Erkekler niye bakire ister?

erkeklere soruyorum niye erkekler bakire ister.mesela amac oraya ilk ben girdim duygusumudur.mesela bakireydi sonra baskalariyla yatsa sorun olmazmi nasil olsa ilk siz girdiniz.bu yeterli oluyormu.ben gercekden psikolojinizi anlamaya calisiyorum.ben erkek olsam asla birinin kizligini bozmam neden cunki nasil olsa artik kiz değil.istedigiyle yatabilir bunu nasil goze alabiliyosunuz.?bu arada ben bakireyim ama bakireligim gittikten sonra begendiklerimle yaticam.sorun kalmicak.

Güncellemeler:
ya beni anlamiyor cogunuz.evlendiniz artik kariniz bakire degil.bakire değilse bozuk olmuyormu sizin tabirinizle.
yahu anlamiyormusunuz anlamamazlikdanmi geliyorsunuz.diyorumki bakireydi evlendiniz.iyi tamamda artik bakire değil istedigiyle yatar sonucda karinizinda artik bakireligi gitti diger bakire olmayanlarla ayni oldu.istedigiyle sevisir nerden anlicaksiniz..ama onu ilk siz bozdunuz ya artik sorun yok değilmi.yani ilk olmakmi onemli..disardaki bakire olmayan kadinlardan ne farki var esinin diyorum anlamak cokmu zor.

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadın bile kendini elektronik eşyayla aynı kategoride değerlendiriyorsa bence bu konuları aşmak için daha uzun zaman var önümüzde...

Biz erkeklerin kadınları anladığını pek sanmıyorum.. Verdiğin örnek çok doğru.. Biz fiziksel özelliklerine duygularından daha çok güvenen ve önem veren bir ırk olduğumuz için kadının kalbinden çok bacak arasını önemsiyoruz...

Bunu ilk yaparak kadına bir damga vurduğumuzu ve bizim olduğunu ispatladığımızı sanıyoruz... Ama bedenden çok ruhlardır insanı birbirinin yapan... Ve bu aidiyet bir meta gibi olamaz.. Bunu anladığımız zaman belki bir şeyler değişir...

0|0
    0|3
    • sus lan ben fıkrımı soledım sana soran olmadı angut senın anan babanla onceden ılıskıye gırıp mı evlendı mala bak?

• O birini bulmuş bu düşüncede onun için sorun yok ;) yazık...

• beni bilmem ama sen birazdan gidiyorsun... güle güle ;)

Erkekler Ne Diyor 29

• Bakirelik konusu günümüzde önemini yitirmek üzere şimdi kız bakire ama okuyoruz anal oral vs her şeyi yaşıyor geçmişte bu durumlar yine vardı ama bu kadar ayyuka çıkmamıştı. bir erkek olarak bende baki reliğe önem veriyorum çünkü bende sadece helalim ile yapacağım zamanı bekliyorum. Şimdi bakireyim diye gezenlerin çoğu dediğim ilişkileri yaşamış sadece bir zarla insanları kandırmaya çalışan kişiler. Erkek olarak saf ve temiz bir nesil için eşimin sadece bana ait olmasını isterim. Ne benden önce nede benden sonra bir ilişkisi olamaz. Birde bu durum var erkekler hem kızları becerip hem de kız oğlan kız aramaları çok tuhaf. Bunun neden olduğunu ben aileden gelen bir eksiklik olarak görüyorum. Kızda erkek te eşit olarak helali olan kişiyi beklemeli ve onla ne istiyorsa yaşamalı. Yoksa durum çok kötü. Başta da söyledim önü sağlam olup beyni bozuk olanlardan Allah tüm insanları korusun.

0|0
    0|0
  • bakire olmayan bir kadınla evlenmem yolda gezerken kim ister yanında eşi daha önce birlikte olduğu başka biri denk gelsin hayaler kursun offf bu hatun iyidi falan sonra evladı yanında bunun anasını ben miktim daha önce o ane utanmazmı o çocuk bilmesede yükü ağar olmazmı ?

0|1
    0|0
    • hadi senle yattiktan sonra yatarsa o kisiyle.o zaman karsilasinca yine demezmi bu kadinla yatmistim ben diye.

• hic degismicekmisin sen :)

• değişecek yaşım başım geçmiş :)

• bakireden anladığım benim sadece kızlık zarı değil onun bunun altında yapıp oral anal yapacak onunla bununla opusecek benim cocuklarım ona anne diyecek he bakire aramamızın sebebi cıkıp işe gittiğinde senin onun oldugunu aldatmayacagını bilmek o zaman sen sütcüyede verirsin tüpcüyede ben çeçen alırım inşallah arkadaş türklerde gotu bası dağıttı.

0|1
    0|0
  • Bu tamamen dini ve kültürel değerlere dayanan bir şey. Eskimolarda da ailelerin karısını konuğa ikram ettiği söylenir ( doğrumudur bilmiyorum). Dolayısıyla bu bölgede bu tür bir anlayışımız var ama başka ülkeler de bu dahada ağılaşıp, esnekleşebiliyor.

0|0
    0|0
  • nasıl bakireyim de istediğimle yatcam madem istediğinle yatcan niye bekliyorsun bozdur hayır bekliyosan muhtemelen evlenmek içindir madem evlencen niye istediğinle yatcan fakemisin la yoksa :D

1|0
    0|0
    • elbette sorun olur ama evlenmekten vazgeçerek bunun önüne geçtiğimi düşünüyorum ve dediğin gibi evlendikten sonra bozulan çok kadın var

• helal olsun bir sen anladin

• rica ederim de benimde anlamadığım bir kısım var bekaret gittikten sonra istediğimle olayını evlendikten sonra mi kastetmiyorsun değilmi ?

• sımdı canım olaya baksıını anladım. ama tamamen farklı alakasız dusunuyorsun acıkcası. yanı erkekler senın dusuncenle uzaktan yakından alakalı dusunmezler.

0|0
    0|0
  • bekaret sadakat anlamında aradığımız bir sey aslında yoksa bacak arası bakire ama kız anal olarak yapmadığı kalmamış aslında haklısın bakire olması değil önemli olan beyinde sadık olması bence eger begendiğinle yatmaksa niyetin bekaret sorunmu sence

0|0
    0|0
  • tecrübeli bir erkek asla bakire istemez

0|0
    0|0
  • Tam benim kafamdasın. :)) Ben deldikten sonra o zarı başkasıyla da yatar. Senin gibi birine ihtiyacım var. :)

0|0
    0|0
  • Bakire demek zar dan ibaret bir şey değildir erkek eli değmemiş ise bakiredir.

0|0
    0|0
  • Her sevgilim, çiktiğim kiz bana versin,

Ama karım bakire olsun!

Yok a.m.k öyle bir dünya!

0|0
    0|0
  • osorpu olma yolunda emin adımlarla ileriyorsun kardeşim :)

1|0
    0|0
  • sen neden bit pazarından giyinmezsin söylesene

1|0
    0|0
    • o zaman butun ev hanimlari bit pazari malimi.kizliklari yok.

• sence ne olmalarini bekliyorsun :p

kafada kızlık zarı bitmeli bacak arasında değil

• bence bakirelik dayatması töre baskısı nedeniyle namus kavramıyla birleştirilmesi iç dünyalarında ise darlık genişlik olayı olabilir... mevlana ne demiş ne olursan ol gel...

0|0
    0|0
  • tamam o zaman bakireliğini verdikten sonra görüşelim senle olurmu.

1|0
    0|0
  • Evleneceksem bakire olmali. Temiz bir sayfa temiz bir vajina.

Bakire hic bir kizla birlikte olmam sahsen.

0|0
    0|0
  • Aklımızca kullanılmamış zaddenicez amag*tçuval olmuş olacak.. Bu devirde çok zor..

0|0
    0|0
  • hımm ne güzel yatacan demek seksi seversin demek bakir olursa bozarsam evlenirim canım onla

0|0
    0|0
  • kızım sen neyin kafasını yaşıon sabah sabah ne yedein ne içtin.

1|0
    0|0
  • bu da senin bakış açın tatlım...

0|0
    0|0
  • seven insan kıskanıyor o yüzden geçmişini kıskankıyor

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin içinde en fazla 2 kişi olur yara olarak hatırlama olarak , ama bir kızın ilki olursan 50 yıl geçsede unutamaz seni. Bi kızda bişeyler bırakmak istiyosan , hatırlanmak istiyosan..

Sadece dürüst davrandım umarım bin kişi muhalefet olmaz..

Boş yerine dememişler sevenin değil, s.k.nin izi kalır diye..

0|0
    0|0
  • yav biz erkekler başkasının penisini ağzına almış, sevişmiş bir kadından neslimizi devam ettirmek istemeyiz

önceki sevişmelerini hatırlama, zevke gelme hatta karşılaştırma ihtimalini istemeyiz

sevişmek bunun için basitse erkeği aldatabilme ihtimalinden korkarız

bikaç neden sıraladım

0|0
    0|0
    • öyle desene* ben güvenmiyeceğim kadınla zaten evlenmem

• temiz isteriz ilk biz koklayalım isteriz namusumuz olsun isteriz bul ellenmiş kim ister nikah için =))

1|1
    0|0
  • Bekaret konusu sadece zardan ibaret değil. zarının sağlam olması kızın bakire olduğunu göstermez. ben bakirsem evleneceğim kadının da tam anlamıyla bakire olmasını isterim.

geçmişinde başka erkeklerin altında inlemiş olmasını kabullenemem. ben erkeğim diyen zaten bunu yediremez kendine bırakın bu modern ayaklarını.

2|0
    0|0
  • bakireliğin gittikten sonra beğendiğinle yatabilirsin seninle evlenen yaşadı erkeğini mutlu edersin

0|0
    0|0
    • bende sana diyorumki evlendiğin kişiyi etkilersen senin başkasıyla yatmana müsade eder

• Bakiredir ama herkerine tokmak değiştir. Önemli olan ben bakıreyım demek değil adam gibi kendısını evlenecegı erkege saklamaktır. Ama anladıgım kadarıyla sen bakire değilsin ve çözüm aramaktasın bunun ıcın üretilen sahte bakirelik zarı var kullanabılırsın.

0|0
    0|0
  • Alakası yok ben nasıl temiz kalıyorsam karşımdakine karşı onunda öyle olmasını isterim .

0|0
    0|0
  • pekı şöle dıyeyım kocan senı aldatsa ne dersın ası ben senın matıgını anlayamadım sen erkeklere laf edıyorsun da o zaman kızlar da soruyor hiç bir kızla beraber oldun mu diye zaten kım kıme anlayabılıyor kı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikolojinizi merak ediyorum...Bir insan nasıl kendini böyle basite düşürür...

Eğitim şart ustam

1|1
    0|0
  • Sen bozuk televizyonu veya bozuk cep telefonunu alıp kullanır mısın? Olaya bir de böyle bak azcık tutsunlar kendilerini de eşlerine saklasınlar hiç zararlı çıkmazlar...

4|8
    0|0
    • tamamda tatlim evlenincede o esleride bozulmucakmi olene kadar bakiremi kalcak sanki.

• Arkadaş Kadın erkeğin Helalidir..Ona başkası el sürerse haram olur ama sen el sürersen senin için o helaldir neyini anlamıosun bunun ? kadınının bir başka erkeğe yüzüme a.mıma boşal aşkım sk beni aşkım sk beni demesimi daha güzel yoksa sadece bir tek sana demesimi ? Sizin anlayamadğnız nokta bu...neyse gizli kullanıcı bu lafım sana değildi soran arkadaşaydı..Sen benim demek istediklerimi demişsin o yüzden buraya yazma gereği duydum

Yükleniyor...