Evlenirken bekaret sorunsalı..

düşüncelerinizi alalım arkadaşlar evleneceğiniz insan da buna dikkat eder misiniz?

- evlenmeden önce her haltı yiyen erkekler evlenirken bakire kız istiyor: dünyada bunun kadar saçma bir şey yok bence.

- kızların bekaretine bu kadar önem seviliyorsa erkeklerinde bakirliğine önem verilmeli

- genelde erkek her haltı yer ama karısının ilki olur

- belki garipseyeceksiniz ama ben genel olarak kızlığımı hiçbir erkeğe vermem. bu sahiplik gibi bir şey çünkü.

ilk kocan sahip oluyor da noluyor ya aldatıyor ya da başka bir şey...

kimseyle ilişkim olmasa bile kızlığımı kimseye vermemeyi düşünüyorum.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• soruna 5 yıldız verdim ve kesinlikle ben de aynı görüşteyim. hatta dediğin gibi bakire olupta her haltı yiyen erkekle evlenen kızları anlamıyorum çok sağlam enayiler cidden. bu düşüncelerimiz feministlik falan değil ne kadar zeki ve kendimizi ezdirmeyen tipler olduğumuzun göstergesi. ben bakireyim ve erkek arkadaşım da bakir. bu yüzden ona her gün biraz daha aşık oluyorum. çünkü evleneceğin kişiye saygını bu şekilde gösterebilirsin diye düşünüyorum.

5|1
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum benim gibi düşünüyorsun sende. benim evleneceğim erkek bakir değilse ben hayatta kız şekilde evlenmem onunla aldatmam da tabiki ama en azından bu sahiplik belirten şeyi kendim ortadan kaldırırm

• karşımıza bizi hakkedenlerin çıkması dileğiyle..

Erkekler Ne Diyor 8

• sen ver işte önem ? ama sen bakire değilsin diye bakire isteyene karışma laaaaaa karışmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Türkiye'de bu kural böyle bunu değiştirebilecek misin? Hayır, Erkekler bunu istiyor da bakireliğini kaybetmiş kızlar evde mi kalıyor? Evlenen erkeğin evlenme evleneceği kızda aradığı kriteri kimsenin de değiştirme şansı yok. Sarışın bir erkek ben sarışın kızla evlenmem dese bunu suçlama şanşımız yok. O zaman kızlar bakireliğine sahip olacak. Erkek ben bakireyim dese bakire olmadığını ispatlayamazsın. Bu şekilde bakirelik zarı olup her haltı yiyenlerde var (oral, amal, vs..)

0|0
    1|0
  • cinsellik kategorisinde en çok sorulan ve konuşulan konu: BEKARET. bayanların çoğu aslında mikişmek istiyor (normali de budur) ama bekaretini kaybetme korkusu yüzünden bu ihtiyacını gidermenin yollarını arıyor ya da bu sıkıntısını anlatarak, paylaşarak gidermeye çalışıyor. çünkü yaşadığı toplumca yasaklanmış, ayıplanmış, vs. hayat senin, tercih senin başkalarının ne düşündüğü niye bu kadar önemli?

1|0
    0|0
  • Dedigin son derece doğru ama hiç bir erkek daha önce bir erkekle beraber olmuş bir kız istemez ,düşünsene sen onla ewlenecek kadar çok sewmissin ama o elin biriyle neler yapmış ,ama sende hiç bir kızın elini dahi tutmamış bir erkekle ewlenebilirsin bence ,nadir de olsa vardır illaki

0|0
    0|0
  • Evlenince nolcak vermeyerkisin kizligini kocana veya her halti yiyen kizlar sonra diktiriyolar bu nolacak pencereye yanlis yerden bakiyorsun

1|0
    0|0
  • bence önemli olan zar degil karakteri zar saglam her halti yemişte cok

1|0
    0|0
  • sana şunu sölim hiç bir erkek kanunun olduğu yerde bir kadınla zorla ilişkiye giremez her kadın namuslu olsaydı her erkekte namuslu olurdu şuç kadınlarda yaradan her şeyi düşünüp yaratmışki bakireliğide ona göre yapmış

0|1
    2|0
  • bakirim bakire isterim.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakireligini bozulmasin diye arkadan verenleride cok duyduk veya namuslu ayagina yatip ben bakireyim diyor daha önce her halti yiyor evlenecegu zaman diktiriyor ohh ne ala memleket neysen osun kardesin neyi degistirmeye calisiyorsunki?

3 yildir evliyim ve evlenmedeb öncede bakire degildim esimede acikca söyledim ve icim rahat hic olmazsa her halti yiyipte saklamadim

1|0
    0|1
    • en doğrusunu yapmışsın kardeşm dürüstsün ve kadının dibisin helal

• Teşekkür ederim

Yükleniyor...