Ya bakire değilse peki evlenir misiniz?

bakire olmayan bir bayanla evlenir misiniz bunu size evlenmeden söylese kabul eder msiniz

0|1
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Bakir değilim, sevmediğim bir kadınla sevişmem, sevişmediğim kadınla evlenmem... Yani zaten bakire olmamalı :D

6|1
    8|4

Erkekler Ne Diyor 27

• bu öküz zihniyet milletimize virüs gibi bulaşıp kalmış. yazıkkk...

2 eş adayı var diyelim.. 1 i bakire diğeri değil. sadece buna bakıp bakire olanla evlendin.

arkadaş sorarım sana; ne biliyosun bakire olan kızın daha önce 10larca sefer oral ve anal yapmadığını? ruhunun o.spu olmadığını? hem ne biliyorsun bakire olmayan diğer eş adayının daha önce sadece sevdiği 1 erkekle duygusal bağlılığı ve bunu onunla yaşama isteği ile ilişkiye girip onunla sadece 3-5 sefer yatıp daha sonra kimseyle birlikte olmadığını?

beni seviyorsa, ben onu seviyorsam, ona güveniyorsam, o bana güveniyorsa, gerisi hikayedir.

beni benden öncesi değil benden sonrası ilgilendirir.

1|0
    1|1
  • onu ne kadar sevdiğime ve bana kendini ne kadar iyi ifade edebildiğine bağlı.bakire olması değil gerçekte ne olduğu önemli nasıl bir insan olduğu

1|0
    0|0
  • hiç ilşki yaşamadım bakirim bakireyle evlenirim inşallah

diyeli öyle bu durumla karşılaşırsam bu ona ola güvenime bağlı eğer ömrü boyunca sadık kalacaksa ve güveniyorsam evlenirim

4|0
    0|0
  • Yok bacım , ben dayandım oda dayansın .

5|1
    1|1
  • Önemli olan alttaki zar değilki. Orada zar olsa ne olur olmasa ne olur. Kafada yoksa olay bitmiştir. Önüne gelenle yatan anal yapan bakire mi yoksa sevdiğiyle yatmış ama hekesle yapmayan ahlak sahibi anal yapmamış biri mi dersen tabi ki bakire olmayan ama ahlaklı olanı seçerim. Zar sadece teferruattır.

1|0
    0|1
  • Valla bakire kadınla evlenmem diyecem neredeyse. Çünkü yatakta deneyimsiz kadın cinsel hayatı zehrediyo. Ayrıca ben çatır çatır sevişiyorsam evlenmeden önce, bir insan olarak onun da buna hakkı var. İkiyüzlülük yapmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • kabul etmem tabiki ben hiç bir şey yaşamadıysam bakire istiyorum...

he dersenizki bakir olmayan erkek niye bakire istiyor ondada siz haklısınız...

temiz olan temizi kirlenmiş olanlar kirlilerle evlensin ...

1|0
    1|0
  • evlenmem

3|1
    1|1
  • Seviyorsam evlenirim.

2|0
    0|0
  • Kesinlikle hayırrr yediği haltları bana fatura ettirmem Allah kimsenin karşısına çıkarmasın öyle kişileri öyle kızlardan eş olmazzzz direk bırakırım Allah korusun

0|0
    1|0
  • Ben şöyle düşünüyorum. Bakir bakireyle, bakir olmayan bakire olmayanla evlenmeli. Eğer bu şekilde olursa çok mutlu bir evlilik yaşanır. Ancak kişi çok pişman olmuşsa tövbe etmişse tabiki evlenilebilir de.

0|0
    0|0
  • kesinlikle etmem

2|1
    1|0
  • evlenmem tabi ki de...

2|1
    1|0
  • Bakirelik dediğin şey fiziksel bir olay önemli olan ruhu beyni..

2|1
    0|0
  • etmezdım sanırsam

1|0
    1|0
  • evleenmem heralde

0|1
    1|0
  • önemli değil evet evlenirim

1|0
    0|0
  • sende bakire değilsin anladık :)

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir kalbe sormak gerek.

0|0
    0|0
  • Sindiremem öyle şeyleri evlenip sonradan başına kalkcağıma hiç evlenmem.

0|0
    1|0
  • tanrı güvenseydi kadona koymazdı o zarı .mına demek istiyorum

0|0
    8|0
  • Tek cevap evlenmem.

0|0
    1|0
  • evlenmeyi düşünüyorsam sorarım doğruca anlatırsa evlenirim pısırık yalan söyleyen kızlardan nefret ederim yaşadıklarının arkasında durup kendine güvenip anlatması lazım

1|0
    0|0
  • olabilir duruma göre

0|0
    0|0
  • hayır

2|1
    1|0
  • ben evlenmem şahsen

1|1
    1|0
  • ortada yalan dolan yoksa. kendisi beni ben onu seviyorsam. bana da açık açık söyledise bu beni zaten önemsediğini gösteriyor. öyle kadına can feda...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evlenmem diyen cok oysa durumbu

nur süresi ücüncü ayet-i kerim de

zina yapan kadinla ya da bir müsrik kadinla evlenir

zina yapan kadinla ya da bir müsrik kadinla evlenir

zinayapan kadin da zina yapan bir erkekle ya da müsrik bir

erkekle evlenir buyurmustur

0|0
    0|0
    • Ancak yine ayni sekilde sapkinliktan tovbe eder ise bir sure beklenir aynı hataya dusuyormu diye duzelirse neden evlenilmesin ?

• dul kadin almakta ne farki varki

erkete öyle bakir degilse dul erkek al daha iyi

• elbette bende istemem ama modern tıp çare oluyor buna ve yalanlarla dolu evlilikler türüyor benim söylemek istediğim allah affetmeyi sever hidayete ererse bir kadın onun için sıkıntı yoktur bakireyim adı altında yemediği nane kalan çoğu kadından da temizdir bence çünkü neyin değerli olduğunu bilir

• ben evlenmek istemem uzak olsun öyle erkek çok tiksinç

1|0
    0|0
  • bizim evlenmeye hakkimiz yokmu

2|2
    3|4
  • böyle bir durumun var anlaşılan

0|0
    0|0
Yükleniyor...