Gay taklidi yaparak bir kıza yaklaşmak.

Gay taklidi yaparak bir kızla tanışsam nasıl olur. Hatta bir arkadaşımı sevgilim olarak tanıtırım :D

Bu yolla kıza yaklaşırsam, hatta kızı öpersem tepkisi ne olur? :D

Bir kızla öpüşmeye çalışıyorum. Acaba onu gay olduğuma inandırıp öpsem nasıl olur diyorum :D Daha sonra gay olmadığımı itiraf edeceğim tabii.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Tovbe est :DDd inanmaz gay olmadığına :D

0|0
    0|0
    • İnanmasın, ben istediğimi aldıktan sonra. :D

Kızlar Ne Diyor 6

• ahaha çok güldüm. erkekliğini kullan da tanış kardeş gerek yok böyle oyunlara bak sonra adın çıkar valla

0|5
    0|0
  • Şansın varsa da kalmaz.Ayrıca anlar.

0|1
    0|0
  • lan valla bir çocuk yaptı bunu bana lisede o piç varya hala gülerim tam bir gaydi ama şimdi paul gibi olmuş mk s:ads:afD

0|0
    0|0
  • feci tokat yersn diyorum ben

0|0
    0|0
  • çok itici gelebilir artı senin yalancı olduğunu düşünücektir bence yapma derim

0|0
    0|0
  • küçük beyinliler için çok güzel bir fikir :)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Riskliiii... Tehlikeliiiiii Aman ha kalkışma bile :D nasıl olsa gaysin diye kız sana çaktırmadan bir süpriz yapar akln başından gider valla :D

0|2
    0|0
    • Nasıl yani? :D

• Gay arkadaşınının yanında soyunanı gördüm .. Fakat o görüntü bana bile hiç iç açıcı gelmedi . Güzel noktaya dikkat çekmişin :))

• Soyunsunlar, o bana uyar :D

• Gay taklidinden kastın nedir ufağım? Gaylar hep 'ayol, ayy' mı oluyor sanıyorsun? Veya sence her feminen kişi gay mı? Neyse.. Adamakıllı çık karşısına. Böyle hareketlere gerek yok.

0|0
    0|0
  • kız bahanesiyle gaylik peşine mi koşuyon hi*ne seni

0|1
    0|0
  • sen bu zekayla atomu parçalarsın panpa

0|0
    0|0
  • olum çok çakalsın lan sonra türk erkekleri kötü yok kızım öyle kollayacaksın g^tü :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...