25 yaş üstü bakire kızlar var mı?

merhaba yaşım 30 ölmüş bekarım ve hala bakireyim, sizce utandırıcı mı?

bazen bu konuyu düşününce utanıyorum

0|0
4|42

En İyi Erkek Görüşü

• Utandırıcı değil belki ama biraz zorlayıcı bir durum. Toplumun ve insanların bizlerden belirli beklentileri vardır. Bunları zamanında gerçekleştirmezseniz, diğerlerine göre garip görünürsünüz. Çıkmadıysa karşınıza birisi, çıkmamıştır. Salla gitsin milletin ne dediğini.

4|0
    0|0
    • insanlarin ne dusunduklerinden cekiniyorum

30 hala bekar kimse cikmadi

• Dediğim gibi, siz çekinseniz de çekinmeseniz de insanlar o şeyleri düşünecek. Artık her neyse onlar. Düşünmeyecek birileri de çıkacaktır ama.

• ins

Erkekler Ne Diyor 41

• insan bakire olmaktan utanırmı hiç gurur duyman lazım temiz kaldım diye ne yani bakire olmasaydın utanmayacak dahamı mutlu olacaktın

1|0
    0|0
  • övüneceğin ya da utanacağın bir şey yok bence

2|0
    0|0
  • af edersiniz bende 30 yaşımdayım .hiç ilişkim olmadı yıllardır .benim gibi bir erkekle tanışmak isterden memnun olurum .utanılacak bir durummdeğil .ben söyleyebiliyorsam sizde bir bayan olarak sizinde bu yaşınıza kadar bole kalmış olmanız asla utanılacak bir durum değil

1|0
    0|0
  • olabılır neden olmasınkı sevdıgın adama saklıyorsun asık olacagın kısıyı bulamamıs olabılırsın

1|0
    0|0
  • Utanılacak bir şey yok tabi de üzülebilirsin. Ne yazık ki toplumsal baskılar ahlak bilmem ne derken birçok şeyi yaşayamıyor özellikle kadınlar. 30 yaşına gelip sevişmemiş erkek yok denecek kadar azdır ama kadınlar için öyle değil.Sözün özü utanma sıkılma yaşa yaşayabildiğin kadar.Soruna da 5 yıldız samimi bir soruydu

2|0
    0|0
  • Bakire olmak ya da bu yaşına kadar tam anlamıyla bir cinsel ilişki yaşamamak seni neden utandiriyor ki? Normal bir durum ayrıca bir çok insan için de gurur duyulacak bir durum

1|0
    0|0
    • baskalarina baktigim icin

• kimse omur boyu yanliz kalmak istemez, anne baba bir gun yok olcak :(

mutlaka evlilik yapacaktir

• kısmet, bilemiyorum. şimdilik bu şekilde...

• bende 32 yaşındayım bir kez gitmiştim heycandan yapamadım bende üstelemedim boşver yapmak zorunda değilsin ... gün gelir evlenirsen yaparsın acele etme çok da seçici olma

1|0
    0|0
    • erkek dedigin bakir olur

helal diyorum

• girmedim içine ama soyunduk falan yani o nedenle artık ne sayarsan öyle say ...

• ok

• Saçmalama neden utanıyorsun ?

1|0
    0|0
    • benim yasimda bayanlarin cogu evli cocuklu ondan kendimi kiyasliyorum

• Evlilikte cinselik olur onlarin ikisi beraber gider

ben yasimdan utaniyorum, sen yazdigin yoruma bak.

• Ya kızma bazıları evlilik öncesi yaşamak istiyor. Hatta birisi buradan biriyle afedersin kızlığını bozdu geldi söyledi falan alelen paylaştı neredeyse her şeyi ( yani doğruysa anlattıkları) o yüzden öyle dedim. Utanmanı gerektirecek bir durum yok kısmet yani ne kadar uğraşsanda olmuyor bazen :(

• Utanılacak bir şey yok fakat insan hayatı bu kadar kısayken, yarın ne olacağı belli değilken, insanın kendini böyle bir zevkten mahrum bırakması gereksiz o kadar.

1|0
    0|0
  • bunda utanılacak hiç birşey yok kendini asla suçlama. hayat senin hayatın kimse birşey diyemez. ve ilk deneyimin çok iyi olur umarım seni hak edecek birisi çıkar karşına

2|0
    0|0
  • takdir edilecek kızsın tebrikler

1|0
    0|0
  • Sacmalama niye utaniosn bu yaplcaksa doğru kişiyle yapilmali demek ki sen hala doğru kişiyi bulmamissin bu utanlcak bse degl

1|0
    0|0
  • artık bir sevgili bulma zamanın gelmiş...

2|0
    0|0
  • gurur duyman gereken birşey neden utanacaksın ki

1|0
    0|0

• hiç evlenmemek kötü bir evlilikten daha iyidir ya kötü bir evliliğin olsaydı evlilikten soğusaydın.

kısmetin bir yerde bekliyor ve allah tamam dediğinde karşına çıkar evliliğinde olur kendine dert ettiğin o küçük şeydende kurtulursun

• evet haklisiniz

insallah

• asla utandırıcı degil en dogrusu esine kendini saklaman umarım kocanda kendini sana saklamıs olur

1|0
    0|0
  • neden utandırıcı olabilir ki ablacığım? neden utanıyorsun

2|0
    0|1
    • herkeze bakiyorum ondan :S

• peki abla. benim niyetim kötü değildi yanlış anlama lütfen

• sorun degil

• keşke gizli olmasaydın :-( ilk deneyimini benle yaşamak istemez miydin? bendede hala tık yok çünkü :-)

0|0
    2|2
  • Utandırıcı değil ama çocuk için zamanın azalıyor.

0|1
    0|0
    • evet :/

ilerde kirilik filan olurs akotu olur

• bakire olabilirsin... aseksüel bir kişiliksin belkide.. masturbasyon sana yetiyorsa ömrünün sonuna kadar böyle kalabilirsin

0|0
    1|0
  • hayır takdir edici, bekareti bozmak kadar bakire kalmakta bir tercihtir tercihlere saygı duyulmalı

1|0
    0|0
  • son bakire bende 30 yaşındayım bakirim tanışabiliriz

0|0
    1|0
  • yoooo gayet güzel bu sahibinden.com da 2003 0 km araba bulmak gibi :)

0|1
    2|0
  • mezar tasına acılmadan iade yazacaklar. fazla secıcılıkte ıyı degıl. bazen bazı seylerı hos goreceksın lez degılsen tabe.

0|0
    0|0
  • gel bozalım onuuu:D kime saklıyon sankiii

0|0
    2|0
  • utandırıcı bir durum degıl ama çok buyuk eksıklık bu benım fıkrım neden dersen fıkrını celmek ıstemem

0|0
    0|0
    • kisilik olarak boyleyim aile tarafindan yasaklanmiyor

baska insanlara bakinca tuhaf oluyorum

• ins

• saklamak eksilik mi oluyor?

• nasıl yani 30 yaşına kadar hiçmi seks yapmadın anal oral falan yoksa hiçmi el tutmadın

0|0
    0|0
    • evet!

• Emın ol ya farkedılmedn ya da gercekten bunca yıl nasıl cınsellge ihtıyac duymadn hayret ben bu yasta gunde bı kere bırlıkte olmazsam mast yapmak zorunda kalıyrm

• kismet olmadi

• Seks yapman lazım fazla bekleme sağlığına zararlı eğer yapmassan cidden..

0|0
    0|0
  • tanışalım samimi olarak yazıyorum... mesaj atar mısın?

0|0
    0|0
  • çok olmuş senin sahiden, çok şey kaçırdığının farkında mısın :)

0|0
    0|0
    • Tren gider yenisi gelir

ben bekleyenlerdenim

• utanılacak birşey değilki gayet normal olması gereken birşey bence sen utanacaksan ben ...

Kendini eşine saklamışsın bundan güzel ne olabilir ki :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 4

• utanılcak bir şey yok bence ama genel olarak 30 yaş civarında bakire kız çok az

2|0
    1|1
    • bazen kendimi rahibe gibi hisediyorum

• Rahibeler diyarına hoşgeldiniz :D

• haha

• bunda utanılacak ne var anlamadım. bu senin hayatın ve utanılacak bir durum yok üstelik yasın hala genc bunları düşünme hayatını yasa

1|0
    0|0

• Doğru kişiyi bulamamışsındır olmamıştır çok sıkıntı yapmaya gerek yok çıkar karşına kafana göre bir insan yaparsınız

2|0
    0|0
  • Şimdi bütün erkekler helal olsun falan diye yorum yazcak ama sağlık olarak sorarsan pek sağlıklı bir durum değil gerek vücut olarak gerekse psikolojik olarak.

2|0
    0|1
    • neden saglikli degil?

hic evlenmedim

sevgilimde olmadi

utangac biriyim

• haklı olabilirsin pumperman tam olarak bilmiyorum bende öyle duydum birinden sahsen ben 1 yıl yapmadım ve 10 kilo aldım. devedede haklısın.

• cok zayifim

Yükleniyor...