18 ve 22 yaş arası bayanların boşalma süresi nedir?

Bayan arkadaşların masturbasyon ile ne kadar sürede boşaldığını merak ediyorum ilişki ile değil el ile yani masturbasyon ile kişilere göre değişecek cevap biliyorum ama genel olarak bilmek istedim erken boşalması olan filanda varmı diye..

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• burdaki dediklerine bakma 1 dk 10 dk arasında değişir bir çok kız arkadaşımdan duydum mastürbasyon biriyle birliktelikten daha kolay boşalma olur

0|1
    0|0
    • Yani ilişki süresi farklıdır masturbasyon süresi farklıdır aynı kişi ilişkide 5 dk ise masturbasyon ile 2 dk dır diyelim misal böylemi yani.

• Tteşekkür ederim cok bilgilendirdiniz.

• bak biriyle seks yaptın ön sevişmeyle birlikte 5 dk altında olursa erken boşalma sayılıyormuş okudum gecende ortalama biriyle seks esnasında 8 dk sürmesi lazımmış ön sevişmede dahil 4 dk ön sevişme de 4 dk diğeri ilk sefer 8 dk ortalama buymuş*biriyle 5 dk altına düşerse erken boşalma sayılıyor tşk seçtiğiniz için

Kızlar Ne Diyor 4

• herkeste farklı bu olay kmınde yarım saat kımınde 10 dk.

0|1
    0|0
  • kişiden kişiye değişir.

0|1
    0|0
  • 2 saat

0|0
    1|0
  • Değişiyor. Bazen 10 dakika olurken bazen 1 saat sürüyor.

0|1
    0|0
    • Bazen 10 dk olupda bazen 1 saat nasıl oluyor onu anlamadım, kendimde erken boşalma sorunu var bayanların süresini merak ediyorum ilerde eşimle uyum için düzeltmem lazım ne kadar süreye çıkartmam lazım diye ama bi 10 dk bi 1 saat onu anlamadım 10 dk diyorsunuz ona bile dayanamam kaldı 1 saat :S

• Erkek dokunuşunda eminim daha kısa sürede orgazm olunur. Ama mastürbasyonda dediğim gibi süre değişiyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• akıl yaşta olmadığı gibi cinselliktede yok :)

0|1
    0|0
    • Doğru diyorsunuz ama deli çağları diyorlar vücudun en verimli hızlı çalıştığı yaşlar farklılık gösteriyormuş diye biliyorum...

• uff

0|0
    0|0
Yükleniyor...