Icimde boşluk varmis gibi hissediyorum sanki doldurulmasi gereken

Bu bakire bir kizda neden olur?

Cevaplar için teşekkürler

0|0
343

En İyi Erkek Görüşü

• Bunn için bakire olmaya gerek yok! hemen hemen 15 yaşından, 55 yaşına kadar her kadın bunu hisseder! 15 - 25 arası çok sık hisseder o kadar :) senin de yaşın gelmiş! eminim yakın zamanda o boşluğu dolduracaksın! boş kalmasına dayanamayacaksın gibi :)

0|0
    0|0
    • Dayanamiyrm gerçekten artik

• :p

• :P dil çıkartmaydı dimi! evet evet! bak ısırırım o dilini! uzatma buraya! hmmm ! içimden bir ses, bana yakınsın diyorrr! burnum içindeki boşluğu doldurmak isteyen bir kzı kokusu alıyor :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Hormonel olarak ateşli bir dönemdesin... Mastürbasyonla isteğini dizginleyebilirsin...

0|1
    0|0
  • doğru hissediyorsun çünki içinde doldurulması gereken bir boşluk var ve o boşluk seni devamlı istekli tutar :)

0|2
    0|0
  • Bakire kız ve boşluk dsa o değilde bunun bakirelik ile bağlantısı nedir yahu, boşluktan direk alta mı vuruyor bacım dassda

Senın biraz sankı uzuv eksıkliği dsad

0|0
    0|0
    • Hayir penisin ice girmesini tatmadim hic nasil bnu hissedebilirm

• bundandır o boşluk, boşlukları dolduralım diye her gün iett şoförlerınden anons duyar gıbıyım dsad

• :) aafdas

• Ararsan bulursun belki komşundur o şanslı iyi bak sağa sola

https://www.youtube.com/watch?v=rO_b2CMrt7M

0|0
    0|0
  • o içindeki boşluğun olgunlaştığında dolma ihtiyacı ön plana çıkıyor işte bunada arzu diyoruz birisi doldurmaya başladığında daha çok olacak bu arzu

0|0
    0|0
  • ilerde doldurtursun biraz daha sabret.

0|0
    0|0
  • bence sevgini ve kalbini hak edecek birilerini bulmanın zamanı gelmiş.hormonların bunu istiyor senden.

0|0
    0|0
  • benim de vucudumda bir fazlallık varmış gbi hissediyorum bazen canımı sıkıyor olduk olmadık yerde havlıyor :) ne yapacağımı bilemedim sanki kulübesini arayan köpek gibi :P

0|0
    0|0
  • normal bişeydir bu istek

0|0
    0|0
  • sende duydum ilk kezzz

0|0
    0|0
  • guzel soru sormussun sımdı bır suru cevap gelmıstır canım bence:D

0|0
    0|0
  • Normal bakire kızın içinde zaten boşluk vardır.

0|0
    0|0
  • boşluk doldurulur :)

0|0
    0|0
  • Sorun belki de bakire olmasında değildir. Neden hemen bakireliğe bağladın ki ?

0|0
    0|0
  • aman he öyle deme boşluk doldururlar :D

0|0
    0|0
  • Yorumlar süper yalnız :D:D

0|0
    0|0
  • Vakti zamanı gelmiş :)

0|0
    0|0
  • demek artık dolmak istiyor için

0|0
    0|0
  • geleceği görebilen bir organın vardır belki :)

0|0
    0|0
  • Büyüdün artık

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 3

• bakırelıkle ne alaka benımde ıcımde bosluk var :)

0|0
    1|1
    • O hissi hic tatmadigim icin kadin olsam bildgm icin isterim tabi ama oyle bir durum yok

• senı kasan o zar parcasımı kendın yap kızm o zamn konsuturacaksın benı yarabbım .

• senin gibi arkadaşlarım vardı aküsü bitmesin diye arkadan iterek vurduruyordu arabayı nasıl bir zihniyetse : ))

• ben de o hissi yaşıyorum çok fena oluyorum doldurtasım geliyor sonra kendiine gel kız diyorum ama gerçekten bunla yaşaması çok zorrrr

0|0
    0|0
  • Seviyorum bu siteyi ben:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...