Bekaret vermek bu kadar kolay mı ?

Bekaretinizi vermeseniz olmazmı ölürmüsünüz ? Evlenene kadar vermemek bu kadar zormu ya ?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben vermediğim için sevgili bulamıyorum desem? Millet sevişmeden sevgili olamıyormuş,o yüzden de yalnızım zaten:D

2|5
    0|0
    • katılıyorum :)

• yalanmı söyliyim yaptım napem

• oguzhan benim kriterlerim ağırdır yalnız. Fantomcuk, senin de kaderin buymuş üzülme,senin de layığın biri vardır oralarda bir yerlerde.

Kızlar Ne Diyor 9

• artık erkekler" sevişgen !?" kız istiyor doğru yanlış oturulup tartışılır,ha bide sevişse o.pu oluyor sevişmese gerikafalı sonuç kızlarda artık ne b*k yiyeceğini şaşırmış durumda :)

3|5
    0|1
  • erkeklerin amacı seks olmuş hep, bir şeyler yaşamak ister diye kimseye güvenip çıkmıyorum.

2|3
    0|1
  • Aynen. Özellikle ergen dönemlerinde cinselliğe olan merak ve merakı gidermeye çalışmak beni insanlardan soğutuyo acıyorum kimsede Allah korkusu kalmamış.

1|3
    0|0
  • Normal olan ve olması gereken bu zaten. Zor olmamalı.

0|2
    1|2
  • bu soruyu öncelikle kendine sordun mu?

0|0
    0|1
  • iyide veririrz vermeyiz bizim değilmi sana ne oluyor

1|1
    0|3
  • Ben vermedim.Allahın izniyle bir aksilik olmadığı müddetçe de vermem.Her şeyi bir kenara bıraktım günah yani.Yoksa evleneceğim erkek böyle ister düşüncesi kesinlikle yok evleneceğim erkeğin ne isteyeceği beni ilgilendirmez ben isteseydim yapardım ama zina yanlış,çok yanlış.

0|1
    0|0
  • Bakirmisin?

1|0
    0|1
  • vermiyorum diye sevgili yapamıyorum ya :(

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen neden vermiyorsun ?

0|0
    0|1
  • Sen varya adamın dibisin. Yaşadın bakirlik ! :D

1|1
    2|1
  • sanane birader isteyen verir istemeyen vermez, herkesin hür iradesi bu. kimsenin kimseye karışma gibi bir hakkı yok. ben sana niye sevişmedin bu zamana kadar diye soruyo muyum ? sevişmen gerekir bana göre doğrusu bu diyo muyum ? bu kendi doğrularını millete kabul ettirmeye çalışan tiplere ayar oluyorum

1|0
    0|1
Yükleniyor...