Kızlık zarı hangisidir?

. inceledim az önce ve dışarda 5 kuruş kadar bi delik vardı onun az içinde de kalemin başı kadar küçük bi delik vardı bunlardan hangisi kızlık zarı olan ? ve de ben bi kere daha bakmıştım ortasında bir çizgi vardı bölmeli tipte kızlık zarıymış şimdi yok öyle bişi tek delik var .. masturbasyon bile yapmam .. yuvarlak tipte kızlık zarı olandan .. değişebilir mi yada bekaretimimi kaybettim diyicem ama imkansız yani olamaz . link

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Senin kendi başına inceleyerek anlaman mümkün değil kızlık zarının durumunu.İlişki yaşamadıydan ya da içine birşey girmediyse sorun yoktur zaten.Eğer çok merak ediyorsun zarın durumunu jinelolağa gidip muayene olmalısın.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hani bende göreyim, bende göreyim

0|0
    0|0
  • Ne tiksinç birşeymiş vajina... Midem bulandı yakından inceleyince. :(

1|0
    0|0
  • vayyy beaaa zar deyip geciyoruz envayi cesidi varmıs linke bak:)

1|1
    0|0
  • Bizim erkeklerde bu konularda pek bilgili yahu cvb veren tek kiz yok

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum ama sen doktora sor internet siteleri sağlam bilgiler vermiyor .

1|0
    0|0
  • niye kendini derde sokuyon ki

0|0
    0|0
  • içine en az 4-5 cm bir cisim girmesi gerekir yırtılması için korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • hiç görmedim bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • fotorafini cek ona gore yorum yapalim :D

0|0
    0|0
  • sorun yok olması gereken o

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum bunları :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• esneyebilir kızlık zarı o yüzden farklı olduğunu düşünmüş olabilirsin yırtılmamıştır

muhtemelen ikinci gördüğün deliktir çünkü yüzeye çok yakın olmaz boyun uzunsa bir de hiç görmemiş olabilirsin de

1|0
    0|0
  • zar dediğin hepimizin bildiği birşey değil adına zar demişler. Duyanda kapalı kapı zannediyor. Giriş kısmını kaparan et parçaları. link tede göstermiş çok farklı şekilde olabilir. Yuvarlağın kenarındaki et parçaları. Peniste o yuvarlaktan büyük olduğundan zorlanmayla yanlaırındaki et parçaları kalkıyor.

2|0
    0|0
  • hiç o kadar incelemedim bacım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...