Iş evliliğe gelince ne oluyor?

evleneceğiniz kişinin bakire olması sizin için önmli mi? evlendiğinizde eşinizin bakire olmadığını anlarsanız tepkiniz ne olur?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• herkes farklı bir cevap verebilir atanlar tutanlar olabilir ama kim ne derse desin eşi bakire olmayan adamın evliliği uzun sürmüyor. çook arkadaşlarım bu durumu kabullendiler ama kısa zaman sonra eşlerinden bu yüzden soğudular ilk zamanlar libidonun tavan yapmasıyla pek umursamazlar ama sonra bi güvensizlik ve soğukluk olur. ve bakire olmayan her kadın mutlaka aldatılıyor nedense. o yüzden evlenmeden bekaretini kaybetmeyeceksin arkadaşım erkek kendisi naparsa yapsın kadın yapınca büyü bozuluyor kim ne derse desin bu böyle olmuştur böyle de olacaktır. kadın dediğin zaman zaten akla aile gelir kadınlar dünyanın en güzel ve en değerli mücevherleridir güçlüdür kadın ailedir güvenilirdir iyi yetiştirilmiştir. düşünceler buyken evlendiğin insanın bakire olmaması büyüyü bozar aşk geçicidir sevgi de saygı da güvenle oluşur bu yüzden bekaretini kaybetmiş birine güvenmek oldukça zordur. kim ne derse desin ama bir kadın nasıl erkeğinden erkek olmanın gerekliliklerini beklerse bir erkekte kadından bunu bekler. devir ne kadar değişmiş olsa da kariyer yapmış birini ilk okul mevzunu iş bulmakta zorlanan birine vermedikleri sürece hiç bir şey değişmemiş demektir. kadınlar erkeklerden iyi bir gelecek erkekler de kadınlardan iyi bir geçmiş beklemeye devam edeceklerdir. he bu ben bakire biriyle evlenmem ya da evlensem de boşanırım demek değildir. Kişi benim eşimse o her ne olursa olsun benim için dünyanın en değerli insanıdır ve ölene dek öyle kalacaktır bakire olsa da olmasa da.. şahsen düşüncelerim bunlar katılmayanların önünde de saygıyla eğilirim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• bekaretten kastımız zar ise bana ilk tanıştığımız gün söylesin yada söylemesin çok umurumda değil.evlilik olayını sadece bekaretten güç alarak asla yapmam.bekaret bir gecelik bir durum;ama hayatının geri kalanını geçireceğin insanın anlaşabileceğin bir insan olması,bakire olmasından çok daha önemlidir diye düşünüyorum.bunu daha da güzel anlatırdım ama uykum geldi.bunun dışında bir pisuvardan daha çok penis görmüş bir hatun kişinin sırf zarına sahip çıktı diye kendisini bakire olarak görmesine de karşı olan bir dernek,grup,zümre varsa ben onlardan biriyim...

3|0
    0|0
  • Bir insanı deli gibi sevmişsem,gönlümde taht kuran o yüce insan da beni deli gibi sevmiş ise,saygı sevgi sadakatini göstermişse benden önceki beni bağlamaz ben benimle olan geleceğe benimle yaşayacaklarına bakarım ben ona mutluluk verebiliyorsam oda bana dünyanın en güzel mutluluklarını verecektir muhakkak..Bakirelik ya da namus 2 bacak arasında değildir insanın ruhunda bedeninde ve beynindedir...Saygılar...

1|0
    0|0
    • teşekkürler

• bakire değilsen kafana takma seni de böyle günahın ya da sevabınla kabul edecek nice insalar çıkar karşına..aldırma sen sağda ki soldakilerin dediğine..

• O geceye kadar benden bunu saklamışsa kusura bakmayın ama o evlenilecek bir insan değildir. Şimdi bu sorumun altına kadının geçmişi önemli değildir minvalinden düşünceler yazılacaksa hiç yazılmasın. Hayatı boyunca bırakın cinsel ilişkiyi mastürbasyon yapmamış insanlar tanıdım ben. Bunun yanında hayatının belirli bir kısmında etrafındaki kimsenin haberi olmadan jigololuk yapan insanlar da tanıdım. Ve en beter diye nitelendireceğim tür olarak kızlık bozmayı marifet sayıp bozduğu 7-8 kızla gurur duyan insanlar da tanıdım. Bu erkeklerin üçü de aynı kefedeki kızla evlenmeyi mi hakediyorlar Bu mudur yani?

1|1
    0|0
  • bakire olsun istemek suç mu ?

evet istiyorum..

siz istemezmisiniz eşinizin bakir olmasını..

0|1
    0|0
    • suç değil tabi ki sadece görüş alıyorum sanki neden bakire istiyosun dedim!

• İstemem.

• sizin tercihiniz o yönde olabiliri..

ama bu tür konularda forumun geneli ilk olmayı tercih ediyor..

sadece erkekler değil kızlarda...

• geçmişi benim için önemli ...

yalan söylediği

veya

bunu bana sonradan söylerse daha iyi tanımadığımı zanneder ve beni daima kandırıyor sanırım ...

açıkçası doğru olsun ,dürüst olsun canımı yesin ...

1|0
    0|0
  • of hala aynı konular

önce insan ..sonra saygılı olsun..kafiiiiiii

0|0
    0|0
  • önemli fakat bir kızla evlendim diyeli gerdek gecesi bakire olmadığını anladığım zaman kızmam tepkim şu olur nezam bozuldu kim bozdu zorlamı isteyerekmi isteyerek bozdurduysa 1 ay sonra boşanırım ama zorla ise birşey demem sineye çekerim ama asla ona evliliğim süresince kafasına kakmam unuturum gider

0|0
    1|0
  • evlenmeden sevgilisiyle sevişen erkekler veya kizlar gerdek gecesi bakire olmadigini anlarsam boşarim diyor güleçegim tutudu valla :)

0|1
    0|0
    • sanırım onlar sevgiliyle sevişenler değil sevgilisi varken ihtiyaçlarını başka bayanlarla giderenler:)

• Evlenmeden önce en azından bir flört dönemi yaşarsınız herhalde direk evlenilmez.. Flört dönemindeyse bakire olmadığını bana söyleyip ve nasıl olduğunu anlatırsa ve anlattığı kafama yatarsa ve seviyorsam devam ederim aksi takdirde kesinlikle devam etmem..

0|0
    0|0
  • bu bekaret sorularından gına geldi, ben bakirim bakire istiyorum mantık budur, tabi bakirelikte sadece zar da bitmiyor kafada olması lazım, bakire olmadığını anlarsam yalan söylemeye gerek yok üzülürüm belki evlilik biter belki devam eder ama içimde hep kalır.

0|0
    0|0
    • peki eşin senin bakir olduğunu nerden anlayacak?

• vicdan meselesi tabi kızların ki gibi anlaşılamıyor bizim durumumuz fizyolojik olarak kişinin karşısındaki ve çevresindeki insanlara verdiği güven ve dürüstlüktür . sen neysen karşına da öyle Allah öyle çıkarır diye düşünüyorum. ha etrafta bakir olmayıp bakire kız arayan tipler içinse soru bana göre kişiliksiz kişiler,o kişler kendi yolunu çizmişler beni ilgilendirmezler.

• bence önemli bakire olması ama suda varki ben yuzlerce kez birliktelkik yaşadım o yuzden gercektende seviyorsam deger veriyorsam ve hak ediyorsa önemli degil su varki her erkek elenecegi kşinin sadece ve sadece kendisine ait olmasını ister daha önceden baska birileriyle bişeyler yaşamasını istemez canım

0|0
    0|0
    • bunu kadın da ister.peki sen neden yaşadın?nasıl olsa evleneceğim kişinin anlaması mümkün değil diye mi?bu haksızlık değil mi?

• işin guzel yanıda o ya hiç ilşkiye girmemiş bi erkek ölene dek ilişki yaşamadan durabilir ama bi erkek bi kadınla birlikte olmuşsa ve tadını almışsa bırakamaz vazgecemez o zevkten su var ben isterdim tabikide bende eşimin ilk erkegi olayım ama diyorum ya eger seviyorsam degerliyse benim için o kişi ben onu hatalarıyla kabullenmek zorundayımdır zaten bu yani

• bu ihtiyacını (kızla) giderenin hayvanlığı ama (kadınla) giderdikten sonra kız bulmak gerek .bunada karşıyız tabi ama en azından kızlık bozup günaha daha fazla girmemek lazım.sonuçta bazı kızlar halka MAL olmuş

• Bakirelik önemli değil benim için. Fakat kızlar evlenmeden önce kesinlikle cinsel ilişkiye girmemelidir hem topluma karşı hem kendine karşı bu ülkenin ahlakını bozmamalıyız. Amerika da olabiliyor seks partileri var ama onlara özenmemeliyiz.

0|1
    0|0
  • kültürel bir olgu kanımca bu. hiç takmam diyen bir "türk" bile derinlerde bir yerde bunun ezikliğini yaşar başına gelince..

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum.ama erkeklerin de bunu düşünerek evlenmeden önce biriyle ilişkiye girmemesi gerek.çünkü aynı şeyi bayan da bekler ve erkeklerin bakir olduğunu anlamak mümkün değildir

• iş evliliğe gelemiyor benim açımdan bakarsak hayat pahalılığı vs.

0|0
    1|0
  • genelde herkes bakire/bakir ister. ben hep sonradan mutsuz olunduğunu düşünürdüm ama sanırım insanın doğasında olan bir durum bu.yani 30unda da ilk kez yapsan karşı tarafa o zevki verebilirsin diye düşünüyorum. öte yandan deneyimde önemli tabi

0|0
    1|0
  • ben kendimi sakladı isem onunda saklamış olmasını isterim...

0|0
    0|0
  • eğer seviyorsa sorun değil ama evliliğ boyunca aklından gitmez belki

0|0
    0|0
  • seviyorsam benim için problem olmaz

1|0
    0|0
  • ewet sanırım bu noktada ,aşkın gücü devreye girer diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • ayrılırım

0|0
    0|0
  • Niye bu sorular bu kadar çok? Bakire olmayan mı çok? ondan mı?

0|0
    1|0
    • hayır bi çok erkekten ayrılmış oldukları sevgilileriyle ilişkiye girdiklerini duyuyorum ve buna rağmen evlenecekleri kızın bakire olmasını istiyolar bu ilginç bi durum

• üstelikte erkeklerin bakir olduğunu kanıtlamanın bi yolu da yok.bir sürü insanın hayatını mahvedip bir de bakire olsun diye ahkam kesiyorlar

• Doğru söylüyorsun. Ne yaptığını asla bilemezsin. Sadece sana anlatırsa anlatır. Ya da yalan söylerse ileride pat diye beliriverir eski çıktığı.. bir de çocuk varsa eyvah eyvah...

Ama bayanlarda da diktirme var artık. Aynı durum.

ne bileyim nereye doğru gidiyoruz. sonumuz hayrola

• bana daha önceden söylemesini yeğlerdim ama yine de benim için problem değil

0|0
    0|0
  • o gece anlarsam boşarım sabaha...

0|0
    0|0
  • düzgün kız bulmak zor onun bunun altına yatıp sonra bekaret mevzusu yapıyorlar uyuz oluyorum.

0|0
    1|0
    • kardeşim sana katılıyorum bu tür soruları soranlar bakire olmadığı için için içini yiyolar soruyolar yaparken iyiydide iş evliliğe gelincemi aklına geldi haksızmıyım?

• bakire olduğuma inamndırma çabasında değilim mecbur da değilim.erkeklerin bu konudaki bencilliklerini anladım bu soruyla.adamsan uçkurunu tutmayı becermek zorundasın!yok tutamadıysan bakire olsun demeye hakkın yoktur

• hakLısın kardeşim tabi..

sana bakıresın yada bakıre degılsın demıyorum ben. sex tek kısınn ıstemesıyle olmaz ben tutarım sen tutabılırmısın ? erkek ıstıyor dıye yapmak zorunda degılsın yani.

• Çok önemli benim için boşanma olur.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mesela ben bakireyi ama bakire erkek ararsa mevde kalma olasılığım yüzde kaç..:D tabikiben o insan için ilk olucaksan onunda benm için ilk olmasını isterim..tabi toplumumuzda erkek her haltı yer kadın bunları yapamaz ama herşeyden önce dürüstlük çok önemli eğer bi bayan böyle bişeyi evlendiği kişiden gizlemişse zaten karsılıklı güven duygusunu yıkmış olur adamıresmen kandırmış oluyor bi dahada sağlıklı bi ilişkileri olucağını sanmam..

0|0
    0|0
  • Hatunun bunu yapıp yapmaması değil. Sonradan peyda olması sorun. Saklamak kötü olanı. Önceden konuşulur herkes ona göre tercihini yapar.

0|0
    0|0
  • En güzeli evlenmeden önce bunu evleneceğin erkeğe söylemek, hem böylece onun için bu önemli ise ona haksızlık yapmamış oluruz, hemde bu konuyla ilgili evlilikte herhangi bir sorun yaşanmaz, çünkü dürüst bir şekilde herşeyi en baştan anlatmış oluruz

0|0
    0|0
  • bazı erkekler bekareti sevdiği kişiden daha fazla önemsiyor. zaten böyle bir durumla karşılaşınca bence direk ayrılmak gerek. o adamla bir ömür geçmez.

0|0
    0|1
Yükleniyor...