Bu boşalma normal mi?

ya sevgilimin sadece boynuma yaptığı küçük dokunuşlarla hemen boşalıyorum. yaa bu normal bir durum mu? yoksa zamanla geçer mi?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşım,

Bu bahsettiğin ıslanma tahrik olman sebebiyle oluyor, yani orgazm değil... Gayet normal bir durum, zamanla geçecek birşey değil, sağlıklı olduğunun göstergesi...

0|0
    0|0
    • ohh bee doğru düzgün bir cevap geldi tamam teşekkür ederim ama bişi daha sorsam o zaman bu boşalmmadan sonraki dokunuşlardan daha az etkileniyorum tahri kolana kadarkine göre. bu durum normal mi?

• hımm tamam teşekkür ederim bir soru daha gerçekten bilmiyorum kimseye soramıyorum da bu site öğrenme anlamında cıvıtılmazsa çok iyi. şimdi mast yaptığımda daha az ıslanıyo ama bide aynı yerden zevk almıyorum. sevgilimle vakit geçirirken daha iç kısımlar hareketleniyo. bu durum normal mi?

• Mastürbasyonu olması gerektiği gibi yapmıyorsundur büyük ihtimalle... Bir de sanırım sevgilinle vakit geçirdiğinde ıslanmanı sağlayan sıvının salgılanışını hissediyorsun, o yüzden iç kısımlar hareketleniyor gibi hissediyorsun... Evet normal olan bu :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• demekki sende bir azgınlık var :)

0|1
    0|0
  • çok çabuk orgazm oluyorsun.. uzatmak için bir teknik geliştirmen lazım.. ki ikinciye hazırlanman çok zor olur tat alamazsın.. sıkmı mast. yapıyorsun

0|0
    0|0
  • evet çok normal nasıl boşalırsın ne olur boşalırken

0|0
    0|0
    • kimi normal diyo kimi normal değil diyo karar verin yaa :)

• sanırım benimki boşalma değil ıslanma sadece yani boşalmadan kastettiğin orgazmsa o değil sanırım

• bence oragmzdır boşalınca canım orgazma olmasan zaten boşalamazsın

• okadar erken orgazm olamazsın sana öyle geliyor bence

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte.

0|0
    0|0
    • ama bu defa cinsel ilşki sırasında çabuk sıkılırsam diye korkuyorum

• sıkılmazsın daha da zevk alırsın boşalırsın tekrar orgazm olursun zevkten uçarsın yani :)

• tamam o zaman

• tabiki normal değil hele ki bir bayan için

0|0
    1|0
    • niye oluyo olabilir peki

• tamam teşekkür ederim

• rica ederm

Kızlar Ne Diyor 1

• çok erken uyarılıyorsun

0|0
    0|0
    • yani iyi mi kötü mü