Bunca baskı ve kısıtlama bizi kaf dağının arkasında ki eşşeğe ulaştırır mı?

yapılan araştırmalara göre 17 ile 22 yas arası gençlerin hafızam bana honki ponki yapmıyorsa ortalama %60'ının eş zamanlı olarak(bu lafı narkotik operasyonlarından çaldım,cümleye yakışıyor :P )3 ya da daha fazla seks buddy'si bulunmaktaymış.. yani demek oluyor ki 10 gençten altısı haftada ortalama 3 farklı kişi ile beraber oluyor. analar babalar dövüne dursun,zerre cinsellik eğitimi verilmeyen ülkemde cinsellik aksine tü kaka olarak sıfatlandırılıyor.bu nedenle artan cinsel hastalık oranı ise %ebesininkiler seviyesine ulaşmış.bir de bu açlığın içerisinde sevgili hükümetim p*rnografik sitelere girenlerin evlerine 1500tl ceza göndereceğini söylüyor.şimdi beyim; sen beni cinsel bilgiden alı koyup,fik desem adımı sapık,şeklimi bozuk ilan ediyorsun.alexsis texsas'ın memelerini merak etsem para cezası yolluyorsun...ben önüme gelenle yatmayayım;ama kendimi de bir yol tatmin edeyim diyorum,söyle ozaman ne yapacağım?

neymiş, baskı eninde sonunda radikal sonuçlar ve patlamalar oluşturabiliyormuş. ben de kara kara düşünmekteyim türk gençliğinin akıbetini.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İstedikleri, özledikleri bir toplum yarattılar.

Vur ensesine al lokmasını. Sonra at önüne bir lokma biat etsin.

0|0
    0|0
  • Hala ona oy versinler .. şimdi nete girip onlar hakkındaki doğru ve tarafsız bilgilere ulaşmayalım diye yapıyorlar , daha hangi özgürlüğü elimizden alacaklar kim bilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...