Eğer kızlık Zarı olmasaydı :)

Siz kızlar Bakirelık diye bişey olmasaydı kızlık zarı yok dıyelım napardanız her gün İlişkiye giremiydiniz :))

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Bakire değilim.istedim ve yaptım.o gunahi göze aldim.benim bedenim benim Günahım.kizlik zarinin hicbi anlami yok ki.seviyorsam guveniyorsam istiyorsam bitmiştir sanki herkes gunahsizmis gibi konusuyo.turk erkeklerde bir bekaret takıntısı almış başını gidiyor.kadın erkekten 7 kat daha istekli ama toplum yüzünden bu isteği bastiriyo.zina kadina da erkege de eşit gunah.kimsenin kimseyi yargilama hakki yok.benimde bakire arkadaslarim var arka kaput dağılmış,ayni anda birden fazla erkekle cikan,oralin en kralini ceken.ama is ciddiye bir erkekle tanisma vakti gelince bakireyim hic opusmedim bile diyorlar.erkeklerde yavrum saf ilk ben elledim saniyo.onemli olan bumu bence kesinlikle degil bence onemli olan karakter.senle beraberken sadik mi guvelirmi dürüst mu onemli olan bu.gerisi teferuat bir zar değil. istemiştir yapmıştır ayrilmislardir gecmiste kalmıştır yok erkeklere neymis bakire olcakmis birinci el kullanilmamis olsun,ilk ben açıyim deligi.sanki kadini değil içine gircegi deligi satın almanin derdine düşüyor.mantik su sevgilimi sikiyim ama evlencegim kadin sikilmemis olsun ilk ben cakiyimm.yok öyle bir dünya canim.

1|3
    1|1
    • helal sana gizli kullanıcı

• toplumdaki çarpık düşünceyi cok güzel anlatmışsınız, en çarpıcı cümle ise, günah herkes için aynı oranda geçerlidir. zina erkeğe serbest kadına yasak mı, ikiside aynı, bakir olmayan bir erkeğin bakire kadın istemesi dürüstlük mü, adalet mi, bence de en güzel cevaptı, tebrikler

• Teşekkür ederim :))

Kızlar Ne Diyor 10

• Hadi diyeliimm kocamdan gizledimm. Kizlik zari yok.anlamazda. allaahtan gizliyebilirmiyiiz?

0|6
    1|2
    • Eyw kardeşimde biz hak tarafını sormadık sadece eğlence maksatlı bir soruydu

• Anladiimm :D ozaman yinede yapmazdim. Vicdan azabindan duramam

• Ama ozaman kızlık zarı diye bişey olmıycaktı ve bılmıcektın dogal olarakta vıcdan azabı duymuycaktın yanı sizde erkekler gibi olcaktnz istedgin dakıka istedng kışiyle tabi rızayla ilişkiye gircektınız :) Tabi ozamanda kımse erkekler bakire kız armıycaktı o yüzden vicdan azabı duymucaktn

• bakirelik zarda değil beyindedir.

0|1
    0|1
    • Ne yanı beyındenmı sıkişiyon sen :)

• valal bellı olamz bere kardesım :D

• beni frenleyen bir şey yok :D kızlık zarı da umrumda değil egomanyaklar sürüsü umrumda değil :D ama öyle düşünen çok kız var ortalık seksten geçilmezdi bence dfsdfssdaf

• hayır... cok uzun ya da kısaymıs !

1|0
    0|1
  • Şu an ne yapıyorsam yine onu yapardım.

0|0
    0|0
  • Günah diye bir şey olmasaydı hergün olmasa bile ilişkiye girerdim en azından.Şimdi girmiyorum.

0|0
    0|0
  • zarla alakası yok bunun

girmezdim

0|1
    0|0
  • hayir yine girmezdim.bu zamana kadar iliskiye girmememin sebebi de kizlik zari degil zaten.o yuzden benim icin fark etmez.

0|1
    0|1
  • bazilarinin olmuyor neyapsinlar?

0|1
    0|1
  • Allahtan korktuğum için yapmazdım günah sonuçta tanımadığn erkeklerle yapmak haram yani sonuçta

2|5
    0|2
    • yani tanıdığn veya tanımadığın yanlış yazmışım sonuçta erkek erkektir nikahlı kocan olmadıktan sonra haram yani ilşkiye girmezdim bu nedenden ötürü herşey kızlık zarı değildir edep ,haya, ar ,namus kavramı olduktan sonra bir kızda bunları yapmaz zaten

• Sonuçta evet bencede sonuçta

• Benim açımdan aynı olurdu çünkü önem vermiyorum buna göre değerlendirmeyi sevmiyorum. Yine aşık olduğum adamla yapardım güvendiğim ve istediğim siz erkekler kız olsaydınız her gün verirdiniz ama :):)

1|1
    1|0
    • alla alla :) tövbe biz kız oldugumz zamanda duygularımız sızın gibi olurcak siz erkek olsaydınız bızı anlıcaktınız

• hahaha :) sen erkek olsaydın hislerin daha farklı olucaktı yanı bızde sizi anlıyoruz

• bencede bir parca ette değil namus insanın beyninde sevdiği insanla birlikte olmayacaksa toprağamı götürecek

Erkekler Ne Diyor 2

• zarla alakası yok bence insanın içinde var.

0|0
    0|0
  • ooo ozaman ortalik seks kokarti heryer :-)

0|1
    0|0
    • Ortalık S*k*sten gecılmezdi :)

• gercekten öyle olurdu, memleketteki kizlarin %60-70 kizlik zarindan dolayi kendini frenliyor

Yükleniyor...