Kadınlar niye lezbiyen olur?

sebebi nedir ? bir olay bir travma sonrası mı olur daha çok

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• I Kusura bakmayinda bazi erkekler ayi yutmus gibi oluyor.Kollarda bacaklarda yarim metre kil.Siz bayanlarda kil sevmezsiniz degil mi bizde erkeklerde sevmeyiz dokundugun zaman iyi hissetmen lazim killi killi igrenc oluyor gercekten en azindan gogsunuzu alin ya sonra neden kizlar lezbiyen olur diyorsunuz.Bazi erkekler tiksindiriyo cunku.

0|0
    0|0
  • Sebebi: Türk erkekleri

0|1
    1|4
    • Seni iyi bece,memişler

• katılıyorum bayan arkadaşa adam gibi adam karşılarına çıkmayınca ihtiyaçlarını böyle gidermek gerekiyor erkeklerin çoğu kadına hitap edemiyorki alınmamak lazım arkadas haklı

Erkekler Ne Diyor 6

• soruyu ters cevır erkekler nıye gay olur dıye sordugunda travma sonrasımı diyecegız bu onların tercıhı kardesım travma vs yok ruhen kız kıza ya da erkek erkege asık oluyor bu

0|0
    0|0
  • Ben bir eşcinselim ve bunun travmatik bir durum olmadığını söylemem gerekiyor. Sen nasıl yaradılıştan kızlardan hoşlanıyorsan ben de erkeklerden hoşlanıyorum. Lezbiyen kızlarda da durum bu. Onlar da kızlardan hoşlanıyor. Gayet normal bir durum bu.

0|0
    0|0
  • Inlette inlete s.ken bir erkeğe denk gelemediiğneden :)

0|1
    0|0
  • Kaza yapan bir şoförün dediği gibiydi herşey.. "Bir anda çıktı karşıma, ne yapacağımı bilemedim..!

0|1
    0|0
  • Yokluktan olurlar

0|1
    0|0
  • Ilk cakan saglam caksaydi bugun lezbiyen kalmazdi :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...