Lütfen yardım edin, sizce bozulmuş mudur?

Dün gece nişanlımla seviştik ikimizinde üstünde bişey yoktu. Ben adetimin 3. günündeydim kanamam yok denecek kadardı gün içinde ve bir anda penisinin başını azda olsa içime aldım hızlı bir şekilde gel git yaptı canım acımadı ama tam olarak içime almadım bundan eminim kanama falan yoktu yarım saat sonra lavaboya gittiğimde iç çamaşırımda kan vardı sizce kızlık zarım mı gitti yoksa adet kanaması mıydı ? Lütfen yardımcı olacaklar cevap yazsın gerçekten kafam karışık :(

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu anlamamız teknik olarak mümkün değil...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşım eger 5-6 cantim girdiyse yırtılmış olabilir nişanlın yaptıysa niye dert ediyorsun sorun çıkaracak biriyse seninleyken bunu düşünmeyen sorun çıkarmamalı adetinden kaynaklı kanamada olabilir ama

0|0
    0|0
  • adet kanıdır. zarın esnek olabilir ve bozulmamış olabilir. kızlık zarı delindiğinde aralıksız 2 gün foşur foşur gidersin

0|0
    1|1
  • Yanacaksın :D

0|1
    0|0
  • gidip gitmemesının ne onemı var zaten nısanlısınız

0|0
    0|0
    • Evet 3 ay sonra düğünümüz var keşke ilk gece de olsaydı herşey çok üzgünüm şimdi

• Hayır tabikide ilk kez oldu evlenene kadar olmaz bozulsa bile

• o zaman bozulmamış say bıssey olmamıstır

• öyle kafasının girmesiyle falan olmaz köklemesi lazımdı

0|0
    0|0
  • adet kanı ile kızlık zarı kanıarasındaki fark genelde adet kanı koyu renklidir kızlık zarı kanı ise bildiğiniz parğını kestiğindaki kan rengidir fark bu ,zedelemiş olmalısınız,doktora kontrol ettir ama bozulduysa nişanlına zedelenıiş de oksa evleninceye kadar her sevişmenizde nasılsa bozuk diye isteyecektir çünki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adetliyken zaten canının çok yanabilceğini sanmıorum..bide ne kadr içeri girdi orası önemli mesela baş tamamen girdiyse bozulmuştur..doktora git bnce karşık bir durum...

0|0
    0|0
    • Başı tam girmedi çok az bir şekilde zorladı biraz

• ya bozulma ihtimalin hem var hem yok..tam girmediyse bozulduunu sanmıorum..hem zaten nişanlıymışsınız..aranızda herhangi problem yoksa sen buna takılma bence..

• kızlık zarı daha acık pembe oluyo canım renk farklılıgı var

0|0
    0|0
  • bence bozulmamıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...