Amacım yargılamak ya da hor görmek değil ama sizce de tuhaf değil mi?

Kızlar var sadece kızlık zarına sahip herşeyi yaşamış etmiş sorsan dünyanın en namuslu insanı penis nedir diye sorsan bilmez,kızlar var harbiden birini sevmiş yıllarca onun için çaba sarfetmiş ona inanmış ve ömründe sadece onunla birlikte olmuş ama kız değil,sorsan dünyanın en kaşar en kötü insanı..ben bu tip konularda bir bayanın doğru söyleyeceğine inanmıyorum şartlar neyi gerektirirse onu söyleyecektir,bide en çok ayar olduğum abi aydan aya sevgili değiştirenler varya ne biçim bir hoşlantınız nasıl popüler bir iç dünyanız var arkadaş:)berkcanı seviyodum ama kuzeniylede ilgileniyorum ve okulda şu çocuk varya kerem ona karşıda boş değilim elindede akıllı bir telefon hayat boş eğlen coş tadında:)düşünüyorum bu kız evlenince sabah kocasına kahvaltı hazırlıycak ve muhtemelen seneler sonra bir akrabasının komşunu hayrettinle evlenmiş olucak:)kızlar bir alem ya:)

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen az önce ben çok yaptım deyip, tuu yazıklar olsun cevabını alan kişi değil misin? Ulan şaka yapmıştım ben sana ya:) Herkesin hayatı kendine, yer yer haklısın ama yer yer de ön yargılısın. Kötü/iyi insan kavramı seks yapmış olup olmamakla alakalı değildir, ama iyi insan olmak ve seks yapmamak bir seçimdir.Eğer sen seçimini yaptıysan,seçimini diğer yönde yapan insanı yargılayamazsın.Ben benimle aynı seçimi yapmış insanla olma hakkını istemekte özgürüm.:)

0|2
    0|0
    • e tamam işte müdür ben bişi demiomki zaten

• Tamam iyi seyirler akıllım :d Bu arada asıl çakal sensin :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...