İlişkiye girmeli miyim?

Sevgilimle seviştiğimiz zamanlar iikimiz de birbirimizi çok istediğimizi söyleyip duruyor ve hep son anda vazgeçiyoruz. Geçen gün sevgilim bana; seni çok seviyorum, senin kadının olmak istiyorum ve cumartesi kendimi sana teslim edeceğim dedi. Ben de istiyorum bunu, çünkü onu çok seviyorum ve benim kadınım olmasını istiyorum. Ama bir yandan da tedirginim. Bir sorun çıkar da ayrılırsak ve başkasıyla evlenmeye kalktığında bakire olmadığı ortaya çıktığına yaşayacağı şeyler, işiteceği onca kötü laf, çekeceği onca iğrenç hakaret. Sizce ne yapmalıyım kafayı yiyeceğim, lütfen yardım edin. Bana bir şey olmaz, vicdan azabı çekerim ama ya o? Ülkemizde bu tarz bir duruma nasıl yaklaşıldığını hepimiz biliyoruz, ya ters gider de ayrılırsak :S

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence zamana bırakın bu işi. Yani 2nizde birbirinize güvenin ilişkiye tamamen değilde birbirinizi baska sekilde tatmin edin.Sevgilini zor durumda bırakmaman güzel. Ama evlenene kadar bekleyin derim. Hayat bu ölüm kalım herşey var.

0|1
    0|0
    • Haklısınız, beklemek en iyisi. Sağlık sorunlarım var, bir şey olursa ortada kalır.

Kızlar Ne Diyor 4

• Sizin kendinize guveniniz yok.bu 1

Ters gidecek dusunceniz varsa bu karsinizdaki kisiye de guvenmiyorsunun anlami tasir bu 2

Kotu seyleri dusnuyor olman evlilige hazir olmadiginizi gosterir bu 3

O kiz insallah yanlis bisey yapmaz bu 4

Senden de bir cacik olmaz bu da eder 5

Ben gercekten taniyor muyum,ben ne istiyorum,yasama amacim ne diye kendine sor bakalim..ne diyecek bu da etti 6..

0|0
    1|0
    • Bence siz kendinize bir sorun; tavsiye de bulunmak yerine neden yargılıyorum diye.

Bazı durumlardan ötürü ölüm korkusu yaşıyorum, ayrı kalma ihtimali var.

Ben bunu düşünerek hareket etmeye çalışıyorum, sizin yaptığınız tespitlere bakın.

Yav he he.

• erkek için sorun değilde kız için büyük bir sorun %50 ayrılma %50 ayrılmama durumu var o kadar ileri gitmeyin bence yüzeysel bir şeyler yaşayın onunla yetinin derim..

0|0
    1|0
  • evlenin sizde niye bukadar dert ediyorsun ve ayriligi niye düsünüyorsun?

0|0
    0|0
    • Zaten evlenmek istiyoruz ama benim düşündüğüm ihtimaller. Hayat bu, ya ters giden bir şeyler olurda ayrılırsak diye korkuyorum ve onun için endişe ediyorum.

• kendine güvenmiyorsan evleninceye kadar bekle ozaman

• Bence emin degilsen kendinden tam birleşme olmasa daha iyi gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben hiç düşünmeden sktim onca kızı bir sorun çıkmadı şimdilik bakalım. O kadar dert etme seven biri onun bekaretine bakmaz.

0|0
    9|2
  • bence bu konuda sorumluluk kendisine ait ama gelecek konusunda ümit vermezsen ve açık olursa sorun olmaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...