Kadınlar erkekler kadar zevk alamıyor mu gerçekten?

Arkadaşlar ben 3 aydır evliyim. Eşimle baya severek evlendik yani deli divane oluyorduk birbirimize. 21 yaşında onun için üniversitemi biraktim. Benden 14 yaş büyük. 3 aydır resmen cinsellik benim için eziyet. özellikle bekaretimi alırken canımı aşırı yaktı. ön sevişmeden haberi yok. Islanmamı bile beklemlyor kendi zevk aldıktan sonra arkasini dönüp uyuyor. Ya da şiddet seviyorum diyor mesela bazen sert oluyor baya. Göğüslerimi beğenmiyormuş mesela, çok büyükmüş halbuki 90 beden. Aşırı büyüklük yok. Boyun kısa diyor mesela bazen. Yani fiziki özelliklerimi beğenmediği için sevişmiyormuş. Defalarca dedim böyle zevk alamıyorum. Canım yanıyor. Dedi ki kadının cinsellikteki görevi kocasina zevk vermektir. Erkekler zevk alır kadınlar zevk verir. Dedi. Gerçekten kadınlar erkekler kadar zevk alamaz mı? Yoksa benim eşim ön sevişmeden habersiz olduğu için mi alamıyorum?

Güncellemeler:
Malesef ki arkadaşlar boşanma işlemlerine başlamıştım ama dün hamile olduğumu öğrendim. Artık hayatim karardı. Hepiniz sağolun yorumlar için ve bana şans dileyen bu iğrenç hayatimda lütfen :(

0|1
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınların cinsel organlarındaki sinir ucu sayısı, erkeklerin cinsel organlarındaki sinir ucu sayısından 10 kat daha fazladır ve sırf bu nedenle bile kadın her zaman daha fazla zevk alır. Eşiniz tam bir hanzo olduğu için sizi yalnızca bir zevk makinesi olarak kullanıyor ve sizin ihtiyaçlarınızı önemsemiyor.

İnsanların cinsellikten zevk almasının bir koşulu da, birlikte olacağı kişinin onda iyi duygular uyandırmasıdır. Eşiniz size kötü davrandığı sürece cinsellik size cehennem azabı gibi gelecektir. Ya eşinizin zihniyetini değiştirin ya da daha iyi bir cinsel hayat ve böylece daha iyi bir hayat için eşinizi değiştirin. Karar sizin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• ayı ilemi evlendin?

5|1
    0|0
    • Evlenmeden önce beyaz atlı prensi evlendikten sonra öküz oldu

• Boşanmak istiyorum desem neler yapar kimbilir, evden dışarı çıkarmıyor adam

• sen boka basmışın

• senin eşin bnim g.tümü yesn öküzlükte çığır açmış.karısına zevk veremeyen adam eksiktir.

3|1
    0|0
  • Eşin klasik odun türk erkegi.

Bu kadar duyarsiz old. inanamıyorum.

Kadınlarında istekleri ve tercihleri vardır.Bence diken üstünde bir evlilik bu.

1|0
    0|0
  • Bence ayrılma sebebi bile olur bu ne kadar geri kalmış bir düşüncedir nerede yaşıyoruz lan. "kadının cinsellikteki görevi kocasina zevk vermektir" bu ne demektir resmen bir alet gibi görüyor seni demek bu böyle geri kalmış biriyle ben olsam evlenmezdim ha başlarda iyiyse bile bir ilişki böyle yürümez ayrılırdım. çünkü bu geri kalmışlık her konuda karşına çıkar yarın öbür gün dayak ta atar bu adam.

2|1
    0|0
    • Yapmadığı şey değil zaten

• Arkadaşım eşinin ön sevişmeden haberi yok ya da işine gelmiyor.Erkek zevk alır kadın zevk verir ne kadar sacma bir erkek ne kadar zevk almaya hakkı varsa bir kadında o kadar zevk almaya hakkı vardır kadın daha çok zevk alır ama seviştiği kişi zevk verirse alır göğüslerin buyuk veya boy kısa bahane evlenmeden öncede boyunun kısa olduğunu biliyordu neden evlendi.Sen gercek sevişmeyi seksi ve zevki tatmamışın.

Sana bu derecede kötü davranan kişiyle evliliğin fazla sürmez düşüncesindeyim.

ALLAHtan yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • Çok üzüldüm herşeyde var bir hayır belki hamile olduğunu duyunca düzelebilir

• Eşinde erken boşalma sorunu var sanırım.

0|0
    0|0
  • Bıraz cahıl kalmış esın on sevısme gereklı onunda senınde rahatlaması lazım ve senınde ıslanman lazım ve normalde büyük göğüs sevılır mınyon yatakta daha ıyıdır anlıyana tabıkı

0|0
    0|0
  • yanlış düşünce sende ona verme yazık sana

1|0
    0|0
    • Her gün zorundayim. Yoksa sonraki ilk ilişkimde aşırı yakıyor canımı

• şiddetle yapıyor bu sefer,

• o zaman seni sadece cinsel obje olarak görüyor suç senden biraz kendini koru karşı gel daha ne diyeyim herşeye razı gelme

• yazık

1|0
    0|0
  • eşşler birbirne yatakta saygı gostermeli ewet dinen kadının erkegi mutlu etme gorevi var ama erkeğinde kadına nazık davranması ve onunla ilgilnemesi gerekir dinimiz iki tarafida uygun sekilde ne yapması gerektiğini anlatmıstır eşinin ypatıgı sadce bencillik ve byin ezikliği

0|0
    0|0
  • O is yurumez bence kocan kutugun teki gençlik hatasi yol yakinken boşan derim yoksa hayat sana zindan olacak ki bunlari bence dusunup ongormeliydin yasli biriyle evlenmenin getiri lerini ve götüreceklerini

0|0
    0|0
  • bence esın haklı degıl canım. karsılıklı bu ıs. ve ınsan karım dedıgı kısıye oyle seyler demez. nasıl demıs anlamıyorum canım. boyun kısa vs. kadının kadınlıgını sorgulamasına sebep verır kı cok kotudur.

0|0
    0|0
  • çok yazık sana, bir kalasla evlenmişsin, ama seviyorsanız birbirinizi katlanacaksın... birlikte bir cinsellik terapisi için psikolağa gidin, doktor düzeltebilir.

1|0
    0|0
  • adam bencil sadece istediği şekilde birisi olursa bak nasıl hayvanlar gibi sevişir o yüzden birazcık çekici olmanın sana zararı olmayacaktır

0|0
    0|0
  • salak kocan sana doymuş bahane arar böyle seksi hanımı varken onu tatmin etmesi gerkirken o tatlı vajinanı ıslatmalı sulandırmalı seni boşlatlmalıyken neler söyler senden soğumuş başka birilerini arar

0|0
    0|0
  • O güzelim göğüslerin hakkını verecek birisiyle tanışırsan,seksten zevk alırsın sende.Çocuk yapmamaya bak ve boşan ondan.Zaten böyle gitmez.Olmaz!

0|0
    0|0
  • daha önce deneyimi olmamış mı eşinin? yaptığı bencillik senin zevk almanı dikkate almalı

0|1
    0|0
  • Enayilikte sınır tanımıyor bazı kızlar.

0|1
    0|0
  • bildiğin hipopotamla evlenmişsin :)

0|1
    0|0
  • İşte erkek milletinin adı bu TOMRUKlar yüzünden çıkıyor :P

0|0
    0|0
  • senii çok fena kullanıyor ..

0|0
    0|0
  • Bilmem öyle diyorlar.

0|0
    0|0
  • eşin öküzün önünde gideni diyecekken öküzü salladığı çan olur kusura bakma.

0|0
    0|0
  • Adam seni sevmiyor. Sevse, senin canının yanıp yanmasını ve senin de zevk alıp almamanı önemserdi.

0|0
    0|0
  • aldat kocanı

0|1
    2|2
  • of of yazık oluyorsun harcanıyorsun, ben olsam enaz bir saat sevişirim. her yerini keşfederim.

2|0
    0|0
    • Boşver, istemezsiniz zaten minyon ve kısaymışım nefret ediyormuş vücudumdan. Artık onun sayesinde kendimden soğudum

• öyle düşünme hiç yapmadığı zaman sen erkekliğinden şüphe edeceksin, buda eşine koyar. sana erkek olduğunu göstermeli.

• şükür bugüne kadar tabanca tutukluk yapmadı bundan sonrada yapmaz inşallah.

Kızlar Ne Diyor 12

• kesinlikle öyle birsey yok, iliski esnasinda her iki tarafta zevk almali

kadinin görevi kocasina zevk vermek ise, erkeginde görevi karisina zevk vermek

fizigini begenmemesi ve bunu dile getirmesi cok sacma ve gereksiz cünkü hem seni renjide ediyor hem istegini kaciriyor, zaten insan sevdigini kusurlari ile sever ve begenir

birbirimizi severek evlendik diyorsun ama ben arada bir sevgi göremedim, ön sevismeden habersiz olunmaz, insan sevdigi ile kendilgiinden bunu yasamak ister

umarim bu durum düzelir

0|0
    0|0
  • yapacağın tek şey var okulu bıraktığın yerden başlayıp bitirmek ve ona yol vermek.bir erkeğin dini görevleri arasına karısını tatmin etmekte vardır,bunu yapamıyorsa kadının ayrılması haktır,buna izin verdiğin sürece onun seks makinası olacaksın

3|0
    0|0
  • Erkek kadının mutlu ettiği ölçüde yücelir, kadın da erkeğini... Yaşınız çok erken ve uzun bir beraberlik adına doğru bir seçim değil... Mesele yalnızca cinsellik değil; size saygı duyulmuyor ve değer verilmiyor, bu diğer sahalarda da problemler yaşayacağınızın delilidir.

0|1
    0|0
  • okadar olgun erkekle keske evlenmeseydin zatten bes yil sonra o sana yetmez

kadin anca sevgi görürse yatakta zevk alir fizigini begenmeyen erkekle zatten yatilmaz

sende onu begen medigini söyle bence bosan okula devam et cinselikte isgencemi cekecen yazik

0|0
    0|0
    • Ya evlenmeden önce fiziğimis çok beğendiğini söylerdi bana aşık olduğunu söylerdi. Bilmiyorum ne değişti şimdi tam öküz bakkala gitsem bakkalcıyla aranda ne var diyor. Etek giydirmiyor mesela hatta balkona dahi çıkartmıyor :(

• simdi anlasildi yasi sende 14 yil büyük derdi o

seni eziyorki güvenin kalmasin kendine kiskanc liginda yapiyor

seks konusundada zevki tatmani istemiyor o tadi alirsan bes yil sonra pili bitecek

korkusu baska genc erkeklere yönelirsin diye ileride tabiki bu adam cididen ruh hastasi

• ne kadr yanlıi bir düşünce ya . erkek dedğin önce eşini hazırlar . hayatım k bakma ama oldukca bencin. kendine yazık etme sakın ama sakın cinsellikten soğuma .ileride daha çok zorluk çekersin. üzüldüm adına.

boşuna lezbiyen olmamışım ya böyle erkekler olduğu sürecede böyle devam iyikide lezim

1|1
    0|0
  • Belki de ayrılmayı düşünmelisin.

0|0
    0|0
  • alla alla sende buna kadınlık mı yapıyorsun dön arkanı uyu be kardeşim sende bilimsel açıklamalaragöre kadınlar erkeklerden çok zevk alıyor bu arada

0|1
    0|0
  • Boşa boyle bir insanla omur gecmez

0|0
    0|0
  • verdiğin cevapları şöyle bir okudumda..o adam ruh hastası..açık ve net. ADAM olan hiçbir erkek markete giden karısına ordaki adamla ilişkin mi var diye sormaz. sakın çocuk falan yapma ondan biran önce kurtulmaya bak.ama boşanmanada karşı çıkar bu. haberlerdeki kadın cinayetleri böyle çıkıyor işte..geçmiş olsun..

0|1
    0|0
  • eşin tabiri caizse yontulmamış odun ,öküzde diye biliriz ben senin yerinde olsan bir süre yanına yanaşmam kendisini düzeltesiye kadar

0|1
    0|0
  • Gözüm sen ne saçmalıyorsun*sin gitsin beğenmiyorsa zorla mı verdiler sanki seni ona şerefsize bak kadının görevi erkeğe zevk vermekmiş hadi lan oradan adam gibi yapamıyorum bu işi bilmiyorum demiyorda sevişme bu işi benim istediğim şekilde yapmayacaksak sevişmiyorum istemiyorum dersen nasıl yola gelecek

0|0
    0|0
    • Çeker vurur herhalde öyle desem

• Ya kimi vuruyor ayrıl gitsin ama ayrılsın ne iş yapıp ekonomik özgürlüğünü nasıl kazanacaksın bir mal için üniversiteyi bırakmışsın adam da tabi rahat rahat eziyor bu bana muhtaç düşüncesiyle

• öncelikle şunu söylemeliyim ki kocan tam bir ayı. kesinlikle öyle bir dünya yok. her iki tarafın da birbirine zevk vermesi gerekir. sanmıyorum ama umarım ileride değişir.

2|0
    0|0
    • Artık boşanmak istiyorum sanırım

• en doğrusunu yapmış olursun.

Yükleniyor...