Nişanlı kızla flört olur mu?

offf nedir bu talihim. arkadaşlar geçen uzun süredir konuştuğum kıza ondan hoşlandığımı söyledim. senden benden daha iyilerine layıksın dedi. ondan sonra başka kızlara konuşmaya başladım biri ile epey yakınlaştık. kız evime geldi. bu gece bende kalıcaktı. çantasından birşey ararken yüzük düştü. nedir diye sorduğumda nişan yüzüğüm dedi(daha önce sordum sevgilim yok demişti.) benlle niye yakınlaştığını sorduğumda onu sevmediğini ondan ayrılacağını bakire olduğunu söyledi. sinirlendim kızı gece 11 de gittim oteline birine yerleştirdim. yurda almadılar. kız ağlıyordu. acaba yanlış mı yaptım. gitsem mi yanına.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• iyi yapmissin tabiki

bahane ne olursa olsun, ister sevmesin ister yarin ayrilacak olsun

sonucta nisanli bir kiz baska bir erkegin namusu sayilir

illa niyeti bozduysada az beklesin, nisani atsin öyle gitsin erkeklere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• ne olursa olsun nişanlısının onun bu düşüncesinden haberi olmadığı için ve hala birlikte olduklarından dolayı bence için rahat olsun iyi yapmışsın. bir de yalan söylemiş sana yanii...

1|0
    0|0
  • Kardeş adamsın tebrik ederim aynı şeyi sen ve birçok hemcinsimiz yaşıyo olabilir. Böyleleri insan olamaz ya gerçekten adamlık yapmıssın çükünle düşünmemişsin herkes yapamaz bunu.

0|1
    0|0
  • Doğru yapmışsın ama keşke otele götürmeseydin de hiç bir şey olmadan sende kalsaydı öğrenseydi adamlığı, bu kızlara birileri birşey anlatmalıi.

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın delikanlılık ölmemiş demekki.

0|1
    0|0
  • evli kadınla yaşadım 3 yıl :D

0|0
    0|1
    • ulan yalan soylesem dahamı iyidi neden eksi veriyorsun :D

• tamam yapmayacaksan da sen git otelde kal kızı bu saatte otele bırakmA

0|0
    0|0
Yükleniyor...