Şimdiye kadar kızlığımı bozmuş olabilir miyim ?

Ergenligin ilk zamanlarında kendimi yeni yeni kesfetmeye baslamıstım. Mast. yapıyordum ama kimseden duymadan bilmeden kendi kendime bilgim yoktu. Kıyafetler falan uzerimdeyken vajina girisine baskılar yapıyordum yani daha klitoral mastı bilmeden daha sonra onuda kesfettim neyse zarar vermis olabilirmiyim simdiye kadar hic bir agrıda hissetmedim yani bir belirti regl donemimde bile sancım olmaz.Sadece bir kez masttan sonra kan geldi kıpkırmızıydı ve adet kanı gibi pıhtılı geldi afedersiniz nasıl tarif edeyim sümük gibi yani okadar kan geldi acı hissetmedim 4 5 gun sonra adet olmustum.Baskada hatırlamıyorum.Birde birkeresinde adetliyken ped falanda vardı yine boyle mast. yapıyordum sanki baskı uygularken biraz elimin ucu girmis gibi oldu 1 cm gibi hafiften birseye dokunmustum orgazm olmamla elimi hemen cektim o sey zaten elimi ittiriyordu. Acı yanma hissetmedim.Adetli oldugum icin anlamadım. kan geldimi gelmedimi.Daha sonra aynayla baktıgımda vajinam halka seklindeydi vajinamın icinde birsey vardı 1 cm ileride elimi ittiren sey omuydu bilemedim. Kızlık zarını sadece iliski sırasında bozuldugunu sanıyordum baskada hicbir bilgim yoktu butun herseyi anlattım arkadaslar lutfen hassasiyetime uygun yorum yaparsanız sevinirim.

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• senın yazını ve butun yorumları okuyunca seslı guldum birisi yok 5 yok 2 cm demıs kımısı dıktırırsın demıs kimisi esnektir demis la arkadas butun kadın noroloji uzmanları buraya toplanmıs haberimiz yok kızlık zarının delinp ya da yırtılıp yırtılmadığını aynadan ya da bu sayfadakı uzmanlardan (kı hepsı erkek ergen gerisi ) ! ogrenemezsin oyle 1 cm gırdı yok mast yaparken soyle oldu yu buraya değil doktora anlatıcaksın ben sana ıkı yolunu anlatım 1 devlet hastanesı orası bıraz cetrefıllı savcılık ıznı gerekebilir oyle kafana gore gidip baktıramıyosun bide bu donemde bazı ıb.n doktorlar alılene haber verip senı baya uzerler tavsıye etmem 2 ozel hastane orası bıraz tuzludur lakın savcılık ıznı gerektırmez kayıt altına alınmama ısteğınde bulun ya da gızlı olarak kayıt altına alınma talebini soyle bukadar yoksa koca karı adetleri ile olmaz anlıyamazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ya kızlık zarı hemen o kadar basit şeylerde felan gitmez kafana takma bazen zedelene biliyor kan geliyor onu yalnış anlıyorlar hiçbirşey yok kafana takacak bende sana bir soru sorucam her kız ergenlik çagında regl olurken mast kesin yapıyomu ?

0|0
    0|0
  • önemli olan efendiliğini bozmaman. namus bacak arasında değil yüreğindedir.ordaki zar sağlam kalsın yeter.

0|0
    0|0
  • öncelikle merhaba durumun birazcık sıkıntılı. anlamak için iki yöntemin var bunlardan birisini seçmen lazım. ya kendin kontrol ediceksin ayna yardımıyla anlamyorsan o teknikten emin olamazsın. ya da doktora gidip kesin bir bilgi öğreniceksin. yaşın 18 den büyükse kendin gidip öğrenebilirsin. değilse onuda ailenle gidip ancak öğrenebilirsin oda senin için imkansız anlaşılan. ama büyük ihtimalle zedelenmiş ya da bozulmuştur

0|0
    0|0
    • doktorun teshisine hazır hissetmiyorum kendimi

• işte dediğim gibi yardımcı olmaya çalıştım elimden geldiğince

• tesekkur ederim

• Bazılarında 2 cm vajinanın icindedir kızlık zarı bazılarında 5 cm o genetik birşey.Fazla kafanı takma bunlara.

0|0
    0|0
  • Eger zarın esmek degilse , ve o sümügümsü kan geldiginde acı hissettiysen kızlıgin bozulmuştur

Bunu en iyi sen elle teşhis ile anlarsın.

0|0
    0|0
    • tıbbi bilgi gerektigini biliyorum eger duruyorsa benmi bozim. inan hicbir fikrim yok. o kan adet kanı gibiydi acıda hissetmedim sadece baskıyla okadar kan gelirmi elimi sokmamıstım.

• hayır istesem umrumda olmazdı bozuldugu bozulmadıgı benm icn onemli mast. yaptgm zman kızlk zarını bilseydim yapmazdm bile.

• Abartmadıkça kızlık zarına bişey olmaz.

• kızlık zarı bozuldumu yaklaşık 2 gün boyunca kan akar canım. 1 keresinde mast. yaptıkdan sonra hani pıhtı gibi bir kan gelmiş ya işte adetine yakın masturbasyon yaparsan böyle birşeyle karşı karşıya geliyorsun o adet kanın yani kızlık zarı kanıyla alakası yok. birde kızlık zarını öyle gözle göremezsin. anladığım kadarıyla kızlık zarında bir sorun yok. masturbasyona devam et

0|0
    0|0
    • o degildir zaten fazla zorlama falan yapmadım kızlık kanı pembemsi geliyormus. Digeri kafa karıstırıcı adetliydim anlamadım fazlada elimi sokmadm hafif bir iceriye dogru bastırma elime bisey degdi hemen cektim :/ insallah bozulmamıstır.

• adet kanı pempemsi diyen kim sana. 2 kez adet kanı gören biri olarak ortalıkda hiç pempe bişey görmedim gayet bildiğimiz insan kanı doğru bilgilenelim. ne öyle soğanlar pempeleşinceye kadar pişiriyoruz gibi bişey olmuş senin durumun

• kızlık zarı bozuldugunda pembeye yakın renkte kan gelirmis bunu internetten arastırdım. adet kanının pembe oldugunu idda etmedim.benim mast. yaptıgımda gelen kan kıpkırmızıydı.diger anlattıgım adetliyken mast. ayrı baska zamanki. insallah anlatabilmisimdir

• Kızlık zarı esnek yapıdadır öyle herşde yırtılmaz ama o elini soktuğunda belki zarar görmüş olabilir ama yine de yırtıldığını sanmıyorum için rahat olsun

0|0
    0|0
    • elimi sokmadım pedin kıyafetin ustunden bastırdım hafif girme olmustu sanki

• insallah oyledir tesekkur ederim yorumunuz icin

• ya için rahat olsun senin elini oraya sokma ya da sokacaksan bile az sok birşey olmaz. Rica ederim ne demek

• 1 cm le bozulmaz kızlığın. Hem kızlık bozulunca gelen kan pembemsi bir kandır anlattığın gibi değildir. Yine de emin olmak, içini rahatlatmak için bir doktora gidebilirsin tabi.

0|0
    0|0
    • o kan geldiginde bir giris olmadı. ped varken 1 cm dokundugumdan birsey olmusmudur diye dusunuyorum ama acıda yanmada hissetmedim.Doktora gitmeye cesaretim yok verecegi cevap yuzunden.

• evet oyuzden aklıma geldikce korkuyordm

• Korkmana gerek yok artık..

Ders oldu sana birdaha ped üzerinden yapmazsın en azından. :)

• yırtılmış olabilir ama diktirebilirsiniz telaş etmeyin korkulacak bişe yok çok normal şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • yırtıldığını düşünmüyorum esnek olduğu için aynaylada görmüşün zaten için rahat olsun

0|0
    0|0
  • Özet geç.Yüksek lisans tezimi bu ?

0|0
    0|0
  • ahahah gizlemeyi unutmuşsun ama ifşa etmeyeceğim :D bu arada hayırdır erkekler sizin de mi zarınız var :D ashdfa

0|1
    0|0
    • gizli olmasam ne farkeder adım yok resmim yok yolda gorseniz tanımayacaksınız. keske soru hakkında bir cevap verseydiniz.

• 14 15 yaslarında yaptıgım hareket sadece 3 4 yıl oldu. kızlık zarının boyle durumlarda bozulacagını yaptıktan sonra ogrendim simdi tekrardan niye yapim.bu aralar fazla aklıma takıldıgı icin anlatma geregi duydum okadar

• Yasin genc heves mecburiyet guven vs cok sebep var uyarayim dedim sadece

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...