Şimdi benim bakire istemeye hakkım yok mu?

Kızlar der ya Bakire olmayan erkek bakire kız isteyemez diye...BEnde diorum ki

Burda sözlerim tamamen bakire kızla ilşkiye girmeyen erkekler içindir...Kız başka erkeklerin ilki olmuşken erkekte başka kızın ilki olmayı isteyemzmi ? Yani snuçta her erkek bir kızın ilki olmak ister o duyguyu o ilişki sırasında ki o hazzı almak ister çünkü hem ilk olkma duygusu hemde o anın hazzı bakire olmayan kızlarda yoktur maalesef öyle düşünüyorum...Yani bir kız İlk olma duygusunu başka erkeğe yaşatmışken Erkek niye İlk olma duygusunu yaşamak isteyemesin ?..Ben bunu soruyorum çünkü Benim 3 tane sevglim oldu ilki bakire değildi ve yaptım ama ondan sonraki 2 si bakireydi içlerinedene bir tanesi çok istemesine rağmen 2sinede elimi sürmedim bekaretlerini bozmadım...Şİmdi benim bakire kız istemeye hakkım yok mu?

Güncellemeler:
Bu arada cümleyi hızlı yazarken bakire erkek yazmışm k.bkmayın bakir erkek diyim..söylüoum çünkü çoğunuz buna takılablr birazdan

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benim felsefemde budur. Bakire kızı bozmuşsan onunla evleneceksin. İlişkin olmuş kız zaten bakire değil cinsellikte yaşamışsın sonra ayrılmışsın evlenirkende patlakla evleneceksin yok öyle 3 kuruşa 5 köfte, iki üç tane ona buna veren kızla birlikte oldum diye evleneceğim hayatımı adayacağım kızıda ona buna verenlerden seçecek değilim. Bu lafları bekaretini onları candan sevecek erkekler dururken şerefi iki paralık heriflere veren o..splar çıkarıyor.

1|2
    0|0
    • ağzına sağlık kardeş bende aynen böyle düşünüyorum ben 22 yasındayım bu yasıma kadar hiçbir kızla ilişkiye girmedim girmemde dolayısıyla ilerde evlensem bile bakire biriyle evlenirim

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben bakireysem oda bakir olacak smdiye kdarda bakirim dye yalan soyliyen cikmadi cnku marifet bilip acik acik soyluyolar basarim tekmeyi baskasi dokunmus baskasi opmus bunlarin dusuncesine dayanamam kafayi yerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ewet bakire bir kızın bakir erkek istemesi çok doğal birşey ya bende bakirim bakire bir kız istemek en doğal hakkım yani herkesin eline bir irade verilmiş onu sahip çıkmasını bileceksin zaten kitabımızdada yazıyor yani böyle şeyler bakirler bakirelerle buluşturacağız diye bakir olmayanlarda bakire olmayan kızlarla buluşacak diye yazıyor yanlış hatırlamıyorsam

0|0
    1|0
  • Bence hakediyorsun bende seninle aynı düşünüyorum kesinlikle haklısın.Bu kızların daldan dala atlayanların kendini savunması için sölediği birşey ''erkekler her istediğini yapıp sonrada bakire kız isteyemezler bizde yaparız''düşüncesidir

0|1
    1|0
    • aynen kardeşm çok doğru söylüosun..yaptıklarını kılıf bulmaya çalışıolar sadece

• Bu olay haktan ziyade karşıdakine bağlıdır , yani ne bileyim ilerde evlenmek istediğin kişiden saklamamalısın bu durumu, açıkca dersin daha önce ilişkim oldu senin için sorun olur mu, beni böyle kabul eder misin, o da ona göre evet veya hayır der

0|1
    1|0
    • Evet kardeşim ben zaten bu konuda sana katılıorum..Dürüstçe söylenmesi konusunda..Ama kızlar dior ya hep bakir olmayan erkek bakire kız isteyemez die benim kafama takılan sorun bu

• bakma sen onlara onlara göre 18den sonra yaşa hayatını 5-6 sene yatmadığın erkek kalmasın sonra da sen de yatmışsındır eski sevgililerinle

Yükleniyor...