Kapat

Bakirelik sorunsalı....

Arkadaşlar neden bakireliğe önem veriyorsunuz? Bir kız her şeyi yapabilir anal oral ama kızlığını korur bununda farkında mısınız ? Sevgilisiyle beraber olur sonra diktirir ruhunuz duymaz kontrole götüremezsin çünkü evlilik güven üzerine kurulur ve siz o kızın sözüne inanmak zorundasınız her şeyi geçtim o zar bizim kız olup olmadığımızı anlayın diye yok bebekken enfeksiyonlara karsı korumak için var ve ilerliyen yaşlarda bu zar kendiliğnden bozula bilir hiç olmayabilir ve kızın bile haberi olmaz belki demek istediğim şu ki ne bakirlik ne bakirelik önemli olan dürüstlük yoksa git herkesin altına yat ama zarı koru böyle bakirelik mi olur ve biz siz erkeklerin sözüne inanıyoruz sonuçta bakirmisin değilmisin anlayamam ama sizde inanmalısınız çünkü kan gelecek kızlık zarı olacak diye bişi yok hani kadın erkek eşitliğnden bahsediliyo hani nerde siz yapınca adam oluyosunuz biz yapınca o* oluyoruz ve alnımızdan o leke silinmiyo

Güncellemeler:
Kızlık zarı davası yüzünden hala genç kızlarımız diri diri gömülüyor farkında mısınız ve kimse bilmiyor neden olmadığını direk ilişki yaşamış gözüyle bakılıyor ve bu çok acı bu konuda o kadar bilgisiz bir toplumuz ki acıyorum üzülüyorum daha gencecik kızlar diri diri gömülüyor nedir bu zar davanız !

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Toplum olarak empati yapmayı öğrendiğimizde herşey çözülecektir bence. Sen gidip başkasının kızıyla yat kalk onu kadınlık mertebesine eriştir sorun yok. Ama başkası gelsin senin kardeşine aynısını yapsın nerde benim silahım nerde benim tüfeğim triplerine gir sonrada gel namus anam namus de. Yok ya namus bu kadar basit birşey mi lan ? Cidden söyleyinsene bu kadar mı basit ? Sen başkasının namusuna göz dikmeyi geçtim yerle bir ederken kız/kadın istedi ama napim olsun başkası aynısını sana yapınca s...kerim onun dünyasını olsun. Hadi lan ordan.

Burada kaçırdığınız nokta budur hanımlar beyler. Bekaret namusun simgesi haline gelmiştir yanlış diyemezsin buna ama toplumada bu kadar dayatma yapamazsın sen kardeşim. O kızlar hayatlarının en güzel dönemlerini böyle zırvaları düşünmekle geçiriyor be. Bakın demiyorumki kızlar bunu düşünmeden istediğiyle yatsın kalksın.

Namus bekaret değildir! Namus nedir biliyor musun ?

Namus dürüstlüktür sözünün eri olmaktır.

Namus çalıp çırpmadan kazanmaktır.

Namus başkasının malına göz dikmemektir.

Namus başkalarının başarısını kıskanmamaktır.

Namus bugün a dediğine yarın l dememektir.

Namus bencil olmamaktır. Karşındakini de düşünmektir.

Namus kısaca toplumun ahlak değerleridir.

Silin bu yargıyı kafanızdan. Ayırt etmeksizin çocuklarınızı böyle yönlendirin be nolur sanki ha ? Namusu cinsellik üzerine kurmayın. Kızınızın yapmamasını istediğiniz şeyi erkek çocuğunuzada yaptırmayın.

Karman curman bir yazı oldu bu konuda çok dolu birisiyim kusura bakmayın. Sevmiyorum kardeşim bu ayrımı. Ben istemiyorum böyle bir yargıyı. Utanıyorum lan utanıyorum. Nasıl olurda namusu cinselliğe indirgeriz be. Ben ne dersem diyeyim bu yargıyı değiştirmek çok zor. Neden mi ? Çünkü erkek babasından kız anasından bunu görüyor. Erkeğe dışarda istediği kızla/kadınla gezme izni veriliyor ama aynı zamanda kendi karısını kızınıda deli gibi koruması gerektiği aşılanıyor. Bu namus değildir. Apaçık namussuzluktur.

Evet evet açık açık söylüyorum bunu. Asıl namussuzluk budur.

7|0
    0|0
    • çok doğru swöylemişsin helal olsun .

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Arkadaşım merhaba,

Öncelikle bekarete önem vermiyorum, bekaretine kendinden çok önem veren bir kızla da evleneceğimi zannetmiyorum...

Her insan (kadın erkek farketmez) hayatın karşısına çıkardığı bazı şeylere karşı koyamaz... Bu kimi zaman romantik bir aşktır, kimi zaman tutkulu bir seks... Bazen bir iş fırsatı olabilir, bazen bir seyehat...

İnsanın hangi fırsatı değerlendirip, kendisini nasıl mutlu ettiği, o an hayatında değilsem beni ilgilendirmez... Beni ilgilendiren onu tanıdığım andaki halidir...

Ona aşık olursam, o anda çirkin de olsa, dünyanın en güzel kadını da olsa, türbanlı da olsa, p*rno yıldızı gibi de giyinse onu öyle kabul ederim...

Ona sonradan kendi kafamdaki hayatı, inancı ve/veya düzeni dayatmam...

Onunla birlikte bir hayat inşaa edeceğimiz varsayımı ile yola çıkarım... Birlikte başarabilirsek ne ala... Bizden daha mutlusu mu olur dünyada?

4|0
    0|1
    • çok çok doğru söyledin

• Öyle maalesef... Neyse uyku vakti, iyi geceler... Sizi tanımak isterdim...

• iyi geceler belki bir gün olabilir

• kendi hemcinslerin bile or.spu diyebiliyorken biz ne yapalım.bi kaç saat önce biriyle denk geldim daha.sevişmeyi or.spuluk olarak kızlar var erkekler neden normal karşılasın.ben kişiliğine bakarım.bakire olup potansiyel or.spu olma riski taşıyan çoook kız gördüm.bakire olmayıp tam bir anne adayı olan çook kız gördüğüm gibi.

0|0
    0|0
  • bir gün bir kadının gözlerine bakarsın ve içine huzur dolar. Bir bakmışsın evlenmişsin onunla.Ne bekaretini önemsersin ne geçmişini. O da sana baktığında ne yaşadıklarını düşünür ne de seviştiğin kızları. Sorgulamazsın sorgulanmayacağını bildiğinden...

Bekarete verdiğin önem beynindeki puştlukla ilgilidir...erkek her haltı yerken evleneceği kızı gerdek gecesinde tatmak ister, kızlarsa bir yer hariç her yerine almışken erkeğimin gördüğü ilk kadın olayım ister.

Ruhun o.ospu olduktan sonra bakire ya da bakir olsan ne fark eder...

2|0
    0|1
    • işte ruhunuda kimse bilemez

• evlilik o kadar kutsal bişey ki. hissediyorsun ruhunu da kişiliğini de

• Bence herkesin hakkı var, insanız hepimiz. Hepimizin duyguları var, fizyolojik ve biyolojik ihtiyaçları var. İş insanın karakterinde bitiyor bence. Bakireyken her türlü işi yapanı da var, evlendikten sonra aldatanıda. Bu toplumun düşünce yapısının getirdiği yanlışlardan. Bu olguyu yaratan toplumdur. Toplumun saçmalığıdır.

1|0
    0|0
  • hepsi anlaşılıyor sen hiç merak etme :)

istediği kadar diktirsin, ben bakireyim desin, istediği kadar arkadan versin vermedim desin

ha doru mu bu bana göre yanlış.

benim için hayatıma giren kadının benden öncesi değil benden sonrası önemlidir.karşımdaki dürüst olduktan sonra gerisi teferruattır

0|0
    0|0
  • Bakire değilse zar kendiliğinden bozulmaşsa ben icine girerken anlarım onu. + analdan yaptıysada anlarım.

0|0
    0|0
  • Ben bakirsem bakire biriyle evlenirim ,herşey karşılıklı olmalı ancak.

Bakire olupda ruhu oro... ise onla evlenmem işte.

Bilmem anlatabıldım mı

0|0
    0|1
  • Bence onemli olan zar degil karsilikli guven dedigin gibi guven yoksa zar olsa supheler bitirir adami

1|0
    0|1
    • çok doğru namusumuz resmen bir zara tabi tutuluyo belki küçükken farkında bile olmadan biz kendimiz bozduk o zarı olabilir her şey ben kimseyle bişi yaşamadım ama ben anlamıyorum bu erkek kafasını verirsin verdi o* vermezsin vermedi o* yani ne olursa olsun o* oluyoruz sizlerin gözünde

• bana dürüst olsun yeter bakir veya değil. yaşadım desin dürüstçe sorun çıkarmam.ama gizlemesi beni kandırmaya çalışması kızarım

0|0
    0|0
    • doğru olan bu

• kesinlikle resmen insanın şahsına hakaret bu

• tanımadım birinin bedeni üzerinde söz hakkım olduğunu düşünmüyom

• Haklısın.

Bu yüzden takıntım yok.

0|0
    0|1
  • Al sana bir bakire vakası daha Allah islah etsin ne diyeyim evlenmeden kızı bozan erkekte aynı bok evlenmeden veren kızda aynı bok bunlar aynı geminin malları

Madem yapıyorsunuz yapmayanın tercihlerine karışmayın

0|1
    1|0
    • Demek istediğim şu belki kızlık zarı hiç yoktu veya küçükken kendini keşfetmeye başladığında farkında olmadan bozdu ?

• Ozaman anlaşılır zaten yalan söyleyen bir insanın yalanı ortaya çıkar.

Ya ben anlamıyorum bakire olmayan kızlar neden hep bu tür sorular soruyor sonunda pişmanlıkmı duyuyor acaba?

Insanların kendi tercihi mesela sen bakire değilsin ve birine delice aşık oldun ama o evlenmeden başkasıyla birlikte olan birini kabul edemem diyor kabul etmiyor ne yapacaksın saygı duymayacakmısın zaten başka yapacak birşeyin yok bu tercih meselesidir bakire olsun olmasın bakir olsun olmasın farketmez

• anal yaptınmıda ortaya çıkıyor. doktorlar biliyor. orala gelince evleneceğin kişiye oral yapınca daha önce yapıp yapmadığını anlar.

0|1
    0|0
    • napcan kızı doktora mı götürcen zaten öyle bişi yaparsan o evlilik olmaz

• malsın ki elden ele geziyorsun dedim. mal olmasan gezmezsin anlamında. sende gezmiyorum dediğine göre mal da değilsin.

• adamlarda elden ele geziyor malın önde gideni sizsiniz o zaman

Kızlar Ne Diyor 1

• şu sitede ilk kez bakirelikle ilgili güzel konuşan biri var kızlık zarı esnek olan var hiç olmayan var bu kişiler biriyle ilk kez olduklarında o** damgası yiyor...ne bakirliğin nede bakireliğin gerçekten önemi olduğunu sanmıyorum herkes anlarım diyor ama çoğunun anlayacağını sanmıyorum erkekte kadında karda yürüyüp izini belli etmemeyi bilir yeri geldiğinde sonuçta seks yapmak için illa kızların bir tarafına bir şey girmesine gerek yok yüzeyselde bir şeyler yaşıyabilir sizede saf ayağına yatar bir iki sefer nerden anlıcaksınız ayrıca erkeklerin çoğu bakir değil ama kalkıp bakire kız isterler ne kadar saçma kuranda bile yazıyor ya zina etmiş bir beye zina etmiş bir kadın zina etmemiş bir kadına zina etmemiş bir erkek helaldir diğer türlüsü haramdır yazıyor..

1|0
    0|0
    • kesinlikle doğru söylemişsin çok cahil bir toplumuz bu konuda bilgimiz yok daha doğrusu erkeklerin yok hoş bazı kızlarıda anlamıyorum burada kızlık zarım şöyle önemli sevişen insana onlar bile o* diyo millet bazen sevince genelevinden kadın çıkarıyo bunlar bir zar davası tuturmuş gidiyo

• kesinlikle sonuçta onlara nasıl ihtiyaçsa bizim içinde ihtiyaç

• kesinlikle

Yükleniyor...