Evleneceginiz kişinin bakire olması sizin için ne kadar önemli ?

eger artistlik yapacak oaln varsa şimdiden s.ktr gtsin sadece merak ettigim bir konu kim neyi istiyosa alsın neyi istiyosa yapsın herkes birbirinin düşüncesine saygı duymak zorunda kötülemek amaçlı bir soru degil aynı şekilde kızlar da erkekleri söylesin

ben kesinlikle olmazsa olmaz diyorum ben o düşünceyle yaşayamam sırf o yüzden kaldıramam yani

sizin cevabınız ?

• Olmazsa kesinlikle olmaz
    80% (4)46% (6)56% (10)Oy Ver
  • Olur fark etmez benden öncekiler
    20% (1)54% (7)44% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• benim icin onemsiz sanki bakire kaldi da amerika avrupa neyse turkiye de o hatta daha fazlasi

0|1
    0|1
    • doğrudur kardeşim dedigim gibi kimseyi yargılamıyorum herkesin kendi hayatı ama ben sonuna kadar ararım bulana kadar yani yapıyım desem bu sefer evlenirim sevgi gözüyle bakmam kötü davranırım hiç bir anlamı olmaz

• allah gonlune gore versin

• amin kimisi geri kafalılık diyo ama kendini zorlayıp evlenip boşanmaktansa kafana yatanla evlenmek en mantıklısı

Kızlar Ne Diyor 2

• bakir isterim :)

0|3
    0|0
    • alttaki aradaşa dedigim şeyi sanada kopyalıyım

yani kızlarda belki bulunma sayısı daha fazladır ama erkeklerde nerdeyse yok denecek kadar az evlenecegim kişi bu konuda şanslı olacak :)

• ne güzell :)

• yok yaw nesi güzel bana göre degil :D

• Evleneceğim kişi bakire olmalı

0|2
    0|0
    • bakir dicektin heralde

bakire kızlara deniyo :))

+1

herkese saygım var

• Doğru yanlış yazdım bakir diyecektim

• yani kızlarda belki bulunma sayısı daha fazladır ama erkeklerde nerdeyse yok denecek kadar az evlenecegim kişi bu konuda şanslı olacak :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakireyim bakire isterim. Yaş 26

1|2
    0|0
  • Bakire olup da evlendikten sonra , or.. yapacaksa olmasa da olur.

Yani ruhu bakire olsun.

0|1
    0|1
  • bakirliğini ben alayım :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...