Eşim gay olabilir mi bana yardımcı olun lütfen ne yapacağımı bilmiyorum

Geçenlerde eşimin facesine girdim orda bir erkekle mesajlaşıyordu onu yakaladım gay videolar gönderdiler birbirlerine sonrada hareketler dökümüne baktım 2 yıldır gay erkeklere bakılmış bunu sordum inkar ettiben girmedim arkadaşım face adresimi biliyordu o girmiştir dedi ne yapsam bilmiyorum 2 çocuğum var yeminler ediyor istersen ara sor diyo aklım başımda değil lütfen bana yardım edin...

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• hımm üzüldüm sıkıntılı bir durum umarım öyle bir şey yoktur eğer öyle bir şey varsa bile kabul etmesini bekleme etmez zaten bence biraz daha üstünde dur gizlice gözlemlemeye çalış cinsellik kullanarak ağzından laf almaya çalış bir denemeye değer sanki ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir kadın için en zor durum olsa gerek..Üzgünüm ki eşin gizli gay..

1|0
    0|0
    • Emin olamiyorum ki

• Gay olmasa bile gay olma eğilimin de daha ne olsun gözünle bir başka erkekle yatarken mi görmek istiyorsun?

• çaktırmadan takip et sen onu en iyisi

öyle bir durum olsa sizin cinsel hayatınızda sorun çıkabilir sana ilgisizlik gösterebilir

en mantıklısı sen konu kapanmış gibi davran sonradan onu gizliden giliye takip et bakalım ne olacak

0|0
    0|0
  • 1. si biseksüeldir, 2. si sadece aktif gaydir.

1|0
    0|0
  • cinsel hayatınız nasıl peki eşinizle?

0|0
    0|0
  • var öyleleri ya neden olmasın eşin ne iş yapıyor

0|0
    0|0
  • allah belasını wersin öylelerin adını duydugumda bile midem kalkıyorr

0|0
    0|0
  • arkadasım gay olma ıhtımalı yuksek.. duzgun bır erkek p*rnografık fılımler ızlemez hadı ızlıor dıelım gay lı p*rno vıdeolar ızlemez cunku tıskınır onlardan. egerkı gaylı p*rno falan ızlıorsa demekkı onda bıseyler olabılır. bunu en basıt gıttıgınız herangı bır magazada kı bakımlı bır erkekle konusma tarzından anlaya bılırsın.. aşırı kıbarsa yapcak bısey yok kurtul o adamdan. k. bakma bıraz sert cıkısıyorum cunku o konuyu anlayamam anlamamda benım dusuncem tabı bu saygılar

0|0
    0|0
    • Galiba haklisin cok sagol

• umarım haksız cıkan bız olurz.. eşin saglamdır yani :) neyse oyleyse bıle sen uzulme ama tamam mı senlık bıdurum yok cunku.. kişilik bozuklugu

• Ya cok sagol ama benim bir yolla bunu anlamam lazim ama nasil ve ne yapmaliyim bilmiyorum

• Eşinle cinsel ilişkiniz nasıl? Senle cinsel ilişkiye girdiğinde zevk alıyor mu ya da seninle cinsel ilişkiye girmek istiyor mu sürekli? Bunlarda önemli şeyler tabi. Gaysa da bunu engelleyebilirsin. Eşine zevk verebilirsin mesela.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...