Zevk suyu ile hamile kaliniyor bir sorumada bakarmisiniz?

Ben bir onceki ay bir dusuk yaptim ne yaziiki bebk daha cok kucukken bir haftalikken kan testinde cikti cok imkansiz bir sekilde hamile kalmistim o beege zevk suyu ile herneyse simdi ise bir kondom kazasi meydana geldi adetim bittiginden bir bucuk gun snra oldu ve kayganlastiri olarakta sivi yag kullandik olursa basimizin ustune tabi ama iliskiden 10 11 gun gecti sanki gecen ay ki gibi belirtiler hisediyorum adetim sekiz gun surer dokuzuncu gun oldu iliski kondom kullandigimiz sivi yag yuzunden yitildi acaba yag spremleri oldurmusmudur istiyor gibiimde bebk ama bilemiycem test yaptirin demiyin adet gununden once kan testi dahi negatif cikiyor denedim gordum

Güncellemeler:
Zevk suyuyla hamile kalmâktan korkanlar soyle soyliyim birinci postadan sonra bosalma olmaan dan penisin sonmesiyle veya partnerin yorulmasiyla biten iliskilerde zevk suyu bolca cikiyor hele o penis bidaha sonup erekte olur iliskiyi saglarsa kadinin vay haline..

1|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şakamı bu ?

0|1
    0|0
    • Hayir zevk susuyla hamile kalmak hicte dusuk bir ihtimal degilmis bizde imkansiz sanardik

Erkekler Ne Diyor 4

• Çocuk kavurma olmuştur :):):)

0|0
    0|0
  • korunmayı öğrenmelisiniz önce

0|0
    0|0
    • Turcem ii degil kac sene almanyada yasadim

• düzgün anlatsana

0|0
    0|0
  • sıvı yağ yanlış seçim bence. gres yağı ya da motor yağı kullanmanızı tavsiye ederim ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olurmu ya öyle şey daha neler

0|0
    0|0
    • Benn en sn dusukle sonuclann bebgime o sekilde hamile kaldim iliskide bazen dikkatvesiyordum penisin ucunda beyZliklar oluyordu ben goruyordum esime soylemiyordum sivim snaiyordum megerse sperm

• kan testi yaptirabilirsin eger bebek rahme dustuyse, ki belirtilerin onu gosteriyor, kan testinde sonuc cikiyor. bir de pahali markalar var onlarin gebelik testleri var ama o kadar pahali bir sey yapar misin bilemicem. ya simdi ben de korktum. bir kaza eseri tehlikeli donemimde icime yani iste.. oyle korkuyorum adetim de gelmedi ki gecikince test yaptirsam.. kan testi imkansiz cunku su an yurtdisindayim tatilde. napicam bilmiyorum. :/

0|0
    0|0
    • Ne yaziiki cikmiyor ben dusuk yaptigim bebimde tum belirileri hisediyordum hatta millet dalga gecti adetime onbir gun vardi 0 'cikti deger adet gunumden iki gun once kanamam geldi ama bir sorun oldugnu sezdim yaptirdim 17.02 ciki ama tutunamamis kucukken dusmus

Yükleniyor...