Kızkardeşime yakalandım, ne yapacağım şimdi?

Kızkardeşimin kıyafetlerini giyiyordum bazen gizli gizli. Dün akşam aniden benim evime geldi ve onda da anahtar vardı, yakalandım. Önce şok oldu ve ben çok utandım. Ne yapacağımı şaşırdım. Sonra güldü ve dedi ki, çok tatlı olmuşsun dedi. Sonra kendisi beni giydirmek ve makyaj yapmak istedi. Sorun şu ki, ben gay değilim ama o beni gay sanıyor. Bu akşam yine gelecekmiş ve çok seksi bir kadın yapacam seni kendi ellerimle dedi. Ben ne yapacam şimdi? Bir yandan da heyecanlandım ve hoşuma gitti kızkardeşimin bu şekilde bana yaklaşması.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ciddi olamazsin. erkeklerle takil kizlarla fazla takildigindandir o belki de kiz kardesinle. kiz kardesinede izin verme. tabi ailen rahatsa sen belkide bilemiyorum icindekileri saklama. hem bir tek kiyafetle olcak is degil.kiyafetle olsa kupe takan sac uzatanlar bide toka kullanip makyaj yapan modellerde oyle olurdu. ciddi ol derim.

0|1
    0|0
    • daha da kötüsü, kız kardeşim soyundu benim yanımda, bende soyundum, beni giydirmek istedi, ama o an ben tahrik oldum ondan :((

• tabiki tahrik olrsun. bu gibi seyler onemlidir. ama ona bunu soyleme. kalbi kirilabilir. senden uzaklasabilir. kardesinde bir daha yaninda giyinmesin. hemen seni oyle algilamasi seni bir anda abla olarak grmesi senin yumusak yuzlu davranmandan kaynaklanabilir. kardesler kucuk biz onlara ornek olyoruz. hemen is kesinlsmden soyunmasaydiniz keske. ama neyse artik boyle bir sey oldysa duygularin karismistir ondan oyle hissediyorsundur. bu herkesin basina gelebilir. farkliligmzdn kaynakli bu.

• ya seni eklemek istiyorum ben. lütfen konuşabilirmiyiz. eğer bana yardımcı olabilirsen konuşarak çok sevinirim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Enseste yönelmişsin de haberin yokmuş ayağına yatıyon. Ayrıca internet üzerinde bu tarz uydurma hikayeleri okuyup burada soru sormayın.

1|1
    0|0
    • Ne alakası var anlamadım. Sizden daha farklı bir yorum ve yaklaşım beklerdim doğrusu.

• Gay degilsrn niye oyle bisey yaptin acaba

0|1
    1|0
    • Yani salağım işte. Meraktan ve eğlence olsun diye. Ama çok hoşuma gitti öyle giyinince. Fakat herhangi bir erkekle asla bir yakınlaşmam falan hiç olmadı.

• Gerçekten öyle mi düşünüyorsun. Aslında merak ettiğim çok şey var. Kimseyle de konuşamıyorum. Neyse ama hiç bir erkekten hoşlanmayı falan düşünmemiştim.

• Dusunursun

• Evet, tipik bir Türk ailesi ile karşı karşıyayız.

0|1
    0|0
  • Gay eğilimlerin var bence. İstediğin ne amacın ne? Bunları düşün ve ona göre hareket et.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bizim hayallerimizi süsleyen şey senin başına gelmiş. Ama yok yok ben yine de almayayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...