Kızlık zarı ve ağrının sebebi nedir?

Bir hafta önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ya da bilmiyorum ben kendimi çok kastığım için tam bir birleşme olmadı ama bikaç cm de olsa penisi vajinama girdi kan gelmedi ve sonra çok ağrı oldu. Nedeni nedir ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ön sevişme olmadan, sen tam ıslanmadan içine girmeye çalışmıştır. kuruluk sonucu tahriş olmuş olabilir küçüğüm sıkıntı etme :) sevgiler.

1|0
    0|0
    • Peki kan gelmemesi normal mi ? O olabilir dedi benim icim rahat etmedi daha once bir birlikteligim olmadi cunku

• Teşekkür ederim

• rica ederim küçüğümmm :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadın boşalamadığı zaman kasılmaları rahatlamaya dönüşemez ve ağrı yapar. Bir de boşalarak dışarı atılması gereken sıvı içerde kaldığı için ağrı ve şişkinlik yapar. Sorun yok, rahat ol.

0|0
    0|0
  • sonuçta vajina deliğn dar penisin girmeye çalşma esnasında kendini kastığn için ağrı olması normal

0|1
    0|0
  • Zorlamadan dolayı zedelenmiştir o yüzden ağrı yapıyordur.

0|0
    0|0
  • sabırsızca davranıp vaginan ıslanmadan zorlamış olmasından dolayı tahriş olmalısın acı bundan zar illa bozulacak diye bir de yok zaten

0|0
    0|0
  • becerememis partnerin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• geçen kişi kocan olsaydı evlenemedin diyelim ne olacak canım ya:(

2|1
    0|0
    • Yakin bir zamanda evlencez. Olmazsa nasip:)

• Gizli kulanıcı süpersin bacım bende nişanlıyım inşallah ikimizde öyle bişeyi evlenmeden düşünmüyoz

• hayırlı olsun monga123, Allah tamamına erdirsin. Dünyanın hali belli olmaz, nikahtan önce olmaması çok daha doğru.

Yükleniyor...