Geçmişimi sevgilime anlatmalı mıyım?

Merhaba arkadaşlar benim bir sıkıntım var önerilerinizi istiyorum lütfen laubali yaklaşımlar olmasın. Lise sonda aşk acısı çekiyordum ve baya yıpranmıştım bunalıma girip saçma sapan hayatı günlük yaşamaya başladım. Arkadaş çevrem beni çok etkiliyordu. Ve bana o acıyı yaşatan ilk aşkım gibi olmaya karar verdim. Okuldan maddi durumu çok kuvvetli bir çocukla cinsel birliktelik yaşadım hiç sevmiyordum zaten sonra ayrıldık. Bu çocuk çok karaktersiz ve ağzı gevşek bir yapıdaydı kim bilir insanlara neler anlatmıştır. İkincisi üniversitede 3 senelik erkek arkadaşımlaydı beni bakire olmayışım sebebinden ötürü hiç yargılamadı, bu konunun bahsini bile açmadı beni çok seviyordu. Onunla yaşadığım birlikteliği şimdiki sevgilime anlattım. Anlayışla karşıladı fakat lisedekini bilmiyor. Sizce lisede olan bu hatamı da anlatmalı mıyım? Çok aklı başında bir kız olarak tanır insanlar beni... Bu adiliği nasıl yapabildim aklım almıyor. Kendimden utanıyorum şimdiki erkek arkadaşıma haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Bazen onu zerre hak etmediğimi düşünüp ayrılmaya karar veriyorum fakat yapamıyorum onsuz nefes bile alamamam ki çok seviyorum. Ne yapmalıyım lütfen bana bir akıl verin, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Birlikteliklerde geçmiş ne kadar çok bilinirse o kadar can sıkıcı olur... Onun yerine şu anı konuşun, şimdiyi yaşayın, geçmişte hanginizin ne yaşadığını sormayın, merak da etmeyin...

Aksi halde sadece birbirinizin canını yakmaya başlarsınız...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• niye canım anlatıcan manyakmısın..geçmiş geçmişte kalmıştır..sen neden kafayı takıyorsun bu kadar..

zaten az bişey anlatmışsın..yeterli bu kadar..sende hata yaptığının farkındasın unut gitsin tekrarlamazsın böylece..ama anlatmana gerek yok..geçmiş geçmişte kalır geleceğe bak sen..

1|0
    0|0
  • Şimdi anlatırsan her yönden suçlusun;

- Daha önce neden anlatmadın diyebilir sonuçta bir süreliğine de olsa kandırıldığını bilecek, devam etse bile güveni eskisi gibi olmayacaktır.

- Başka kimlerle yattın onları da anlat diyebilir. Başka yok desen inanmayabilir.

Bence hiç suyu bulandırma, zaten bugüne kadar anlatmamışsın, şimdi anlatıp kendini rahatlatmaya hiç çalışma.

1|0
    0|0
  • bakire olmadığını bilmiyorsa daha fazla irdelemeye gerek yok

anlattığın zaman sürekli kıskançlıklar şüpheler vs vs bence hiç gerek yok

hayat senin hayatın

hataysa hata olmuş bitmiş

sen zaten önemli bir şeyde izah etmişsin

eee daha ne

1|0
    0|0
  • bence birisiyle beraberlik yaşadığını anlatmışsın suyu hiç bulandırma

1|1
    0|0
  • Çok karmaşık bir durumdasın arkadaşının nasıl karşılayacağı önemli .Güzel bir ilişkiniz var analadığım kadarıyla bozula bilirmi ? önününe gelenle yatıyormusun diye bir tepki alma olasılığın olabilir.Keşke en baştan anlatmışolsaydın.

1|0
    0|0
    • Çok güzel bir ilişkimiz var ciddi düşünüyoruz iş daha da ciddileşmeden bunu onunla paylaşmak istiyorum fakat paylaşırsam içine kuşku düşer şuan baktığı gözle bakmaz bana diye korkuyorum. Güven problemimiz yok uzun süredir birlikteyiz bana gözü kapalı güvenir ve bunu öğrendiğinde güven konusunda hayal kırıklığı yaşaması muhtemel. Karakterim konusunda sürekli iltifat eder, şu yaptığım şey kalıbıma yakışır bişey değil, iltifat değil hakaret etse yeridir.

• Anlıyorum seni fakat ya ömür boyu saklayacak, ya da anlatıp sonucuna ne olursa olsun katlanacaksın.Bence anlat vijdan azabından kurtul belki olumlu karşılar

• anlat dürüst ol ama sunu unutma bu dürüstlüğüne o ne karsılık vericek yani o da o kadar dürüst olucak mı

1|0
    0|0
  • canım ıs cıddılesınce anlatmalısın

1|0
    0|0
  • böyle sürekli kafana takacaksan, ömür boyu seni rahatsız edeceğine anlat gitsin. ama bunu iş ciddiye bindiğinde söylemen daha uygun olur diye düşünüyorum. şuan söylersen basit bir kız olduğunu düşünebilir ve güveni sarsılabilir. ama iş ciddiye bindiğince söylersen, bu zamana kadar neden söylemediğinle alakalı bir sebebin olmuş olacağı için pek sıkıntı olmaz diye düşünüyorum umarım anlatmak istediğimi anlamışsındır..

0|0
    0|0
  • Gerek yok anlatmana bana kalirsa anlatacagini anlatmasina geçmişe bakıp utana bilirsin ama bunlar geçmişte kaldi elinden hicbirsey gelmez

Akilli insan keşke demeyen insandir...

1|0
    0|0
  • anlat içinde ukte kalmasın anlayışla karşılayacağına eminim

1|0
    0|0
  • senden duyması daha iyi olabilir başkalarından bunları öğrenirse bir şekilde çok daha ters tepki verebilir korkma anlat seni böyle kabul ediyorsa zaten sorun yoktur hem seninde kafan rahat olur ama etmezse de yapacak bir şey yok herkes kendi yoluna der vedalaşırsınız.

0|0
    0|0
  • hello moto :)

1|1
    0|0
  • Herşeyi anlat ... Eğer ona layık olmak istiyorsan Temeli sağlam kurmalısınız tabi senin temel pek sağlam değil gibi ama :P Bi konuşun karşılıklı

0|0
    0|0
  • cinsellik yaşamışsan anlatmalısın

0|0
    0|0
  • Ona layık olmak istiyorsan kararı ona bırak herşeyi açıkla.

0|1
    0|0
  • boşwer karıştırma ortlığı resmen sende her önüne gelene vermişin kızım ya :D

0|0
    0|0
  • Herzaman için ne olursa olsun anlatmalısın senin ile beraberken öğrenmesi daha kötü olur

0|0
    0|0
  • senin bakire olmadığını biliyor mu sevgilin

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten içini rahatlatmak istiyorsan bunu söyle ama bunu sevgiline söylersen onun kafasındaki düşünceler değişebilir bunu göze alarak düşün

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her ne yapmış olursan ol ciddi bir ilişkide her şeyi anlatmalısın bence senin için rahat olmayacak bu şekilde

1|0
    0|0
  • tamam bir kişiyle yapmana hata der belki ama öncesini anlatırsan baska gözle bakmaya baslar..bana kalırsa irdeleme dha fazla

1|0
    0|0
Yükleniyor...