Erkeklerin G noktasi

Baylar sizinki arkadaymis hani anusteymis felan e sizin zevkin dorugunu oranizdan almaniz gerekmiyor mu yani ister istemez parmak atar insan o kadar zevk veriyormus evet bize igrenc geliyor haliyle ama zevk sonucta nasil bir seybu anlamadim yani G noktasi ordaysa butun erkeklerin pasif gay olasi gerekmiyor mu? Aklimda deli sorular. . .

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• G noktası aslında tamamen efsanedir. Bir çok bilim insanı çeşitli kere G noktaları hakkında tezlerini söylemişlerdir ancak tıbbın kabul ettiği bir nokta henüz yoktur. Kadınların da G Noktasının genelde yeri bellidir ancak bir çok kadın G Noktasına uygulanan ritmik ya da aritmik temaslar sonucu zevk duvarını ne yazık ki aşamamaktadır.

Erkeklerin de kadınlar gibi farklı farklı noktalarda uyarıldıkları bölgeleri vardır. Penisin başı bu noktaların en çok uyarılan yeri olurken, testis, kasık bölgeleri de benzer noktalardır.

Senin dediğin anüs bölgesindeki uyarılma noktası ise farklı bir durumdur. Erkeklerin %80'inden fazlası kuyruk sokumunda bulunan bir bölgeden aşırı derecede huylanır, Buraya uygulanan bir temas (şekli ve şiddeti önemli) ile bir erkeğin ereksiyon olması ve boşalması an meselesidir. Bunu becerebilecek kişiler ise tıbben konu üzerinde çalışan insanlardan başka kimse değildir.

Yani bir erkek anüs bölgesinden haz almaz. O bölgeden haz alan ve bunu zevk eylemi haline getiren erkeklerin cinsel yönelimleri farklıdır.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler epey açıklayıcı oldu :3

• bende teşekkür ederim. elimden geldiği kadar bildiklerimi aktardım.

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkeklerin zevk noktası arka delikte değil arka delik ile daşşak adı verdiğimiz minik dostumuz ile arasında kalan kısımdır. Anüsün biraz ön tarafında yani. Evet ergenlik döneminde küçük dokunuşlarla destek verildiği söylenebilir hatta ileriki zamanlarda da ilişki esnasında partnerin orayı bilip el gezdirmesi de güzel olabilir fakat hiç bir erkeği gay yapmaz bu çünkü zevk noktalarını kullanmak bir insanın cinsel görüşünü etkilemez. Bir de o kısmın yalanması vardır ki erkeği deli eder. Mideniz kaldırabilirse bunu deneyin kızlar. Oral yaparken sadece muz yiyiyormuş gibi ağzınıza sokmayın. Penis çevresindeki diğer bölgelere de el atın. Saygılar.

0|0
    0|0
  • Zevkin de b*kunu çıkarmamak lazım ama.

1|0
    0|0
  • ben de bir i.nelik var ama ne diyordum

0|1
    0|0
    • Sen mi i.nesin ben mi kimi kastettigini anlamadim be :D

• Yat yataga sirt ustu biriyle cek digeriyle sok oyle yapiyorlarmis dene dene :))

• bi elim altta kalıyo eziliyo.neyse kısmet değilmiş.iyi geceler

• şaka yapıyor olmalısın erkeklerin g noktası yoktur ama uyarılma amacıyla en hassas olduğu nokta penis başındaki halkadır

0|0
    0|0
  • dener görürsün seninkiyle

0|0
    0|0
  • Öyle bir G noktam yok. Götümün yalanmasını hiç istemem. Olmadı olmayacak.

0|0
    0|0
  • nabalım yani vibraötrlemi dolaşak mk :D

1|1
    0|0
  • akıllı ol ama herkes seni deli sansın deli ol ama deliliğini belgelendir. :))

0|0
    0|0
  • olmamız gerekmiyor o dediğin doğru ama düz mantık bakarak açıklanamaz

0|0
    0|0
  • iyide parmak atmanın erkeğe ne gibi vereceği zevk olacakki :)

0|0
    0|0
    • 1 bas parmagi uzakligindaymis sanirim parmaginiz uzanir yani. ._.

• Ya guldurme gece hece tesadufen gezinirken gordum ilgmi cekti yani hayirg noktasinin orda ne isi var penisin orasinda burasinda olsa tamamda taa bilmem nerede yani bilmiyorum ilginc geldi bir psikatriye soracagim ben bunu dinlerce escinsellik lanetli iyide o zaman neden g noktasi orada :-D

• vallaha benim popomda g harfine benzer bir nokta sembol vs şey bulamadım hani bunca yıllık popomu tanırım huyunu bilirim haaa sonradan gizli huy edindi ve benden gizlediyse yazıklar olsun öyle popoya :D vallaha bilmiyom alan vardır sırf hatırın için sabahaca deney yapalım toplanıp senin aklındaki soru işaretini yanıtlamak için :D ama öğreneceğin uzman ise uzman tv ayşe kayhanın videolarını takip et :D

• bu bilgiyi kimden aldıysan yanlış bir bilgi. g noktası anüste değildir. anüs ile yumurtalıkların arasında bir yerdedir. hee şöyle dersen kabulum. bir kız anal seksten zevk alıyorsa ordaki sinirlerden dolayı bir erkekte ordaki sinirlerden dolayı zevk alabilir bu doğrudur.

0|0
    0|0
  • yok ya kandirmislar seni, erkegin g noktasi. sikinin bas kisminin alt tarafidir

0|0
    0|0
  • valla ben popo nun yumuşak yerlerinde diye biliyorum erkeğinkini hatta bir kere masaj yaptırırken oramı sıktırmaya başlayınca masöz hanım acaip uyarılmıştım sonrada boşaldım tam yeri dersen sol tarafa doğru belin hemen alt taraflarında bir yer tam poponun yumuşak yeride değil de yumuşaklığın başladığı yer diyebiliriz

0|0
    0|0
    • hatta bayanlara tavsiyem olsun partneriniz den sıkıldınız ve bir an önce boşalmasını istiyorsanız poposunu tatlı sert sıktırıverin hemen geliverir

• Ek bilgi : Geç bosalma tedavisinde de göte parmak kullanılır. Erkek adam bosalamıyorsa, götüne 2 parmak atın hemen bosalır. Doktorlar demiş bunu.

Erkekle kadının arasında geçen nasıl gay'lik olsun la manyak mısınız siz

0|0
    0|0
    • Parmak atilinca zevk duyuluyorsa pwnis girincede duyulur heralde o mantik yani e keyif duyuluyorsa bu erkeklwr neden escinsel degil . Sorularim cok mal olabilir cunku uykum var ._.

• Sen nesin :3

• biseksüel

• sizleri becerebildiğimize göre pasif gay değiliz demekki

0|0
    0|0
    • Olmaniz gerekmiyor mu diyorum arkadasim zevk noktasi orda sonucta?

• demekki olmamız gerekmiyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• evet doğru ve benim nişanlım orasına dokunduğum da ve ya oral yaparken arada orayada geçtiğimde müthiş zevk alıyor bunun gay likle alakası yok çoğu zamanda ilişki esnasında parmaklarım orasında olur çok hoşuna gidiyor...

0|7
    0|0
  • Bir yaşı geçtikten sonra parmak atmadan kalkmıyor o

0|0
    0|0
  • Tesbitin mına koymuş

1|3
    0|1
  • Evet zevk alırlar zevkin doruklarına ulaşırlar ve zevkten uçarlar ama bunu kabul etmezler gay olucağım takıntıları yüzünden. Hatta daha şiddetli boşalırlar.

1|3
    0|0
    • Oha ilginc :-D

• Sen bizden daha cok bilyosun işi :)

• prostat masaj ve rimming her erkeğe zevk verir gaylikle alakası yok ama zıçarkenki keyif ayrı bişey yani :)) gazete dergi sigara olcak oooh :))

Yükleniyor...