Bayan arkadaşıma oral yaptım. Şimdi illa ki biseksüel mi oluyorum?

Uzun zamandir merak ediyordum bir vajinayi yalamak nasil bir sey diye. Kocasindan yeni bosanmis bir bayan arkadasim var. Onunla bir kaç hafta önce seks hakkinda muhabbet yaparken ona büyük merakimdan bahsettim. O da bana aynen söyle dedi; 'eski kocam bana oral yaptiginda zevkten ölecek gibi oluyordum. Gerçekten çok harika bir sey, çok özledim' dedi. Yani orala bayildigini hiç çekinmeden dile getirdi...

Dün aksam bendeydi. Saatlerce havadan sudan muhabbet ettikten sonra birden konu yine oral seksten açildi. Ben tekrar 'nasil bir sey acaba bir kadina oral yapmak' dedim, arkadasimda bana 'e madem merak ediyorsun yap sende bir kadina ne var ki? illa ki lezbiyen olmana gerek yok, üniversitedeyken bende bir kiz arkadasima yapmistim çok ta zevk almistim' dedi. O kadar cesaretlenmistirdi ki beni, bende dayanamadim sordum 'sana yapsam mesela?' dedim. Ilk önce biraz sasirdi ama kabul etti. 1 saat boyunca yaptim ve gerçekten inanilmaz bir sey idi. 1 saat içinde 2 defa orgazm oldu, ve daha sonra o da bana yapmak istedi ama ben istemedim çünkü henüz bana bir kadinin oral yapmasina hazir degildim.

Kendisi benim 8 senedir en yakin arkadasimdi. Ama dün geceden sonra onu daha farkli görmeye basladim. Biliyorumkendim teklif ettim, ve ikimizde çok zevk aldik ama artik o benim gözümde kankadan kardesten ziyade gerçek bir 'kadin' (umarim anlamissinizdir ne demek istedigimi). Onu her aklima getirmemde içim kipir kipir oluyor ve tekrar ona oral yapmak istiyorum. Ama diger kadinlara bunu hissetmiyorum, sadece arkadasima. Ayrica geçmiste bir çok erkek arkadasim oldu, ve hepsinide arzuladim yani sadece kadinlardan hoslanmiyorum. Sizce ben bu durumda biseksuel miyim?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Biseksüelsin. Böyle sınıflandırılmak seni rahatsız mı ediyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Merhaba arkadaşım,

Bunlar geçici meraklar ve heyecanlardır... Bu tür şeyler cinsel kimliğini değiştirmez ama aşırıya da kaçmamalısın...

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • eline geçeni kullanmasını bilen ir kişisin işin kolayını bulmuşsun.yani çok yönlü birseks tercihin var

0|0
    0|0
  • biseksüel değilsin bence .zevklisin ve yaşadığın tecrübenin zevkini tekrar tatmak istiyorsun .arkadaşınla aranda da duygusal bir bağ olmalı .aranızda duygusallık ne kadar var ise birbirinizi o kadar fazla yakın görüyorsanız birbiriinizden etkilenmeniz be bedenlerinizin zevkini ve yaşadığınız anlarında çok daha anlamlı ve zevkli oldunu düşünüyorsun .

0|0
    0|0
  • bence ölesin... hayır meraktan bişi hissetmeden oral yapsan neyse dicemde bir kadına hemcinsine yani, duygusal bişiler hissediyosan ...

0|0
    0|0
  • allah belanı versin lezbiyen :D

0|3
    0|0
  • Bir kadınla oral yapıp bundan zevk aldın ve tekrar yapmak istiyorsan evet biselsüelsin. Bu utanılacak birşey değil. Keşke sevgilimde biseks olsaydı :)

0|0
    0|0
  • kendi tahlilini koymuşsun zaten evet biseksüelsin. hem erkeklere hem kadınlara ilgi duyuyrosun ve kadınla yapmışsın ve sanırım aktif olma rölünü seviyorsun.

0|0
    0|0
  • Bi yaramazlık yapmışsınız ama bundan zevk almaya başarsan ve devamını getirirsen Bi olursun :)

0|1
    0|0
  • her yaladığını beğenmeye başlarsan bence yollu olursun

1|1
    0|1
  • bi seferden bişi olmaz bence ama devam edersen alışırsın bir olmaktan çıkar lez olursun:)

0|1
    0|0
  • bunu neden bu kadar merak ediyorsun ki, keyif alıyorsan devam et ;) ayrıca her insanda biseksüel eğilimin olduğunu, sadece bazılarının daha iyi bunu baskıladığını söyleyen ve ciddi kanıtlara dayanan bilimsel çalışmalar var.

0|0
    0|0
  • bana kalırsa arkadaşını çok seviyorsun sen. biseks değilsin ama olmak ayıp da değil. kadınların çoğu başka bir kadını olması gerekenden daha dazla arzuluyor zaten.

0|0
    0|0
  • Oral seks kadar guzel birsey yokki kadinin kadina yapmasi bile bir sanat biseksuel degilsin ve gayette guzel hoslantiya girmissin bence devam et mutluluklar :-)

0|0
    0|0
  • ewt biraz öğle oluyor

0|0
    0|0
  • elbette biseksüelsin. güzeldir..

0|0
    0|0
  • bıseks olup olmamanın ne onemı var kı?

0|0
    0|0
  • sen lezbiyenliğe doğru yol aldın gidiyorsun.

0|0
    0|0
  • Niye kendine bir sıfat arıyorsun ki akışına bırak hayatı

0|0
    0|0
  • yok be bir heves bir heyecan seninkisi sadece bir arzu olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Onayını tüm site verdi...

0|0
    0|0
  • Artık biseksüelsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben bir lezbiyen olarak sana şunu söyleyebilirim öncelikle zevk aldığını söylüyorsun ve bundan pîşman değilsin o zman senin için bisex olup olmam Çok önemlimi? Bence değil , bırak herşeyi olduğu gibi yaşa

1|2
    0|0
  • bence kewase olmussun

1|1
    3|3
  • daha bisexüel sayilmazsin bence, ama zaten ne önemi var ki ?

peki sonuc ne oldu , devamini istiyor mu arkadasin ?

0|1
    0|0
  • biseksüel olmuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...