Bakir olmayan erkeklerin bakire kız istemesi

Bakir olmayan erkeklerin bakire bir kızla evlenmek istemesini nasıl buluyorsunuz evet sorum gayet açık bakir değilfakat bakire bir kız istemenin doğru ve olması gereken olduğunu düşünüyor. kuranda bile bakir olmayan erkek bakire olmayan kızla evlenmeli yazıyor tabi aşıksa bakire kızlada evlenebilir ama bile bile yapıp ısrarla bakire istemeleri çok garip değilmi sizcede?

0|0
7|27

En İyi Kız Görüşü

• Ben icinde Allah korkusu olan bir indanim.Bir kadini sirf bakire degil diye asaglayip onlara eziyet etmek dogru degil.Zina eden kadin ya da erkek ayni cezaya carptirilir.Islamda esitlik var ama insanlarin ne isine geliyosa.Erkekler yapinca elinin kiri kadinlar yapinca namus meselesi.Sadece namus kadinda mi var? Hayir ama isler oyle yorumuyo.

Bence kadin ya da erkek farketmez ayni sekilde cezalandirilmali.

Cunku ahiretteki ceza daha buyuk.

3|0
    0|6
    • bravo :) kadın erkek eşittir bunu anlatmaya çalışıyorum

• sen de istediğinle yattın bende arkadaşım. cezamız öbür dünyada kesilecek. ama bu dünyada da sana oroıspu diyecekler bana paşa ...

• Evet evet hayal kur sen Ben bakireyim kimseyle birlikte olmadim olmamda Cunku nana kucukken ilk onca Allahi sevmeyi ogrettiler. Biraz kurana bak bakalim sana Pasa mi diycekler Yoksa kaynar su ve irin mi vericekler?Sintir

Erkekler Ne Diyor 27

• Kesinlikle garip tabiki. Ama sevgilinle cinsel ilişkiye girdin belirli bir süre sonra birşeyler oldu ayrıldınız bu da senin suçun değil tabiki. Ama 10 tane 20 tane kızla zevk için yatıp da sonra bakire kız diye gezinmek tabiki de akıl işi değil. Milletin karısını kızını boz sonra ortalıkla bakire kız ara. Herkes senin gibi yapsa bakire kız kalmaz.

4|0
    0|0
    • Sevdikten sonra emin olun gözünüz bakire ya da değil görmüyor. Ancak yine de bakire olmayan kızın kimlerle ne yaşadığını bilmek istersin. Kız da yalansız anlatabilirse o kızla birlikte olunulabilir.

• Şöyle açıklayayım;

- Oğlum göster ç*künü amcalara diyen, bayanlarla cinsel beraberlik yaşadıktan sonra gururlu bir şekilde anlatabilen bir toplumda yaşıyoruz. Bu da erkeklerin cinsel yönden güçlü görünmek istemelerine büyük bir neden. Söz konusu kadınlar olduğunda ise bu olay cinayete kadar gider.

Ayrıca ilk bakışta bir erkeğin cinsellik yaşayıp yaşayamadığını anlamak mümkün değildir. Ancak bir bayanın cinsellik yaşayıp yaşamadığını anlamak hiç zor değil. Erkeklerin sevdiği veya evlendiği kadına bir başkasının dokunduğunu hayal etmek, onlar için hayatta olabilecek en kötü şeylerden biridir. İşte bakirelik de bu anda devreye giriyor ve erkeğe büyük bir huzur veriyor.

0|0
    1|0
    • zarsız doğan kadınlarda var. töre cinayetlerinin çoğu birde bu yuzden işleniyor.buna ne demeli?

• Şöyle açıklayayım. Bu insanların en çok korkutğu şey namus, bakireliktir. Bakireliğinde en büyük kanıtı zardır. Elit insanlar çevrelerinde genellikle nezaketleri ile bilinir. Onların yanında kavga, küfür gibi şeyler yapan bir insan sokaktaki köpekten farksızdır, tiksindiricidir. İşte bu insanlar içinde bakirelik, namus bunun kat kat fazlasıdır. Herkesin aynı görüşe sahip olduğu bir yerde böyle bir kadının bakire olduğuna kimseyi inandıramazsın. Ve bakire olmamanın sonucu ise zaten bellidir...

• çok afedersınız,ozur dıleyerek soyluyorum soyledıklerımı yanlış anlamayın,sız annenızın 150 erkekle yattıktan sonra babanızla evlenmesını ve sızın o dol yatagından dunyaya meydana geldıgınızi dusundunuzmu hıc?

0|2
    3|0
    • siz babanızın 150 kadınla yatmasını normal karşılarsınız ama.

• kadında erkekte eşittir seçim yapamam.

• ben fıkrımı soyledım,sızde fıkrınızı,ıyı geceler

• Zinanın haram olduğunu bileceksin sonra her türlü haltı yiyeceksin sonra da ben temiz el değmemiş kimsenin dokunmadığı bir kız istiyorum, adalet terazisi bunu kabul eder mi?

4|0
    1|2
  • kuranda evlenemez demiyor . zina yapanı zina yapanla evlendirin yapmayanı yapmayanla diyor. kendin bakire değilsin anladık ama kararımıza saygı göstermelisin. başkasının altına yatmış bir insanı kabul edip etmeyeceğimize bari bırak hür irademizle karar verelim .

0|1
    2|0
    • başkasının altına yattğn halde seni kabul eden kadının salaklığı buda.

• 13 yasında bir kız tanıdım böyle demekki o...puymuş bence yakalım bu kızı erkeğine haksızlık ettiği tecavüze uğradığı ve psikolokisi bozulduğu için. ama bu kız o...muş zevk için erkeğine atasına vermemş kukusunu vay o... vay.

• hem evlenmeden önce tecavüze uğradı. bir insan evladı onu aldı . oda intikam için başka erkeklerle yattı :D allah evlerden ırak etsin alsın bohçasını gitsin bir zahmet başka bişey istemez.

• bakir deyilimki bakire istiyim.

2|0
    0|1
  • Bir yıldan uzun süre önce ne dediysem hala arkasındayım... link

0|0
    1|0
  • dengini istemeli bence

3|0
    0|1
  • Çok haklısın bende senin gibi düşünüyorum öylelerine kendi gibi versin yüce yaradan Allah cc herkezin kalbine göre versin inşallah, onca zina yapıyorlar sonra gidip temiz kız arıyorlar yok öyle Dünya

2|0
    0|0
  • ben bakirim ve bakire bir eş istemek en doğal hakkım...

ama daha önce ilişki yaşamış olan erkeklerin o bakire kızları isteme hakkı yok ...

temiz kızları biz daha önce hiç ilişki yaşamamış erkekler hakkediyoruz...

2|0
    0|0
    • diğerleri kirlimi?

• suan karşında alexis texas kıvamında bir hatun olsa soyup yatağa atacak potansiyelde bir yaratıktan bunları duymaksa ayrı bir ironi.

• birincisi o hatunu tanımıyorum...

ikincisi nefsim sağlamdır...

üçüncüsü yukarıda ALLAH var beni en iyi o bilir...

dördüncüsü İNAŞALLAH karşıma bırak ilişkiye girmeyi erkek diye bir varlıktan bile haberi olmayan bir eş verir...

• haklsn bunda kadınlarımızda da hata var evleneceği adamın dini yönünü araştırıp soruşturması gerekir ve bu işi yapıp yapmadığına dair soruşturma yapmalı hiç bişi yapmıyoras bile din kitap üzerine yapıp yapmadığı hakkıında yemin ettirlilebilir.sorun kadınların böle bir istekde bulunmaması kadınlarda ben bakireyim bakir bir erkek istiyorum diye diretmeleri gerekir

1|0
    0|0
  • Erkek bakire ister.Nedeni ise çok açıktır.başkası ile yatan kadın evlendikten sonrada rahat durmaz.etrafta kocasını aldatanların çoğu bu şekildeki bayanlardır.Bunu erkek milleti bildiği için kadını bakire olsun ister.Gözlerini kendisinde açsın ister.

0|1
    1|0
    • doymuş kadınlar aldatmıyorum genelde bakire evlenip skin tadını aldıktan sonra aldatıyorlar :D merak ediyorlar başka erkekleride

• Ben katılmıyorum.Eğer kız evlenmeden önce ilişkiye girdi ise o zaten hızını alamıyor.Evlendiği erkeğini de beğenmiyor.Alinin performansı iyi yok kazımki kocamdan iyi falan.yani kıyas yapıyor.Ama kadın ilk defa kocasında gözünü açmışsa ve kocası kadınıyla ilgileniyorsa o kadın kocasını asla aldatmaz.kadın milletine bir verirsin 5 alırsın.Kadınlara iltifat ettikçe kazanırsın.

• kesinlikle katılyorum. Mili olmayı marifet sananlar var malesef.. Ben sahsen kirlenmiş olsam. Evlencegm kadn tertemz olsa. Kendme yedıremezdm. Masumlugu durulugu altnda ezilirdm

3|0
    0|1
  • İslamda bakirelik çok da önemli bir şey değil ama

1|0
    0|0
  • bencede yaa çünkü erkektede kadındada nefs var herkes ektiğini biçer yani istediği kadar yırtınsın haaa severler allah taktir eder izin verir o ayrı ona bişey diyemem

1|0
    0|0
  • Zina eden erkek, ancak zina eden ya da Allah'a ortak koşan bir kadınla evlenebilir. Zina eden kadınla da, ancak zina eden ya da Allah'a ortak koşan bir erkek evlenebilir. Bu tür evlilikler, mü'minlere yasaklanmıştır."

0|0
    0|0
  • namus bacak arasında olmaz diyorum.bunu isteyen erkekte bakir olmalı bu durumda.

1|0
    0|1
  • Ben bakirim bakire isterim. Öyle bir sorunum yok şu an

1|1
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi açıkcası.

0|1
    0|0
  • Bakirim bakire kız istiyorum açık ve net

0|0
    0|0
  • çünkü bakir erkek diye bir şey yok, varda biz mi bilmiyoruz.

0|0
    1|1
    • Var elbette cahilliğinden bilmiyorsundur bekaret et değmemiş karşı cinsin değmediği bedene ve zihne denir göz zinasıda var gözünde bekareti var kuranda bu yazıyor zaten. zar değil mesele yani

• ya yürü git yazıyormuş bilmemneymiş yazıyorsa niye soruyon okuyunca anlamıyon mu

• Anal sekste master yapan kızın ben bakireyim bakir erkek isterim demesi.

0|0
    0|1
  • Şahsen ben bakirim daha bakirede kız istiyorum ama Evlilik süresi uzarsa Bunun böyle devam etmesi zor sonucta ihtiyacı karşılamak lazım

0|0
    0|0
  • Burada bakire olmayan erkek bakire olmayan kızla evlenmeli tezini savunan erkekleri görünce midem bulanıyor ne midesiz adamlarsınız siz. Evlendikten sonra sokakta orada burada karını miken erkeklerle karşılaşsan unutamadıysan git gene mik dersiniz o kadar midesizsiniz. Sizler bakire kızları bozup sonra onları anlaşamıyorum diye terk eden ucubelersiniz. Ben bakire bir kızla birlikte olsam onu asla bırakmam onunla evlenirim. Evlenmeyeceksem zaten bakire ile birlikte olmam. Zevk için birlikte olduklarım zaten daha önce yapmış kızlar olur. Burada kızların da suçu yok değil sizi mikip bırakacak erkekle gezer tozarsınız ama sizi candan sevecek erkeğe pas vermezsiniz sonra burada da gelip yamanmaya çalışırsınız yok bakire olmayan erkek bakire olmayan kızla evlensin falan filan merak etmeyin keriz çok birini elbet bulursunuz.

0|0
    1|0
  • Erkek bakireyle kız bakire arasında dağlar kadar fark var.

0|1
    1|0
  • sıktı bu soru da merak ettim kuranda hangi ayette yazıyormuş yoksa kukunuza göre yeni bir dinmi icat ettiniz

0|0
    2|1
    • Zina eden bir kadınla evlenmenin haram olduğuna hükmedenler. �Zina eden erkek, zina eden veya muşrik olan bir kadından başkasını nikahlamaz. Zina edan kadını da zina eden veya müşrik olan bir erkekten başkası nikahlamaz.� (Nur: 3) �yetinin zahirini delil almışlardır.

• sen yorumlamamışsın direk g*tünden element uydurmuşsun şöyle düşün diyelim ki evliyim boşandım veya evlendim hatun mefta oldu yeniden evleneceğim haliyle bakir değilim ve bakire bir hatun istiyorum ne yani şimdi bu suçmu senin yorum demiyeceğim ama uydurmana göre gidip bakire olmayan biri ile mi evlenmeliyim birşeyi yazarken beyin kullan daha güzel durur kendin bakire olmayabilirsin ama insanların tercihlerini sorgulamaya hakın yok benim fikrimi soracak olursan ben her türlü bakire istemem

• aç kuranı oku evlenmiş boşanmış bakire istiyomuş buna herkes g.tüyle güler kdşlksd :D:D:D:D:D::D:D

• ben bakirim ama farketmez seveyım yeter yanı ...

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ısrarla bakire bir kızla evlencem diyenler haksız .. herkes dengiyle evlensin mümkünse.

2|1
    0|2
  • ben ısrarrla bakir erkek istiyorum yani

2|1
    1|0
  • Dini hangimiz olması gerektiği gibi yaşıyoruz ki.?Ben daha "Ben bakir adam istiyorum diyen bir delikanlı kıza rastlamadım.". Bu kızların kaypaklağı bence. Herkes her şeyi isteyebilir. Ama zorla kimse kimseye varmıyor... Şahsen ben eşit kulvarda olmak istemişimdir... Hayırlısı olsun...

1|0
    0|0
  • değil gayet normal

0|2
    2|0
  • bencillik sadece. yok ben erkeğim ihtiyaçlarım var biriyle yatmak zorundayım. bizim de ihtiyaçlarımız var biz de insanız ama biz bir kişiyle bile yatsak adımız çıkıyor ama adımızı çıkaranların suçu olmuyor. temiz kız istiyorsan temiz olacaksın be adam. zaten senin yaptığın pisliklerle karşına temiz kız çıkmaz Allahın adaleti olaraktan.

3|0
    1|1
    • sen temizsin kendini kirli olarak adlandırma cinsellik yaşamış kadın kirli değildir.

• o zaman cinsellik yaşamış kadınlarada kirli deme.

• kirli demiyorum. nerenle okuyorsun allasen sen ? zihniyetten bahsediyorum.

• Mantık işi değil ben diyorum toplu olarak doktorda aldıralım şu zarları sadece bize güvenmek zorunda kalsınlar

4|0
    0|1
    • ah ah ne hoş olurdu. keşke zarsız doğsaydı kadınlarda :)

• bayağı benim kafadanmışsın gizli olmasaydın arkadaş olmak isterdim ama işte böyle sorular sorarken veya cevaplarken bile gizlenmek zorunda kalıyoruz :D

• Aynen rahat rahat konuşamıyoruz bile

Yükleniyor...