmasını hayal etmeni, partnerine söylememeni tavsiye ederim. mutluluklar.

• Tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 17

• Valla sen kadim olarak kal, Sende yok yok, erkek olsan önüne ne ciksa dümdüz gidersin

0|0
    0|0
    • hahahah yok artik

• Valla bilemiyorum yani, senin yaninda galvanizli sac taktirmak lazım :)) Saka bir yana, amaç eğer zevk ve keyif almak ise, ruhunda ne hissediyorsan öyle hareket et.

• Bir eşcinsel olarak ben senin biseksüel olduğunu düşünüyorum :D Belki çok fazla p*rno izlemek belki de merak bunu tetiklemiş olabilir. Yeni şeyler denemek istiyorsun. Ancak grup sekse her ne kadar kişisel olarak karşı olsam da senin durumunun bir sorun olduğunu zannetmiyorum. Bu arada biseksüel bir erkekle ilişkin olursa fantazilerini de yaşayabilirsin :P

0|0
    0|0
    • Hahahah fazla izlemiyorum ya asagida biri daha sormustu bunu ona da soyledim. Biseksuel olabilecegimin farkindayim, bakalim

• Onda tabiki bir sorun yok. Ama diger meraklarim biraz urkutuyor beni

• Penisim olsa hayalin biraz tuhaf kabul ediyorum :D

• bence farklılık arıyorsun istersen bir grup ya da farklı pozisyonlarda fantazilere katıl çok zevkli oluyor hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • Hay am.kk :D sabah sabah Gülecegim yoktu :)

0|0
    0|0
  • Stroponla bir deneyim yaşa bence.

0|0
    0|0
  • değişik bir durum :D

0|0
    0|0
  • senın iç dünyan karışmış ne istediğini bilmiyorsun ama biraz bisekslik var sende :)

0|0
    0|0
    • Onun farkindayim :) ama bu gay olayi birz kafami karistiriyor dedigin gibi, istemdisi olusuyor bu durum

• Hahah kendimi daha anormal hissedemezdim sanirim, sagol :)

• :)) rica ederim

• protein tozu veya sustanon al klitorisin gelişsin yar*ak gibi olsun.

0|0
    0|0
  • Fantazi işte :)

0|0
    0|0
  • bende lez p*rnosu izliyorum sıkıntı yok;)

0|0
    0|0
  • Bence fazla p*rno izlemen kayanklı.bide merak galiba

Nasıl olur gibisinden

0|0
    0|0
    • Fazla izlemiyorum

• Bazen etkisinde kalabiliyor insan.neticee aynı

Habvajinayı yalatmışsın ha penisi.illa merağın gidecekse

Kilot gibi giyilen oenisler var giy yalat birine.şahsen

Vajinadan vazgeçmem

• fikirlerin ne zamandır sürüyor yani geçici bir durum olabilir ilerde pişman olacağın şeyleri yapma derim biraz sabret. Uzun süre aynı fikirde alırsan taktir sana kalmış.

0|0
    0|0
  • insanlar hep merak içinde asırlaraca sen nasıl merak edıyor bazen bızde bır bır kızın canlı canlı bır seks yapmsını sevişmsenıs ızlmek isıtrızz

0|0
    0|0
  • pek normal sayılmaz ama cinsellikte her türlü fantezi vardır, eşcinselliğe doğru yönelmediğin sürece sorun yok. hayal etmekten zarar gelmez fakat penisin olduğunu hayal etmen biraz sıkıntı. malesef sen partnerinin penisine oral yapabilirsin veya o senin vajinana. bu tarz hayallere kendini kaptırmak yerine mevcut durumdan maximum zevki alarak bu fikirlerin komik olduğunu kendin yaşayarak fark et :)

0|0
    0|0
  • yani sen herseyde varsin :-)

ne yalan söyleyim iki lezbiyenin arasina girmeyide ben cok isterdim :-)

0|0
    0|0
  • nasıl erkeğin iki kadını sevişirken görmek istemesi normalse bu da normal bence uygulamaya geçmeye çalışma yeterki

0|0
    0|0
  • seni normal haline getirmek isterdinm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canım sana şöyle anlatayım. şahsen ben bir lezim bu durumdan da oldukca rahatım. senin bu düşüncen gayet doğal fantazi kuruyorsun bir nevi bundan doğal bişy olamaz :))

0|0
    0|0
  • hic penisimin olmasini hayal etmedim

ayrica sevgilimin baska erkekle oral yapmasi hayali hic haz vermez bana

ama tabi herkesin kendine göre hayalleri fantazileri vardir

sunu fark ediyorum ki bir cok kadinin baska kadinlara karsi ilgisi var, bende aynen öyle

biseksüellik var belli ki vede baska bir kizlada yakinlasma yasadim

cok farkli birsey bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...