Azeriyle Türkün lezbiyen ilişkisi nasıl olur? Ne kadar sürer?

Azeriyle Türkün lezbiyen ilişkisi nasıl olur? Ne kadar sürer?

Ben Azeriyim.Türk bir kadından hoşlanıyorum.İlişkiye girdik.Ben onun için herşeyi bırakıp Türkiye'ye yerleştim.Onu çok seviyorum o da beni seviyor. Yaş olarak fark var. Bu ilişki ne kadar sürer?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• çok uzun sürer tabi aranızdaki sevgi baği bunu belirler. Bu arada kimileri senin azeriliğine laf atıyorlar onlarada ulan salaklar türk olsada kız azeridir. gelip tarih dersini vereceğinize biz biraz öğrenin neredeyse tüm dünyayı türk olarak anacaksınız.. kendi soyundan ödün vermiyor zorunuzamı gitti.

1|0
    0|0
    • 8 aydır beraberiz.

Azerbaycan'da doğdum.Hepimiz Türküz ama başka bir devletiz sonuçta

• seni ekledim

• Tamam

Erkekler Ne Diyor 11

• sunu gavur gavura yapsa hıc umurum degılde turk turke olunca kanıma dokunuyor arkadas,umarım ıkınızde tabıatınıza donersınız...

0|0
    0|0
  • Gerizekalı arkadaşım Azeri bir kere zaten Oğuz boyuna mensup bir Türktür! Git sen önce onu öğren sonra sorunu sormaya çalış. Ulan soyunuzdan sopunuzdan haberiniz yok!..

1|1
    0|0
    • Önce gerizekalı sensin

Biliyoruz onu siz Azeri diyorsunuz

Azeri asıllıyım ben

• Bir anlık zevk değil bir anlık zevk olsa bir sürü kız var ama ben ona aşık oldum geldim

Benim için çok kıymetli

• Sana bu saatte sonra tek diyeceğim: Allah akıl fikir versin, doğru yola yöneltsin ne diyeyim.

• İkinizden birisi lezlikten sıkılıp herçek bir erkeği içinde isteyene kadar sürer maksimum 1 yıl...

1|0
    1|0
  • Bir ömür boyu sürmeyeceği kesin.

0|0
    0|0
  • Tarih 05//08/2015 te bitecek ve sen yekrar azerbeycana gidecen orda biriyle tanisacan çocuğun olacak ondan tarih 07/03/2025 ogun biraz dalgin olup karşidan karşiya geçerken kaafana uçak düşüp ölecen ve o türk kadin cenazene gelip bir aavuç toprak atacak üstüne

0|0
    0|0
  • eğer öğrenilirse kızın ailesi kızı alır sanada birşeyler yapabilir ... he sürer mi ne kadar sürer dersen ...o size kalmış bişi

0|0
    0|0
  • bu işin çok milliyetle alakası yok. iyi de olabilir kötü de, ama bunu yapman ne buna değer denir ne de değmez. ilerde sıkıntı yaşadığında da pişmanlık hissetmeyeceksen devam et

0|0
    0|0
  • Sürmez ikisininde Vajinası çok farklı

0|0
    0|0
  • Gayette iyi bir iliski olur kalp ve ten uyumu varsa bu asla yikilmaz bukadar fedakarlik yapmissiniz madem elbet devami gelir

0|0
    0|0
  • çocuk ta yapıcakmısınız

0|0
    0|0
    • Haha işte bu adamım ağzına sağlık. :D

• Öz çocuğu olupta sokağa atanlardan iyi bakarız

• bakmak konusunda bişey demedim. kendin doğurup bağrına basamadıktan sonra.

• Üç vakte kadar biter o iliski

0|0
    0|0
    • Vakt vakit mi?

• Biraz önce kahve ictim falına baktım senin adına maalesef üç vakit sonra bitecek

Kızlar Ne Diyor 3

• iki devlet bir milletiniz sonucta yani o konuda sorun olmaz

ama iliski sukadar sürer demek zor, sonucta kisisel durumlar bunlar, arada sevgi olmasi durumu tabi degistirir cünkü uzun sürme ihtimali olur

yas farki derken ne kadar? senin yasin kac ve sevgilinin yasi kac ?

0|0
    0|0
    • Ben 19 sevgilim 33

• Ben Lezbiyenim.Sevgilim biseksüel.Daha önce evliydi.

• uzun sürer ilişkin merak etme

• azeri türk değilmi yani

0|0
    0|0
    • Türk tabi ki

• Bana bir şey söyleyecektin sora bilirsin

• ulu ortamı sorayım ekle dedimya

• azeri-turk olmayin baska bir milletten olun.iliskinizin suresiyle ne alakasi varki?

0|0
    0|0
    • Ne kadar sürer diye sormuştum asıl amaç bu

Yükleniyor...