Erkeklerdeki bu merak nedir ya?

Diğerlerini bilmem de arkadaş çevremdeki erkekler birbirlerinin ve benim yüzüme soluyorlar üflüyorlar. Sorsan yanlışlıkla oldu , tesadüfen oldu , farkında değilim derler. Aklıma yanlış yanlış düşünceler geliyor bunlar birbirini tahrik mi etmeye çalışıyorlar , bunlar gay mı diye. Çok sinirime dokunuyo ben bunların nefes kokusunu çekmek zorunda mıyım be ! Aynı durumda olanlar veya düşüncesini yazmak isteyenler şimdiden teşekürler.

Güncellemeler:
Bi acaip insanlar bunu yapanlar !

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Kafana takma eğer devam ederlerse vur. Her yaptıgında vur. :D emın ol birdaha yapmazlar :D

0|0
    0|0
  • Soruyu ilk önce anlamadım ne diyor bu dedim :D Ama çok saçma geldi yüze üflemek nedir ya D:

0|0
    0|0
    • Bir değil iki değil hadi birbirlerine yapıyorlarsa yapsınlar kaç kere dedim onlara yapmayın sinir oluyorum diye. Laftan anlayan yok

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynı durumda değilim ve insanların nefesimi hissedecekleri kadar dibine girmem . Gay olabileceğimi düşünmelerinden ziyade , görgü medeniyet diye birşey var . Bu yazdıkların bir medeniyetse ben o medeniyetten değilim , olanlarıda etrafımda barındırmazdım .

0|0
    0|0
  • sanamı üfliyorlar ben anlamadım

0|0
    1|0
Yükleniyor...