Askerde cinsellik olmasın diye iğne mi vuruluyor ?

Birinden duydumda iğne yapıyorlarmıs galiba hatta ilk gittiklerinde cinsel organlarına temasla gay mi falan diyede anlamaya calısıyorlarmıs.Eger gay cıkarsa askerlık yerıne aıleleırıne haber verılıp hapısde askerlık yapıyorlarmıs.

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini sallamışlar sana iğne yapıyolar tetenoz iğnesi birde menenjit bu iğneler vurulunca gay olucak adam zaten doğuştan gaydir :))

cinsel organına temasla bakmak kadar şaçma bir şey duymadım o ne ya öyle onu anca hollanda askeriyesi yapar :))

gay insanın anlamak için ellemeye filan gerek yok haraketlerinden anlaşılır zaten

yemeklerede şap atılmıyo piskolojik zaten şap atılsa çarşı iznine çıkan asker neden bayan görünce aktif hale geliyo demekki şap yok,

şap olsa bayan görüncede aktif hale gelmez

kısaca sana bunları söyleyen yanlış söylemiş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• yok o iğneler tetanoz ve hepatit için ama cinsellik olmasın diye çaylara şap atıyorlar herhalde. gerçi çayı metal bardakla verdikleri içemedik ama bilemiyorum artık.

1|0
    0|0
  • o bahane ile cinsel organa temas eden gay bence.yalan yok öyle birşey.yemeklere şap atıyorlarmış diye duydum ama.

1|0
    0|0
  • yalan yahu askerde düzenli olarak her duşta mastürbasyonumu yapar fayansların arasını doldururdum. sevgiler.

1|1
    0|0
  • bn hc denk gemedım o ıgne hastalık ıcın dıye bılıyrum.:) bırde sap olayı var dıyorlar :D ama gay ya da hernyse hapıs sanmam

1|0
    0|0
  • Yok artık gay testidemi çıktı ahahah :D öyle bişe yok girişte igne vuruyolardı ama öncedendi o şimdi öyle bişe yapmıyolar ama çaylarda yemeklerde şaplamaya devam kuş sönük kalsın diye :D

1|0
    0|0
  • 1) İğne değil ama yemeklere şap atılır. Hatta bu öğrenci yurtlarında da yapılır.

2) Askerliğini gay oldukları gerekçesiyle iptal ettirmek isteyenlerin eşcinsel olduklarına dair kanıt sunmaları gerekiyor. Bu da genellikle başka bir erkekle ilişkiye girerken çekilen fotoğrafla yapılıyor ki bu aslında dünya çapında suçtur.

3) Gay olma testi diye bir şey yok, uydurmuşlar.

0|0
    0|0
  • Hayır ama sakın askeri alandan geçme fena halde bakarlar sana kızın biri nöbetteyken üzerindeki yeleği çıkarmıştı bizim nobet tuttugumuz kulubenin karşısında arkadaşla ne bakmıştık o zamanlar şimdi yapsa aynı şeyi kimse dönüp bakmaz. Yani böyle bir ortamda iyne degilde şap mutlaka verilmeli gerçi bazılarına şapda fayda vermiyo neylersin sıkıcı ortam kız felan da yok cinsellikten ziyade biz sohbet edecek ortam arıyorduk

0|0
    0|0
  • Sana acık ve net olarak söylüyorum .sana kim anlattıysa yalan veya yanlış anlatmışlar. Bak O igne saglık acısından yapılır.

0|1
    0|0
    • Hım pekı yemeklere cinsellikleri azalsın diye saf diye bırsey atılıyormu

• hım tamam tesekkurler

• Öyle bişey yok zaten askerlikte akşama kadar egitim insanın aklına cinsellikmi gelir

• Nerede oluyormuş o dediklerin? Ben Türkiye sınırları içinde böyle bir şey görmedim duymadım.

0|0
    0|0
    • Bızım ulkemızde tabıkıde oyle duydum ben kesın olarak gıtmedıgım ıcın bısey dıyemem zaten

• Bu safsataları kim uyduruyo yanlızca acemi birliğinde yemeğe şap katıyolar ama oda kesmiyo benim hep kalkıyodu. gay liğe gelince sen demezsen öyle bir muayene yok

0|0
    0|0
  • yok öyle bişi kandırmışlar seni :) ilk sağlık muaynesinde genel aşılarını olursun sonrasında baştan asağı muayne ederler bu muayne sırasında peniste kontrol edilir :) ama bu kadar ?

0|0
    0|0
  • cinsellık için degil o hasta olmasın dıye zaten yemeklerde şap oluyor asker çarşı iznin de neleroluyor neler

0|0
    0|0
    • Ne gibi ya simdi boyle demeyın benım erkek arkadasımda daha yenı askere gıttı

• gercı guvenıyrm ben onada o oyle bırı degılde arkadaslarından falan aklına gırerler dıye sey yapıyorum

• belli olmaz şeytan bu ne zaman kanına girer belli olmaz

• Ben boyle sacmalik duymadim

0|0
    0|0
  • iğne yapıyolarda oraya değil döte :D kimse ellemiyor öyle şeyler yok zaten askerde ben gay görmedim bulduğumuz karı resimlerine baka baka idare ediyorduk askerde dişi olan ne varsa 12 den vuruyorduk keşke askerlere 1 kız verselerde onu oracıkta parçalasaydık :D askerlik çok zor ya 31 bile çekemiyorsun kolay kolay

0|0
    0|0
  • Kim saçmaladıysa iyi saçmalamış.

0|1
    0|0
  • benim aletime bakan hiç olmadı iğnelerde hepatit ve tetenoz için diye hatırlıyorum cinsellik konusuna gelince de benimki makinalı tüfek gibiydi düzenli olarak masturbasyon yapıyordum :D

0|0
    0|0
  • Yok igne neyim, Yapılan igne tetenoz için. Eğerki gerçek askerlik yapıyorsan, yorgunluktan, kuşunu düşüncek halin kalmadığı gibi zaten kendiside kalkmıyor. Ben askerdeyken, rüyamda ta 1 ay sonra kendi kendine boşalmıştı. Ancak askerde top muhabbeti yapılır.

1|0
    0|0
  • ben askerde çok kişiye vermiştim çok güzeldi tekrar askere gitmek istiyorum

0|1
    0|1
  • askere gitmeyemi karar verdin?:D

0|0
    0|0
    • Hayır tabıkıde ama erkek arkadasım gıtcek merak ettım .d

• korkma orda hafta sonları sikişe çıkar zaten:)

Kızlar Ne Diyor 3

• O kadar şaçmaki,Dogru olmadigi bariz belli

Adam gay olsada olmasada penisine biri elleyince tahrik olur kalkar yani ha adam yapmis ha kadin ne farkeder

1|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın da bu soruyu soruyorsun merak ettim. penisini elleyince gay olduğunu mu anlıyorlarmış? eşcinselleri hapse mi yolluyorlarmış? bu ne abi ya kim söyledi sana bunları :)

0|0
    0|0
    • 19 yasındayım. banada tabı sacma geldıde o yuzden sormak ıstedım zaten.

• Escinsellik durumunda askere alinmaz. Niye hapse gondersinler çocuğu. Suç değil ki. Yani onca eerkeğin arasina salmazlar mantiken. Nasil o koğuşa bir kiz girmiyorsa bir eşcinsel de girmez.ama hapis kismi cok saçma.

1|1
    0|0
    • Cinsel organlarını elleyerek gay olup olmadığını anlamak da çok ilginç değil mi?

• Kesinlikle. Anal muayene yapilir büyük ihtimal. Yani askeriye sinavinda öyle yapiyorlar

Yükleniyor...