Bakire olmayan bayanların niye bu kadar üstüne gidiliyor?

Herkes hata yapabilir müslüman olan her kiz hatasından dolayi zaten vicdan azabi çeker kendini yargilar durur pismanliklar ceker onu bide niye biz yargiliyoruz ? Biz hicmi hata yapmadik hicmi günah islemedik buradaki sorulara bakıyorum bekaretini verdiğini söyleyen bir kiza sanki adam öldürmüş gibi hakaretler eleştiriler geliyor sizin onu eleştirmeye onu uzmeye ne hakkınız var o yaptığının bedelini zaten ödüyor. Birini toplumdan soğutmak onu dislamak günah değil mi sanıyorsunuz ? Müslümanım diye geciniyosunuzda dönün bir kendinize bakın bence. Bu arada ben bakire bir kızım kimseyle büyük bir yakınlaşma yaşamadım yasamayida düşünmüyorum. Şimdi bazi yobazlar banada laf etmeye kalkar diye açıklama gereği duydum.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

İster bir anlık hata, ister büyük bir tutkuyla yapılmış olsun, ister aşık olduğu insanla, ister tek gecelik bir heyecana teslim etsin kendini...

Bir kadın ne yaparsa yapsın, yaptığı şeyin sorumluluğunu taşıyabilmeli, bunu savunabilmeli ve bundan pişmanlık duymamalı...

Kadın bundan dolayı kendini ne kadar kötü hissederse diğer insanlar da o kadar kolay harcayabiliyor o kişiyi...

Kadın sadece vajinadan veya kızlık zarından ibaret değildir, her insan günahıyla sevabıyla kendinden sorumludur, yaşadığı şeyler kimseyi ilgilendirmez...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir tek zarla bekaret ölçülemez. bekaret kavramı insanımızca çok yanlış değerlendiriliyor. erkekler için de bir BEKARET SÖZ KONUSUDUR. evlenene kadar temiz yaşayabilmiş bir erkek de aslında bakirdir. kızlık zarındaki yapı nedeniyle bakire olduğu halde sen bakire değilsin diye aşağılanıp geri gönderilen kızlar olduğunu öğrendiğimde hüngür hüngür ağlamıştım. halen de içim titrer. bekaretin bir zarla ölçülmesi, kanın çarşafa bulaştırılıp kapıda bekleyen anababaya gösterilip sergilenmesi en rezil törelerden birisi. bakirlikten bakirelikten kasıt evlenene kadar temiz kalmasıdır. diyelim ki temiz kalamadı eğer pişman ise temiz kabul edilmelidir. bir kişi bir hata yaptığında erkekse genelde hoş görülür ama bayansa öldürülüyor bir de. geçmişinde bir hatadır yapmış ama pişman olmuş ve artık o yanlışının farkında olan bir bayan bu toplumda evlenemiyor bile. hep isterim ki ya bana öyle bir bayan denk gelse geçmişi ile asla yüzleşmeyeceği bir hayat versem ona diye. normalde erkekler hep bakire isterler. aman el değmemiş olsun derler. ama ben bu genelin dışındayım. bence o bayan da bakiredir isterse geçmişi çok ama çok karanlık olsun. eğer o geçmişten pişmansa ve hatasının farkındaysa o da bakiredir benim gözümde. aslında bekaret ya da bakirlik böyle bir şeydir. farkındalıktır. kendini sevdiğine saklamaktır hatasından dönüp de bunu yapabilir. sorarım ki erkeklerin çoğu bekar kalabiliyor mu? hata yapıp pişman olanlar için söylemiyorum. artık bu kötü hayatı alışkanlık haline getirenler, her gün farklı kadınlarla yatıp kalkanlar için söylüyorum. onlar bakire temiz kalmış bir bayanı hak etmiyor! ama hatasından dönenler elbette gözümde bekardırlar. bekarlık bakirelik kavramı kişinin ahlakıdır aslında. kişinin ahlakı kişiliği bekar/bakire değilse biyolojik açıdan bekar/bakire olmuş ne yazar? islamda bu kavram nasıldır merak edenler için söyleyeyim. islamda da tevbe hakkı var bildiğimiz gibi. Allah insana tevbe hakkı vermişse aslında insanlara pek laf düşmüyor. islamda yine bakirelik kavramı kişinin biyolojisinde değil ahlakında aranılır. kişi zaten ahlaken bekarsa genellikle biyolojik olarak da bekardır. tabi hata yapıp tevbe etmişse de yine bekardır. ama hatasında ısrar eden artık temiz bakire/bekar bir eşi hak edemez. evlenirken benim için ahlaken bekarlık önemlidir biyolojik açıdan asla önemli değildir. geçmişi çok karanlık da olsa hatasından pişman olan birisi bakiredir gözümde. Hatasından tevbe edenlerin tevbelerinin kabul edildiği o kadar yaşanmış olay var ki Allah bu hakkı veriyorsa benim boynum kıldan incedir bu konuda. İlle de biyolojik bakirelik diye tutturan erkekler hatasından dönmüş birine sahip çıkmadıkları için öldüklerinde pişman olacaklar. keşke dünyada öylelerine sahip çıksaydık diyecekler. kadınlarda kızlık zarı var peki erkeklerde ne var? erkekleri kim bağlayacak? erkeklerin bekarlığını kim tespit edecek? işte burada işler değişiyor. bazı illerde erkekler geneleve gittiklerinde erkekliğini ispatlamış kabul ediliyor. Bu çok büyük bir rezalet!

4|0
    0|0
  • bakire olmayan kız arkadasımın uzerine gitmedim ve benimle birlikteyken 1.5 yıl icinde 5-6 kişiyle daha yatmıs .. huylu huyundan vazgecmezmıs bunu anladım hata yapılır eyvallah hepimiz insanız ama boyle karaktersizler yuzunden sizler de arada kaynıyorsunuz ..

1|2
    0|1
  • dinde kerhaneden fahişe çıkarıp evlenmenin büyük sevabı var. dini yönü görenlere din bunu da söylüyor buradan da bakın derim

3|1
    0|0
    • git çıkar evlen ozaman :D eşin sana bol bol anlatır kimlerle ne yaptığını

• Evet doğru söylemişsin kardeş. Çok eşlilik resmiyette serbest olsaydı ve ilk eşim izin verseydi gönül hoşnutluğuyla razı olsaydı, belki ben de kurtarmak için evlenebilirdim.

• ben şu an bekarım öyle biri ile evlenebilirim ama karşma çıkmıyor ki şu anda işsizim ama iş bulduğumda inşaallah öyle biri denk gelir de elinden tutarım.

• "o yaptığının bedelini zaten ödüyor"

Evet erkeklerin onu istemeyişi ödettiriyor işte... Yoksa erkekler için bir sorun olmasaydı herkes birbiriyle yatmaya başlardı. Her işin bir hikmeti var...

0|0
    1|0
    • Müslüman olan biri dedim. Gercek müslüman erkekler onu istemiyor diye değil dinin emrine karşı geldim diye vicdan azabı çeker üzülür ve böyle öder anliyomusun ? Siz erkeklerin isteyip istememesi o kadarda büyük bir sorun değil nefes alsa yeter diyenler olduğu sürece kendinizi bu kadar değerli görmeyin.

• Mübarek Allah bilir elbette doğru ama Peygamberimiz(a.s.) bize bildirmişse onu biliriz. Hasılı dünyada cezasını çekmişse ahirete kalmaz. Hatta hatta Allah dünyada bir günahı gizledimi, örttümü ahirette de örter diye de hadisler var. Yani ahirette de yokmuş gibi muamele görür. Ama şartı ne? Dünyada ortaya çıkmayacak suçu, şahitler olmayacak. Sonra aşağılanır demedim ki ben. Erkekler tarafından istenmeyen tercih edilmeyen konumuna düşer manasında konuştum.

• o zaman ben yanlış anladım özür dilerim

• arkadaşım yaparken hiç bir erkek yapmam demez sonra evlenmeye gelince bekaret önemli olur bu zihniyetteki erkekler oturup düşünse zaten anlayış gösterirler ama işlerine gelmiyor hata ya da istiyerek bir erkek kadar bir kadınında hakkı cinselliği yaşamak bunu yargılamak örümcek beyinlilere düşmez ama malesef ülke örümcek kafa dolu bu konuda katılıyorum sana

1|0
    0|0
  • üstünden gitmeyelim o zaman arkasından olurmu :)

0|1
    3|1
  • niye gizli sorup açık cevap istiyorsun birde millet uçuyor

0|0
    1|1
  • Ne alakası var siz kız milleti olarak haklarınıza sahip çıkmazsanız erkeklerde ezer tabi..kimin hakkı var senin hayatını yargılamaya ..ayrıca seks dışında kimsenin günah sevap bildiği yok iş sekse gelince herkes hoca kesiliyor...

0|0
    1|0
  • iş işten geçti burası müslüman bir ülke bekaret önemli ülkemizde.

1|0
    3|1
  • bekaret önemlidir Türkiye de ama pişmanlık duyuyorsa bir kız belli ki kendini ayartmışlar. üzerine gitmemek lazım. yok isteyerek yaptıysa ve karşısındakini seviyorsa bence arayı bozmadan evlensin :)))

0|0
    0|0
  • takmayın öyle şeyleri bakire değil üstüne giden erkekleri çoguda her haltı yemiştir emin ol

0|1
    0|0
  • bakireliğini verdikten sonra nasılsa bakrelik gitti deyip önüne gelenle olanlarla , sadece bakireliğini bırakıp anal dahil herşeyi yaptıranlardan nefret ederim ben . evet bir defa insandır hata yapar.

0|0
    0|1
  • bu millet kimsenin kimseye karışmaması gerektiğini anlayamadı gitti arkadaş ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...