Erkekler bekaret bozarken..?

Hiç bekaret bozdunuz mu?

Bozarken ne zorlanıyor musunuz?

Sizde de ağrı vs.. oluyor mu bozarken?

Bekarete kadar girerken kolay mı giriyor yoksa başta da zorlanma oluyor mu?

Bozdugunuzda ne hissediyorsunuz?

Bide siz erkekler açısından merak ettim ben bozarken neler yaşandıgını..

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bozmadıgım için bişey diyemiyorum ama allah bana evlenmeden nasip etmesin

17|9
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Ilk bekaretini bozdugum kiz esim olucak

6|1
    0|0
  • karşı taraf acının yanında zevk alabiliyosa keyifli.Alamıyorsa ben yokum

5|0
    0|0
  • sanki fenerbahçeye gol atmış gibi hissediyorum ben bozarken :D

ağrı mağrı niye olsun yav bizde. hatunun gözü biraz gidiyo acıdan ama çok değil iki dk sonra fazlasıyla zevk almaya başlıyo merak etme

2|1
    1|1
    • zorlanma olmuyor mu girerken?

• zara gelene kadar dış bölümde mi dar? yanı vajinanın dış girişinde de zorlanma oluyor mu? zara girince de hemen mi bozuluyor yoksa orda da zorlanma baskı oluyor mu?

• o kadar detaylı hatırlamıyorum da zar çok fazla derinde değildi diye hatırlıyorum.darlık genişlik olarak zardan önce zardan sonra pek bir fark yoktu. ilk başlarda zaten mecburen yavaş yapıyosun. yoksa kızın gözünden yaş bile geliyor. şöle bir 2 dk ağır ağır yapınca hem orası genişliyor hem de karşındakinin aldığı acı aşırı zevke dönüşüyor :) tabi akan kan için de ayrı bir çare bulman lazım. onu da korkma öyle fazla bişi akmıyor

• bozdum bir kere dar olduğu için biraz zorlanmıştım ama sonra gayet rahattı. Erkekte ağrı olmaz kadında olur ama 1-2 dakikalık acı gibi bir his duyarsın daha sonra zevke dönüşür. Bozulduysa herşey daha rahattır...

1|0
    0|0
    • zardan önce ki vajina girişinde de zorlanma oluyor mu? ve zara gelince hemen bozuluyor mu yoksa baskı yapıyor musunuz?

• vay be iyiymiş :) peki teşekkür ederm

• rica ederim. Hayalindeki erkek ile tecrübe etmen dileğiyle ;)

• Eğer iyice sulanırsa çok zorlanmadan giriyor tabi kızın kendini bırakması lazım,güvenmesi lazım yani,onun dışında ağrı falan olmuyor ama çok dar olduğu için aşırı derecede zevk veriyor:)

2|0
    0|0
  • zevkten başka bişe hssetmiyosunuz normalden 10 kat daha zevk oluyo bukadar

2|1
    0|0
  • sızn cok mu agrıor bzde agrı olmuor szn canınnız gercekten cok mu yanıyor

2|0
    0|0
  • iyide bu altınmı dolarmı bozdurma tabiri söyleniyo komik şahsen bu tabir :D bekaret siftahı yaptım ben partnerim biraz endişelendi ama oral ve önsevişme uzunluğu ve kalitesiyle farketmedi bile

0|0
    1|0
  • bozdum hemde cok fena bozdum kafayı sana bozdum daha bizim vereceğimiz cevapları görmeden en iyi cevabı seçmişssin bende nasıl olduğunu söylemiyorum ::))))))))))))

1|0
    1|0
  • bir haftada zor bozdum baya dardı

1|0
    1|0
    • nasıl ya ciddi misin? bir hafta nasıl sürer ki

• nasıl ama hiç mi giremedin içine

• girdi ama sanırm esnskmiş

• bana saçma gelen ağlamanız.sanki dünya batıyo a.q. hayr bide zevkin doruğundayız sen duygusala bağlıyosnn.neyapcaımızı şaşırıyoruz sevinekmi üzülekmi...o ağlama neden o ağlama

2|0
    1|0
  • Bozdum bir kere ıslaklık geliyo :) hoş oluyo tabi kıza zarif davranmassan canı yanar zarif bozucaksın :D

1|0
    0|0
  • senin bekaretin bozuldu mu :)

0|0
    0|0
    • soruya soruyla karşılık vermesen?

• hiç bekaret bozmadım hep bozulmuştu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...