Bir kızın lezbiyen olduğu nasıl anlaşılır?

Daire arkadaşım lezbiyen. Fakat ilk gördüğümde anlayamadım. Benim gibi biri yani sonuçta. Dışarıda bir kız gördüğümde nasıl bilebilirim lezbiyen olup olmadığını? Diyelim ki hoşlandım kızdan, lezbiyen değilse yaklaşmak da olmaz, sapık muamelesi görürüm.

Güncellemeler:
Bir kızla ilişkiye girdiğinde o sesleri duymadan anlayamadım lezbiyen olduğunu.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bi kızın lez olduğunu muhabbete girmeden anlayamazsın kardeş :)

Erkekler Ne Diyor 18

• bende biseksüleim ama herkes normal biliyor. bunu hiç kimse anlayamaz

• seni erkek gibi dikizliyosa şüphe duy derim

• erkekleri sor ona şunlan iyi seks yapılır penisi nasıldır filan eğer yok mok derse anla lez ama iyimiş fena değil derse kesin normal hatun

• ayrım yapmak zordur ama sürekli canım aşkım felan diyorsa onda olma ihtimali vardır.

• bunu ev arkadaşına niye sorsan daha iyi olmaz mı ? birinci elden.

• baş parmağında yüzük olabilir :)

• Erkeksidir tavırları.

• Yanlış bir gözlem.

• benim tanıdıklarım erkeksiydi. kadınsı kızlara bayılırlardı.

• lezbiyenler erkeksi davranmaz tam aksine daha kadınsı olurlar

• sorduğu sorudan

• sende bisekssin tabi?deme

• Belki lezbiyen değildir de, biseksüeldir.Ayrıca lezbiyen, gay ya da biseksüel bir insan belli etmedikçe anlamak mümkün değildir.

• lezbiyenmisin sen ?

• beyin error :D

• ediyo söle bakim :)

• Senin için bir şey fark ediyor mu?

• bende anlayamıyorum ...:(:(:(

• merak ettim o kızı çok nedense ilgimi çok çekiyorlar

• olsun tanışmak isterim seninle de onunla da:)

• Sen de mi?! Bütün arkadaşlarım onunla tanışmak istiyor nedense. Yok yahu, vallahi bak seksi değil kız.

• çok zor. bi diyalogunu görmeden veya görselini görmeden anlayamazsın... Gözünü seveyim uzak dur lzbyn kızlardan yazık sana harbi bak şüphelendiğin filan varsada uzak dur onlar kadar mahlukat daha bu dünyaya gelmemiştr :D

• Anlayamazsın, ancak bazı fanatik ve gizlemeyenlerin orta parmak tırnakları daha uzun bırakılmış oluyor.

• Bilmem, bir filimde Dedektif bu emereden Kadının Lezbiyen olduğunu ortaya çıkarmıştı..

Lezbiyenler hakkında bildiğim tek şey Hepsinin Güzel olduğu... :-(

• Tırnak niye uzun?

• öpüşelimmi ? diyebilirsin

• kız arkadasları ıle cok zaman gecırmesı..

• Bilemezsin çok zor. Ama eğer mesela yan yana oturduğunuzda ellerini felan bacağına koyuyorsa veya totoşa şaplak gibisinden el şakası yapıyorsa anlayabilirsin bir ihtimal.

Kızlar Ne Diyor 11

• bunu yolda anlamazsın

• erkeksi lezbiyenleri anlarsın ama feminenler çok iyi saklıyo ya da anlaşılmıyo.kız anlamanı isterse anlarsın öbür türlü zor.ben de lezim şaşırıyolar çekici kızsın onlar erkek gibidir diyolar:)yani tipe aldanma..

• tercihimiz erkek ama her erkeğe asılmıyoruz. buda aynı.Anlaman mümkün değil. Mesafeli olmada yarar var.Çekim gücü harekete geçerse samimiyetten ne olacağı bilinmez.

• erkeklerle de birllikte olmasından

• toplantılarına gidiyorsan, eylemlerine katılıyorsan hepsini tanırsın. minnacık bir gruplar zaten. hepsi iç içe dolanıyor. yoksa dışardan bakınca sadece butchları ayırt edebilirsin.

• scuba katılıyorum. ben de kadınsıları seviyorum da onlar da öyle napalım.

• evet

• Erkeksi olanlar sanırım bu butch dediklerin.

• senden tahrik olur ıster ıstemez elınde olmadan dıkkatlı ıncele farkedebılırsın..

• Davranışlarından anlarsın.Mesela yolda gördüysen bir kızı, yanında arkadaşları olup olmadığına bak.Arkadaşlarına nasıl yaklaşıyor? Yanında kimse yoksa, yolda yürürken kızlara mı erkeklere mi daha çok baktığına dikkat edebilirsin..Eğer sınıf arkadaşın, daire arkadaşın falansa, zaten kesin anlarsın..

• Eğer hoşlandıysan git iki elle, emin ol tahrik olacak

• lezbiyenler her kıza o anlamada bakmaz ki tabi ki yaklaşmanın kötü yanı yok

arkadaş olabilirsiniz de sevgili olarak da yakınlaşabilirsiniz

ama sen hangisini istiyorsun anlamadım

• haklı olabilirsin de şaştım yani neyse

• 'Bana diyecek olsa yorum değil cevap yazardı' diye düşündüm.

• yok artık ilişkim olmasa olurdu diyen sensin bana mı diyor o da iyi

• Öncekileri Göster
  • bende anlayamadım gitti. birkere tanımadığım bir kuaföre girdim kızlar vardı kız ellerin çok güzel diyip elimden tutmuştu birde tanıştk orda güzelsin falan diyodu kesin lezdi. birde dışardayken 2 kız yanıma geldi tanışmak için meğerse 2sinde lezmiş sonradan ortaya çıktı mesajlaşırken öğrendim

• Lezbiyense sana bakmaz zaten. sana şeyi sulanmaz :(((888888

• Sus be :D

• çok yazık etmişsin kendine hahahah :D

• Ama bi dakka yanlış anlaşılma olmuş. Erkek diye şey ettim. Kusura bakma ahah

• Öncekileri Göster
  • Bazı mallar bir kulağında birden fazla küpe takan kızların lezbiyen olduğunu düşünürlerdi kendimden biliyorum bu doğru değil :) yolda bakarak sadece kadın ile erkek'i ayırabilirsin :)

• :D:D :D

• Ha ha ha :D Küpe de iyiymiş.

Yükleniyor...