Kıskançlıktan Kurtulma Önerileri

İyi Günler Arkadaşlar,

Direkt konuya gireyim, insan gibi kıskanç değilim. Yani tamam, malca kıskançlıklar değil ama fazlasıyla kıskancım. Ve bunun fazla olduğunun farkında olduğumdan da, kurtulmak, bu huyumu törpülemek istiyorum. Önerileriniz nelerdir? Domuz eti mi yesem bolca. Öyle bir geyik vardır ya... :D

Fakat lütfen kendine güven, karşındakine güven bilmem ne falan yazmayın. Çünkü olay bu değil. Bir durum olduğunda "Aman sevgilimin kafası karışır mı, aralarında bir şey olur mu, şu mudur bu mudur" düşüncesi olmuyor kıskanırken, "Bu ... (muhtelif küfürler yerleştirilebilir) niye benim sevgilime bakıyor, niye yazıyor, vb. vb. " durumları yani. Ya da sevgilimin, kendisine bakılmasını ya da yavşanılmasını sağlayacak-arttıracak hareketlerinde (o fark etmese ya da amacı o olmasa da)(Örnek: Giyim vb. tarzı şeyler) Katlanamıyorum sevgilimin çevresinde hemcinslerime ya da onunla konuşmalarına vb..

Not: Bu halimde her ortama girip, her çeşit hemcinsimi tanıyıp, ne b*k olduğuMuzu bilmemin etkisi çok büyük. Kardeşim dediği kızlara fanteziler kuranlardan, yatağa atmaya çalışanlara kadar.

Not 2: Asla dar görüşlü, yobaz birisi olarak düşünmeyin beni. Hatta dinle alakam yoktur, deistim. Bekaret gibi gerzek takıntılarım yoktur. Geçmişi bugününe taşınmadıkça umrumda olmaz ama benimleyken, fazla kıskanç ve kısıtlamacıyım.

Not 3: Şuanda bir sevgilim yok, farazi ve genel bir soruydu bu. Şuanda bir ilişkim varmış da bu sorunmuş gibi yanıtlar olmazsa sevinirim. :)

• Kıskançlık İyidir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kıskançlık Dozunda İyidir (Muhtemel Cevabınız :D )
    100% (1)0% (0)100% (1)Oy Ver
  • Kıskançlık Kötüdür
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Not 4: Yaş 24.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Güldürdün beni :D 3kere cinsellikte aynı soru senin hatan diil ama

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu soruyu neden cinsellik kategorisnde sordun? Neyse kıskanclık güzeldir tabiki dozunda!

0|0
    0|0
    • :S "Kişilik" seçmiştim aslında ama sanırım bir hata olmuş. :S Ayrıca anketi öylesine ekledim. Asıl soru, öneriler. :)

• Kıskançlık dozunda İyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...