AIDS oldum mu acaba bir bakın arkadaşlar ?

Dün gece otelde hayat kadınıyla beraber oldumm ve kondom kullanmak istemedim . nie kullanmadğıma gelince ilaç kullanıyoruz kontrolden geçiyoruz demesi oldu. şimdi ne olacak bişe söleyin şüphe duymaya başladım ya bişe olursa die

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• semtine yakın poliklınike git parmağından bir damla kan aldır sonuç ulaşır ben otelciydim zamanında orda yasamadığım birliktelik kalmadı heryanımdan siil çıkmaya basladı idrar yaparken yanma vs derken askere gittim sonuç temiz çıktı çok şükür sen abartı bilgiye kulak asma polikliniğe git orda net cevap gelir ama tavsiyem tedariksiz hacete giden domala domala taş arar oyüzden kendini koru kullan yoksa allah korusun birinde olmassa öbüründe olur dikkat et tavsiyem :)

0|0
    0|0
    • eyw kardeşimm ;)

• daha tövbee korkusu yettii bana zaten :D

• eee korku işte adamın canından can çıkarıyo evinde bulundur özel olarak zarara uğramassın ortalık zaten kırılıp dökülüyo salgından kuşuda gribe bulaştırırsan kuş gribide çok fena oyüzden bilmediğin coğrafik girintilere kuşunu çelik yeleksiz salma haaa :D

Kızlar Ne Diyor 2

• kendim ettim kendim buldum hesabı. olabilirsin

0|0
    0|0
  • Kendin kaşınmışsın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• tamam da kardeşim biz ne yapabiliriz ki. sen yapılacakları yapmamışsın biz ne yapalım

0|0
    0|0
  • aids den daha çok insanı süründüren bir hastalık vardır ki oda aids şüphesi bu yüzden aids olmadığı halde intihar eden var la =) o yüzden takma kafana çok takıyorsan git bir test yaptır ama pazarlık et uygun fiyata olanını bul 300-400 lira falan isteyen yerler var...

0|0
    0|0
  • Erken teşhis hayat kurtarır. Hemen doktora git, kontrol ettir kendini. Sakın çekineyim deme. Hayatından olma utancın yüzünden.

0|0
    0|0
  • sorunun cevabi burada deyil en yakin hastanede kan testi yaptir.

0|0
    0|0
  • aids'in tedavisi yok ilaç alıyorum demeye nasıl kanıyorsun arkadaş. kan testi yapsanda şuan belli olmaz kuluçka dönemi falan var sanırım 6 aydı. bu süre zarfında ilişki yaşama sonrada git testini yaptır.

0|0
    0|0
  • Boku yedin sen kardeş

0|2
    0|0
  • korkma bişey olmaz kardeş ama bu sana ders olsun prezerfatifsiz asla hayat kadınıyla güvenmediğin insanlarla olma kontorlden geçiyorlarmış inanama

0|0
    0|0
  • en garantisi AIDS testi yaptırmak

0|0
    0|0
  • Bize niye soruyorsun git doktora sor. Kan testi yaptır.

0|0
    0|0
  • git kan testi yaptır rahatlasın için

0|0
    0|0
  • Yanacaksın :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...