Bakire değilim ilerisi için çok endişeliyim, diktiren var mı?

Bakire değilim ilerisi için çok endişeliyim. diktirmek istiyorum ama bununla ilgili genel bilgiler var. bunu aranızda diktiren varmı? fiyat nedir ya da diktirdikten sonra eskisi gibi oluyor mu.?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Diktiren insan; Kendisine saygısı olmayan, vücuduna saygısı olmayan, insanlığa saygısı olmayan zavallı insandır.

Bir kez daha düşün... Diktirip vicdanını ve karşındaki insanları kandıracak kadar karaktersiz isen zaten birşey demeye lüzum görmüyorum. Şunu bil ki, asla bakire olmayacaksın bir daha.

Haa bekaret meselesine dönersek, önemli bir ayrıntı değil. İnsanlığın doğasında var sevişmek. Kimse kimseyi bakire değil diye suçlamamalı. Sende bunu kafana takma.

Diktirmek gibi bir hataya düşme... Kendine olan saygın için, karşında ki insanlara olan saygın için...

7|2
    0|0
    • Cok dogru demis yani sezarin hakki sezara... Kendine saygini yitirme. Sevismek, sevdigin insanla biseyler paylasmak bunlar insanin bir anda yenildigi bir durum. Kndirma kimseyi

• Yenilgi değil galibiyettir...

Eğer seni çok seven ve seninde çok sevdiğin bir insansa galibiyettir. Bir insanın çıkabileceği en üst boyuttur. Ve çok doğaldır. Sorun olmaz bu kimse için. En azından benim için.

Erkekler Ne Diyor 23

• yaptıgın seyın bır hata oldugunu dusunuyorsan yapmayacaktın. sımdı yapmıs oldugun hatanın arkasında durman ve sahıplenmen lazım. senı boyle seven bırısını bulman en dogrusu.

genel olarak bakıre kız ıle bakıre olmayan kız arasında pek cok fark var. olay sadece kanaması degıl yanı. aynı sekılde bakabılecek mısın kocanın penısıne? aynı sekılde korkabılecek mısın ılk alırkenkı gıbı? aynı sekılde tıtreyecek mı ellerın?...

hepsını gectım ılk yaptıgın adam 10 sene sonra kocanla tanısırsa ve bır sekılde muhabbet oraya gelırse ne olacak? guvenebılecek mısın ılk verdıgın adama?

0|2
    0|0
  • Başka bi örnekle birine güvenip kolunu kesip vermişsin. Şimdi yerine yapay bi kol taktırsam mı diyosun. Kolu kesilmemiş bi erkek senin kolunun yapay olduğunu öğrenirse mutsuz olursunuz. Kendin gibi kolu kesilmiş birini bulursan mutlu olabilirsiniz. Kur an da ne diyor zina yapanlar ancak kendileri gibi zina yapanlarla evlenir.

1|2
    0|0
  • artık kızlar erkekleri geçti. hem ne güzeldi bizim zamanımızda kız arkadaşımızın elini tutmak ikimizede yeterdi. sen artık bir yanlış yapmışın bence ikinciyi yapma.

1|4
    0|0
  • millet ne kadar da geniş :D ben evleneceğim kızın bakire olmasını isterim.. sonuçta o zar orada boşuna durmuyor..

0|3
    1|0
    • sen bakiremisinde karsindakinin bakire olmasini bekliyorsun ?

bazen insanlari anlamiyorum..

• böyle bir şey yaparsan diktirme olayı gibi tam karaktersizsin dir hiç kimseyi kandırma hakkın olmamalı seni seven olduğun gibi kabul etsin seni diyelim diktirdin ki bu her vajinada olmuyor dikim olayı vidanın rahat olacakmı ömür boyu taşıyacaksın evleneceğin kişiden sakladın allah görüyor ondan nasıl saklayacaksın bu dünyanın birde öteki tarafı var anladın...

0|1
    0|0
  • vicdanen rahat edeceksen diktirmene gerek yok zuahte kizlik zarlari var iliskiden önce vajina icine yerlestiriyorsun iliski aninda yirtiliyor ve gercegine cok yakin bir yapay kanama meydana geliyor istersen arastir. ama akilli kizlar ne yapip edip kiz olmasa bile kendilerini diktirmeden kiz diye yutturuyorlar

0|0
    0|1
  • en azından karşındaki insanı kandırma bencil olma vicdanını kandıramazsın diktirip karşındaki insanı aptal yerine koyma harbi ol dürüst ol ki bütün hayatın mutlulukla geçsin benden söylemesi

her insan hata yapar ama bu hatayı böyle değil swevdiğin adama açıklamakla doğrusunu yap

0|0
    0|0
  • yok ben diktirmedim.

sende endişelenmeye devam et. gönül rahatlığıyla git evlen. adamın gözünün içine baka baka huzur içinde ekmeğini ye.

0|2
    1|0
  • Kendini kanıdırsın. Her ilişkiye girmeden önce aklına gelir kabus gibi sonra da yuvan yıkılır. Evlendikten sonra da söylersen yuvan yıkılır. Sakın yapma hatanın arkasında dur bari...

(Sana her dokunduğunda çekinirsin böyle için garip olur depresyona bile girebilirsin öyle diyim)

0|0
    0|0
  • 3 iş günü önceden yaptırısan hafif salak bırı yer.

ama herkes bahsetmıs kendını kandırırsın. senı kabul eden senı sevıyordur. bu acıdan da bak olaya.

0|0
    0|0
  • bir kere olmuş yapacak birşey yok. şahsen bakire olmayan kızı asla ve asla tercih etmem evlilikte. diktirip kendini kandıracaksın. tüm hayatın boyunca böyle. ve bu hayata bir kez daha gelmeyeceksin. bir şansın daha yok.

0|1
    1|0
  • neden kafana takıyorsun bakırelıgı kafasına takacak bırıyle mutlu olamazsın zaten

0|1
    0|2
  • bence diktirme seni o şekilde kabullenecek sevecek biri ile beraberliğin diktirmenden daha doğru olur

1|0
    0|2
  • diktirince ne olucak seni böle kabul edecek birini bulmalısın ruhunda zar yırtılmış böle bi evlilik kurarsan asıl o zaman zorluk cekersin endişelen bence

0|0
    0|0
  • endişelenmem gerekir bakire değilseniz eğer İSTENMEYEN GEBELİK OLABNİLİR korunnun diktirmek istiyorsanızda muayene olun doktora danışınnn?

0|0
    0|0
  • Diktirmeyi dusunuyormusun

0|0
    0|1
  • bence diktirmene gerek yok,diktirmektense ,seni gerçekten seven biriyle evlen inan bana kiç kafasına takmıyacaktır,erkeklere kadınların huhuna aşık olur,

0|0
    0|2
  • duyduğum kadarıyla evlenmeden 2-3 gün önce diktiriliyormuş...

0|0
    0|0
  • diktirme ! ne kendini nede kocanı kandırabilirsin .. herşeyi bilmesi daha hayırlı ikiniz içinde

0|0
    0|0
  • diktirme hem kendini hem onu kandırrsın durumu acıkla sevıyosa takmaz

0|0
    1|0
  • Hiç kafana takma. Salla gitsin.

0|0
    0|1
  • uc dort cesidi var ortalama ucreti bin tl diktirdigin zaman eskisi gibi oluyor ama doktoru onemli

0|0
    0|1
  • Seni seven insan, eğer gerçekten seviyorsa; zaten bacak arasındaki bekarete değil, kafandakine bakar.

2|0
    1|4
    • Ne alakası var? Ortalık şey yerine mi dönsün yani? Olayın özünü kavrayın biraz. özgürsün ama her şeyind e bir sınırı var. Artı yaptıklarından sorumlusun.

Kızlar Ne Diyor 5

• Kalici ve gecici diktirme var diye biliyorum fiyatlarini bilmiyorum. Amerikaa evlilik yil donumlerdine kocalarina supriz yapiyolardi okumustum ilginc gelmisti Kimseye hesap vermek zorunda degilsin bu 3 gun onceden olan gecicisi banyo yapmaman lazim filnmis ama kalici olan bildigin ameliyat tecavuz olylarinda uygulaniyor sanirim doktorlar sadakat yemini etse de tanidik cikarsa soyleyebilr ha bu arada misirlilarda diktirme degilde baska bir sey kullaniyorlardi a alet mi ne onu haberlerde okumustum eskisi gibi oluyor mu onlari bilmiyorum ama oktor muayenesiyle anlasilir sanirim gerek yok bekaret onemli bir sey degil onemli olan kendine olan saygin / seni bakiresin diYE alacak adami sen isteme zaten diyesim geliyor ama orasi turkiye

bakire olmamak bosanma nedeni degildir asla ama eger diktirirsen ve koccan anlarsa yuzde yuz aldatmaya girer ve hakli bosanma nedeni olur risk alma oldugun gibi seveni bul

1|0
    0|0
  • Ahlak polisleri benden önce gelmiş ama olsun. Adam gibi soru sorarsın onu niye yaptın bunu niye yaptın .Sana ne kardeşim sana ne ?

Sorunun cevabı: Ücretini bilmiyorum ama okuduğum bir yazıda dikim sonrası bile kanama olasılığının hiç birlikte olmadığın zamanki kadar olduğu yazıyordu. Yani operasyon geçirsende acaba düşüncesi gene olur.

link

link

1|0
    0|2
  • Bosver seni sen oldugun icin seven birini bulursun. Seni yargilamalarina izin verme. Kimseyide kandirma.

0|4
    0|1
  • dügünden 1 2 gun öne diktirmen gerekiyor mus diye duydum ama ne geregi var seni kabul eden hatalarinla sevaplarinla kaul etsin birak

0|1
    0|0
  • endişelenicek bişi yok. yalnızca bi zarın var diye sana saygı duyacak adam bi zahmet kalabalık etmesin zaten.

2|1
    0|1
    • önemli olan bir zar parçası değil. bekareti bu kadar basite indirgemeyin. sen eşinle bir yere gittin. kadının biri geldi ve eşinle eskiden nasıl seviştiğinden bahsetti veya bir şekilde ima etti. sonraki günlerde bir başkası bir başka anı. ya bırak bundan rahatsız olmam deme.

• he can he.

• Gerçekten kafada kurup duruyormuş erkek milleti ne zarmış yahu: ) Fantezi dünyaları çok geniş yok biri gelir ima ederse. Vay efendim yok benle yaptığını onla yaptıysa sanki kadın senin için tarz değiştircek. Abuk sabuk düşünceler ve fikirler hep. Valla etrafımda bunun hiçbir eksikliğini yaşayan görmedim belki sosyal çevremden ötürüdür. İlişkiler evliliklerde o zarsızlığa rağmen huzur içinde. Bence gidin köyden kız bulunda siz de kurtulun bizde.

Yükleniyor...