Erkeklerde dönemsel ereksiyon sorunları normal mi?

Gayet mutlu bir cinsel hayatimiz vardi. Bir suredir çok yoğun calisiyor. Yaklasik iki haftadir ilişkiye girmedik. Birkaç kez denedigimizde de ereksiyon olamadi. Bu daha çok canini sıkıyor. Ne yapacagimi sasirdim. Denemediğim yol kalmadi. Ne yapabilirim? Bu normal mi?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• eşin sana sadıkı mı?

0|0
    0|0
    • O anlamda bir suphem yok ama?

• kilotunu kontrol ettınmı

• cvb yazmadın

Erkekler Ne Diyor 8

• Is sorunlarindan uzaklasamiyorsa haliyle cinsellik arzusu azaliyordur. Bence mukemmelliyetcilik basariyi kabullenememe veya asabiyet varsa durum psikolojik. Antidepresan tedaviye baslamasi gerekir derim. Birde sigara kullanimi var mi ? Ne derecede.

Puf nokta. Biz erkekler sabah ilk kalktigimizda cok cinsel yuklu oluruz. Yavas yavas urkutmeden yaklas derim. Sorun cozulur bence.

0|0
    0|0
  • 2 hafta :0 felaket !

0|0
    0|0
  • yorgunlugu vardır cok calısıyordur once sakınlestır

kendı sakınlestımı rahatladımı sonra kaldırıı malı

0|0
    0|0
  • psikolojik olarak iyi durumda değildir, fiziksel ya da zihinsel yorgunluğu vardır

0|0
    0|0
  • Sabahlari iki avuc findik ve kus uzumu ac karin ile indigi yok maşallah ;))

0|0
    0|0
  • ereksiyon olamamak nasıl mümkün olabiliyor bir türlü anlayamıyorm

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum. Neler denedim tahmin edemezsin

• neler denediysen de canından bezdirmiş artık :) strese bağlı olarak olur diyolar normalmiş

• gayet normal 1 hafta falan hiç bir cinsel yaklaşımd abulunma kendi haline bırak dolsun biraz

0|0
    0|0
  • Bırak bu onun deri o uğraşsın sen niye bu kadar kafana takıyorsun ki ? Emin ol o bir yolunu bulur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...