Erkeğin kaslı olmasının cinsellik üzerinde etkisi var mıdır?

Benim merak ettiğim konu şu kasların kızlara ne kadar çekici geldiği.

Ben 176 boylarında 59 kl da düzgün ve orantılı fiziğe sahip ve yakışığı yerinde olan biriyim. Cinsellik kültürümde bir sorunda yok ayrıca bir çok kaslı erkekleri aratmayacak derecede güçlü olduğuma inanıyorum. Lise zamanlarındaki kaslı iri yapılı erkeklerle yaptığım birkaç kavgada (şimdi pişmanım tabi kavga taraftarı kesinlikle değilim) hiç de onlardan geri kalmadığımı farkettim. Ancak gelin görün ki bende kas durumu yok gibi birşey. Yani itiraf edeyim epilasyon yapmış olsam resmen rus kadınlarına benzeyecek. Yani bu kastan yoksun olmam bilhassa cinsellik yönünden bir eksiklik mi?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• 1.76'ya bir erkek için 59 kg çok çok düşük. Biraz spor salonunda vakit geçirmenizi ve en kısa sürede 10-12 kilo almanızı tavsiye ediyorum. ( Yağ olarak değil tabii, mümkünse kas olarak) Ve evet, bende dahil hemen hemen bütün bayanlar çelimsiz erkeklerdense, kaslı erkeği tercih ederler..

0|1
    0|1
    • 10-12 kilo kas almak? Tamam bu işi kolay sanıyorsunuz da, bu kadar mı?!

• Demek istediğim kas ile birlikte almaktı, yanlış ifade etmişim. :))

Kızlar Ne Diyor 5

• ya böyle abartılı kaslı erkekleri görünce miğdem bulanıo benim ama böyle zayıf ve pasif kişileride sevmem orta karar olacak benimki böyle ama güçlü olcak benim erkeğim

0|2
    0|0
  • kas gorunum acisindan onemli ilk once.

celimsiz bi erkekle kasli bi erkegi yanyana koysak tabiki herkes kasliyi secer cunku dusuncede ondedir seksidir kasli erkek.

ikincisi kas guc katar guclu erkek sevismede de iyidir yani,psikolojik olarak daha baslamadan iyi oldugunu dusundurtur insana

0|2
    0|0
    • çelimsiz olduğumu nereden çıkartıyorsunuz ki, ya kodummu boğayı devirecek güçteysem :D her ne kadar görünüşüm bu kadar inandırıcı olmasada...

kızlara tavsiyem evet kas belki çekici gelebilir ama erkekteki güç faktörünü sadece kaslarda aramamak lazım.

• gözün doyması ihtiyarlık alametidir.

• hic de degil.

cop gibi heriften lise cocugundan tut 50 yasindaki teyzede haz etmez

• Kas manyağı değilim ama önemli tabi önemsiz olur mu

Spor en başta duruşu değiştiriyor. O bile fark yaratıyor bana kalırsa. Kaslı olacağım diye çok kasma :D ama biraz uğraş derim.

0|2
    0|0
  • zayıf erkek sevmem..az kalıplı ve kaslı olmalı...

0|2
    0|0
  • fazla abartılı olmayan bir vücut erkeği herzaman seksi gösterir. tercihimdir.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaslı bir erkek öncelikle kadına seksi görünür. 1-0 önde başladı.

Kas kondisyonu yüksek olduğu için adaleler yorulmadan en zorlu pozisyonlardan bile başarıyla çıkar. Etti 2-0.

O kasları inşa edebilmek için yaptığı ağır idmanlarda ve kardiyo çalışmalarında ciğer kondüsyonunu da yükseltmiş olacağı için kolay yorulmaz. Bir kadın uzun sevişen bir erkekten başka ne ister? Etti 3-0.

Kaslandığına göre yemesine içmesine dikkat ediyor demektir. İyi beslenen adamda ereksiyon problemi olmaz, cinsel istek hep yüksek olur. Bu durumda kaslı erkeğimiz maça 4-0 galip başladı, hatunu da uçtu da uçtu!

1|0
    0|0
  • bence bu yok ama güçlüyüm demendeki ego faktörüne bi son ver kişilk açısından.

ayrıca ben haftanın 5 günü salonda olan birisiyim . Çelimsizde olsan bu sana yapışmış bir durum değil.özellikle karın kasının sexte ciddi artıları varmış.Gerçi sen boğa deviriyosun sorun olmaz :)

0|3
    0|0
  • kadinlar asiri değil ama adonisi six pack i yerinde olan vucutlari her zaman begenir. sekse etkisi iki yonden var, birincisi seksi geldiginden arzulanirsin ki kadinlarin cinsellikten zevk almasi zaten once beyinde baslar, bir adim one gecersin, ikinci olarak da kondisyonun normalden cok ustun olacagindan seks esnasinda suren de partnerini idare edisin de daha iyi olacaktir. tabi bu tam bir eksiklik değil, ama hem sagligin hem de kendi ozguvenin icin biraz kas yapman faydali olacaktir.

0|3
    0|0
  • kaslı yapısı erkeği kadından ayıran en önemli özelliklerdendir dostum biraz kaslı ve yapılı olmak şart...

0|0
    0|0
  • bu benim ya 1,77 boy 78 kiko var, normal yani harika iyimişim :)

kakara kikiriyi burakalım, gerçekten sexde üstüme yoktur diyecek kadar güvenirim kendime

0|0
    0|2
Yükleniyor...