Erken boşalma nasıl anlaşılır?

mast ile erken boşalmak nasıl anlaşılır yani bi süresi yok mu ? erken yada normal diye belirlemek için. sorum erkek arkadaşlara..

Güncellemeler:
Çok iyi yorumlar.. herkese teşekkür ederim.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• tc standart boşalma süresi bilidğim kadarıyla 4 8 dk arası birşey ama erken boşalmak hat safhada bir sorunsa 1 dk dan az hatta girer girmez boşalabilirsin erken boşalma budur tedavisi var artık dert etmeyelim doktora gidelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• dostum böyle bir degerlindirme yapmak zor ,erken boşalma diyebilmek için partner olmalı bence,ilişki anında,ilk üç dakikada geliyorsan erkendir,bir eşin parnerin olduğu zaman ,merak etme düzene girersin,şimdilik mastrbasyon yaparken,biraz içi uzatmaya bak ilerde faydalı olabilir

0|0
    0|0
  • Boşalma denen olay beyinle ilgilidir. İlişki anında tüm benliğinle oraya konsantre olursan boşalma erken olacaktır. Fazla mastürbasyon da boşalmanın sebebidir. Beyin devamlı oraya kanalize olduğu için erken boşalma olur. Birde kişiyle ilgilidir. Kimisi aşağıda dendiği gibi çok çok geç boşalabilir. Ki buda bir rahatsızlıktır. Belli süre iyidir. Ama uzadıkça partner sıkılır ve sorun olur. Şöyle diyelim ne uzası ne kısası en iyisi vaktinde olanı :)))))

0|0
    0|0
  • partnerınden once bosalıp onu mutlu edemezsen, ıstersen 15 dk sursun.

kendını kontrol edersen sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • böyle bir sorunum yok. sadece hayat kadınları erkenden boşal demesi beni sinir ediyor bu yüzden boşalırım.

0|0
    0|0
  • erken boşalmak demek kadın zirveye ulaşmadan zevkin dorugundayken erkeğin boşalıp pasif duruma geçmesi halidir ilişkinin bence süresi yok her iki tarafta özellikle bayan nın orgazım mı uzun sürer o doyuma ulaştıktan sonrA dakkaların önemi yok

0|0
    0|0
  • ben saaatlerce p*rno izlerim boşalmam partnerimle ilişki esnasında geç boşaldıgım için bazen sorun bile oluyo örnegin sevgilimi 2 kere orgazm ediyorum ama ben hala boşalamıyorum bide beni gibiler var şanslı desem şansızmı desem :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...