Kadınlar neden bakir erkek isterler?

Hep kadınlar mı soracak erkekler neden bakire ister diye hadi bakalım yanıtlayın?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben nasıl onun ilki olduysam oda öyle olmalı. Herşeyi birlikte öğrenmeli ve keşfetmeliyiz. Bundan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Keşke benim eşim bana bakir gelmeseydi yani en azından daha az canım acırdı ilk gece

0|0
    0|1
    • bu bazı kadınları anlamak güç gerçekten. canını değilde adam kendini kirlettiğine üzüleceğine neye kafa yoruyor yazık.

• hayır istemem yani. lütfen gecemizi berbat etmesin

0|0
    0|1
    • kendisini denetmiş mi olsun istiyorsun tebrikler gerçekten, sonra erkekler uçkuruna düşkün oluyor, ne güzel, istediğini yapsın sonra gelsin seni b...sin ne güzel bir mantık.

• istemezler ben istemem yani neden deneyimsiz birini istiyim ki

1|0
    0|1
    • illa birisini dürtsün mü istiyorsun, sana gelir anlatır işte ne güzel s... filan hoşuna gider o zaman daha mutlu olursun, ilginçsin.

• ben bakire olduğum için o da bakir olsun isterim en doğal hakkım diye düşünüyorum ilk gözünü bende açsn dışarıda her şeyi yapıp yeterince tecrübelişmiş bir erkek evlenince sıkıntı yaratır o gün kü çapkınlıklarına o gün kü aldığı hazlara geri dönmek ister o yüzden tecrübesi olmayan bakir erkek tercihimdir

1|1
    1|0
    • evet bence de öyle olmalı işte gel bunu erkek milletine anlat bazılarına tabii.

• allah korkusu olan aldatmaz

• arkadaşım ne güzel cevaplamış ellerin dert görmesin gizli kullanıcı.

Erkekler Ne Diyor 3

• çünki daha önceden usta kızları tanımasın bilmesinkı kendilerinin acemilikleri becerisizlikleri ortaya çıkmasın diye bakir erkek isterler çunkı önceden cok yapmış bir erkek in karşında kız ezik hisseder kendini acaba ona yetebilicekmıyım diye işde olay bu bakir erkek de bo sorunu yaşamazlar çunkı kendileri onun ilki olacağından anladınmı arkadaş

1|1
    0|0
  • Kadın dediğin İstanbul gibi olmalı çünkü ilk fetheden ben olmalıyım kullanılmuş malı ne yapayım

0|1
    0|0
    • kadın için öyle peki bir kadın ın neden tercih etmesin kullanılmamış sıfır malı..

• Onlar da tercih edebilir sıkıntı yok.

• ben rast gelmedim daha.

0|1
    0|0
Yükleniyor...