Sevgilimin anal yaptığını anlayabilir miyim?

Sevgilimin ben önce 2 kişiyle arkadaşlığı olmuş sevgilisi yani sen de herşeyi ilk yaşıyorum desede öpüşürken dilini iyi kullanıyor bellli görmüş bişeyler simdi kafama takılan şu anal yaptımı yapdiysa nasıl anlarım bakire olduğu kesin çünkü elimi bile değemiyorum müsade etmiyor ama anal da şüphem var yardımcı olcak varmı?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• ben videolardan dil kıvrımlarını fılan oğrenmıstım ve kımseyle de beraber olmadım ayrıca sayısız vıdeo ızledım belkı oyle olabılır . Bide anal siz yapmıyorsunuz degıl mı ?

Veya seviştiniz mi cıplak hiç ? Ordan da anlayabılırsın genıstır bıraz daha cunkı

0|0
    0|0
    • Çok aldanırsın bu yöntemlerle. 20 defa yapmış dar olabileceği gibi hiç yapmamış da geniş olabilir.

• işte sorunda bu ya ben hiç böle seyler yasamadım sadece para karslıgı yaptım kendimi tatmin etmek için içime kurt düştü işte bilemiyorum teşekküler cevaplarınız için

• RİCA ederim dilerim iyi bir insandır ve senı mutlu eder bunları duusnme bence

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk öpüşmem de gayet güzel öpmüştüm hayran kaldı. dilimi falan da çok iyi kullanıyordum ve bu benim tecrübeli olduğumu göstermiyor. daha önce hiç sevişmemiştim ve o gün ondan daha iyi seviştim. güvenmiyorsan ayrıl kardeşim ne cins adamlarsınız ya.

0|0
    0|0
  • Ona anal teklif et kabul ederse sok biraz bastir eğer dur demezse yapmiştir çünkü ilk girmede çok kötü acitiyor 2 3 de zevk veryor

1|4
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şüpheyle yaşanmaz be dostum. Yaptıysa ne yapacaksın? Ayrılacak mısın? Yapmadım diye yeminler etse inanabilecek misin? Böyle bir şeyi kesinlikle kabul edemem diyorsan geçmişi temiz birine bak. Hiç bir zaman emin olamazsın.

0|3
    0|0
  • öpüşürken dilini iyi kullanıyor derken nasıl bişiyi kastettin tam çözemedim valla :)

bunu anlamanın tek yolu açıp bakmak hacı. yapmadım hissi vermek için sen teklif etsen bile kabul etmez zaten. kabul etsede bilerek kasar kendini zor girsin diye. soktuktan sonra zaten önceden yaptıysan anlarsın yapmış mı yapmamış mı

0|0
    0|0
  • Birincisi anlayamazsın. İkincisi yapmışsa ne olacak bırakacak mısın? Sen bakir misin? Hiç bir kızı becermedin mi? Ha sana demiyorum ki yapmalı yapsın her kız istediğini yapabilir evlenmeden ama sen öncesine değil senden sonrasına bak.

0|0
    0|0
  • evet Ne kadar yaparsa yapasın aradan belırlı bir süre gectıkten sonra gene kapanıyor delık cok zor yanı sıcagı sıcagına anlarsın

0|0
    0|0
  • hiç bir şekilde anlayamazsın .

0|0
    0|0
  • niye bu kadar düşünüyosun sen ondan önce bişeyler yaşadın mı yaşamadın mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...